Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

bocian kle kle- Nie mam nic do rasy żółtych, znam kilku i nic do nich nie mam, pracowity, inteligentny naród z bogatą kulturą, dla mnie w pełni ludzie. Ale żółte kobiety sa dla mnie kompletnie aseksualne, podobnie jak latynoski czy murzynki. Dla mnie seksualne są tylko taka jak autorka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
No to już wiemy co porabiasz jak Cie nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranekk... Kilka stron zapisaliście dzisiaj bluzgając. Nie zauważyłam, aby njun tu bluzgała, co najwyżej wypowiada swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn- Tak, a po 1945 roku nastąpił w Poznaniu dobrobyt, twoja babcia zarabiala duże pieniądze i się dorabiała majątku..... Powiem ci tyle, jak była wojna, to za Hitlera były także kartki żywnościowe, ale jak żeś przyszła do sklepu z kartką żywnościową, to mięso zawsze było i to dobrej jakości, bez stania w kolejkach, tzw odrdung był. A jak ci twoii komuniści przyszli i wprowadzili swoją politykę "dobrobytu", to ludzie stali w kolekach całymi dniami. Wstawali w nocy i 2-3 i szli pod sklep, gdzie już była kolejka za kawałkiem jedzenia, jak się im udało cokolwiek kupić, to byli szczęśliwi. Taką politykę prowadzili ci twoi "wyzwoliciele" których tak chwalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
przynajmniej nikt głodny nie chodził skoro już sprowadzasz ideologię do kwestii żywieniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog Tak, Ciekawy jest ten scenariusz, i zastanawiam się na ile to by wyglądało tak jak w tej książce. Jeżeli historia by się potoczyła w ten sposób, to dziś też byśmy byli obarczani winą za zbrodnie hitlerowskie, jednocześnie uniknęlibyśmy horroru. Teraz pytanie co lepsze, to trudny dylemat przynajmniej dla mnie... Woman a nie jesteś my w jakiś sposób obarczani zbrodniami hitlerowskimi ? "Polskie" obozy koncentracyjne ,one są w świadomiości zachodu .Co do scenariusz zawartego w tej książce ,to myslę że lepiej byśmu na tym wyszli i Polska miałaby teraz conajmniej dwie floty wojenne"Flotę na Bałtyku i na Morzu Czarnym,a pan Barć wypowiadałby się z szaccunkiem o Polakach i Polsce ;) Dla mnie to piękny scenariusz :) Witam wszystkich na topiku Widzę Woman że amator Twoich wdzięków jest bardzo konkretny i bezpośredni,aż za bardzo bezpośredni ;) njunnujn -na walę tynki -dobre to jest :D Barć :Żołnierze III rzeszy walczyli do samego końca i mało kto z nich końca wojny doczekał, a jak już, to duża część z nich na wieść o zakończeniu wojny i przegraniu to honorowo oddała strzał w swoją skroń. -Nie przesadzaj takich żołnierzy jak feldmarszałek Model było nie wielu,to znaczy takich co strzelili sobie w głowę,inni nagle znaleźli się w Argentynie ,to chyba Ci mniej honorowi ;) Tak walczyli do samego kopńca ,a wiesz dlaczego? Bo za wycofanie się groziła kula w łep!!! Nie słyszałeś o masowym wieszaniu tych którzy widzieli bezsens dalszej walki ? Na piersiach wieszano im tabliczkę "Tchórz" Nie realista.Często do ataku szli pijani by nie myśleć o bezsensie tego co robią(to pogardzane przez Ciebie radzieckie metody)Bronili się dzielnie np.w Takim Wrocławiu(niemiecki Breslau)Kto się tam bronił? Ano min Załogi obozów koncentracyjnych,co oni mieli do stracenia? I przede wszystkim Niemcy bronili się dlatego ,że alianci żądali BEZWARUNKOWEJ KAPITULACJI,BEZWARUNKOWEJ czyli mieli się zdać na ŁASKĘ ZWYCIĘZCÓW. Jakoś naziści nie mieli na to ochoty i woleli wyniszczyć własny naród .Nie do końca jest tak jak pan pisze ,panie Barć/zwiad,historia jest mniej bohatersko-romantyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
ponieważ żyd ma powinność i obowiązek okłamać gojka wynikający z jego przykazań trudno jest brać na poważnie to co żyd mówi , czy powiedział albo obiecał komuś tzn. powiedział to gojkowi ....czy żydowi ? na tym polega ta cała zawiłość rozmowy z żydem , gdzie nie obowiązują normalne ogólnoludzkie reguły ustaleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocian kle kle- Kolejna propaganda, jakoby za komuny głodu nie było. Fakt że ludzie z głodu nie umierali, ale chleb z margaryną to nie jest pełnowartościowa dieta, a tak ludzie jadali za komuny, bo ani mięsa ani kiełbasy nie było, a bez tego człowiek nie ma białka i staje się wrakiem człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w Krakowie, jest takie jedno miejsce, gdzie na plantach bardzo często siedzą skini. Zauważyłam, że ludzie z reguły tamtędy nie chodzą, zresztą ja w sumie też odczuwam dyskomfort psychiczny jak mam tamtędy przejść, bo nigdy nie wiadomo ci im wpadnie do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
Nie wiem o co Ci chodzi. Na śląsku polskim jest ponoć 80% zasobów całego węgla w europie. I co sie robi? Zamyka kopalnie zalewa i doprowadza do stanu, w którym ponowne korzystanie z nich jest nieopłacalne. A niemcy zarabiają na eksporcie węgla. Ba sami ponoć importujemy węgiel. Widzisz w tym jakąs logikę? Bo ja i owszem tyle, ze niemieckiego kapitału. W polsce nie ma już dużych polskich firm. Są zagraniczne w dużej mmierze z niemieckim kapitałem...Więc o co Ci chodzi? Powinieneś na kolanach się do premiera Tuska modlić człowieku a nie pieprzyć, że w Polsce jest socjalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minty Man 41 Stwierdzenie "polskie obozy koncentracyjne" nie jest obarczeniem nas za te zbrodnie, tylko brakiem nabycia odpowiedniej wiedzy na lekcjach historii. Ludzie mają skłonność do przekręcania faktów, zresztą co kraj to inaczej przedstawiana jest historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach ciekawostki powiem wam, że byłam w tym roku w Auschwitz. Wiadomo, dużo wycieczek zagranicznych, wszyscy poruszeni, i odpowiednio zachowujący się do miejsca tragedii ludzkiej. Naraz weszła grupka żydów i co było niepojęte, śmiali się i dyskutowali jakby byli w disneylandzie. Nie wiem skąd takie sprzeczne zachowanie, natomiast wszyscy byli zgorszeni ich zachowaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
Nie wiem na ile to prawdziwe informacje ale ponoć złoza gazu łupkowego a raczej kontrakty na ich wykorzystanie też już dawno zostały sprzedane za bezcen. Wszystkie większe prywatyzacje opierające się na tzw nierentowności doprowadziły do wyprzedaży państwowych (nazych) przedsiębiorstw po cenach nie przekraczających 10 % wartości niemcom, ruskom ityd. Zastanów się z kim walczysz. Bo póki co to jesteś dla mnie zdrajcą polskiego narodu rozsiewającym kłamliwa niemiecką propagandę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minty Man 41-Ale przecież Polskie obozy koncentracyjne istniały i nie ma wątpliwości, zostały założone w 1945 roku dla Ślonzaków, Niemców , taki jest fakt. Nie wiem czy wiesz, ale Auschwitz po wkroczeniu wojsk armii czerwonej dalej funkcjonowało, zostało przejęte przez armię czerwoną i działało tak samo, z tym że byli tam głównie polacy, którzy nie lubili lewaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
WITF ja miałem podobną sytuację z turystami niemieckimi w oświęcimiu. No ale to była młodzież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie o tym, mówię, wszystko jest kwestią odpowiedniej edukacji. Jeżeli co kraj to inaczej są przedstawiane fakty, to jak można oczekiwać, że ludzie różnych narodowości będą podchodzili w ten sam sposób do historii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, dla mnie nie ma wytłumaczenia, czy to młodzież czy nie, ja mając lat 16 wiedziałam jak się należy zachować na cmentarzu, czy w miejscach ludzkiej tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Ale o jakich ty skinach mówisz? Ja się napierdalałem z ONR, sami podeszli, bo miałem naszywkę z flagą narodową Ślonska, oni byli polakami i się rozpoczęła bijatyka. W moich regionach to normalne że gorole napieprzaja się z Ślonzakami, problem w tym że już za bardzo nie ma z kim się napierdzielać, bo ci gorole pojechali w większości myć kibelki do Niemiec, Holandii i Anglii. Wiec o których skinach mówisz? O Volkistach, zwanych przez niektórych nazistami, czy o nardowcach polskich, skłóconych z wszystkimi, banda dzieciaków, która nawet zorganizować się nie umie, mimo żeśmy do nich rękę wyciągali, aby się wspólnie zorganizować i stworzyć wspólny front. Ci ludzie są śmieszni, bo oni z jednej strony podniecają się polską, mówią że Ślonsk jest polski, a jak się im mówi prawdę że tą swoją Polskę mają dzięki Stalinowi i ślonsk też mają dzięki Stalinowi, to się wielce plują, nienawidzą Stalina, mimo że mu zawdzięczają ich polskę i to że dziś Ślonsk jest polski, też w 100 % zawdzięczają Stalinowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Ąle żydzi nie są ludźmi, jesteś Aryjką a to zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
Oto wspomniana wiedza z zakresu antropologii prezentowana przez BSA... Żydzi nie są ludźmi:O A czym są? Kałamarnicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć To może określ do czego zobowiązuje bycie Aryjczykiem? Bo jak powiedziałam, że zobowiązuje Cię do przekazania genów, to stwierdziłeś, że nie, bo Aryjczycy mają wymrzeć za ileś tam lat. Czy nie sądzisz w takim razie, że to wcale nie jest takie piękne jak opowiadasz? Nie ma woli walki o przetrwanie, jak zatem wygląda ta ideologia w kontekście rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć wiem że Polacy trzymali Niemców w obozach ,ale nazwanie tych obozów koncentracyjnymi to gruba przesada,krematoria tam nie pracowały.Fakt co niektórzy komendanci i strażnicy wykazywali się nadgorliwością ,ale po traumie II wojny jakoś im się specjalnie nie dziwię. Woman a co to zmienia ? W świadomości zachodu to polskie obozy ,więc co to tak naprawdę zmienia ,że my wiemy że tak nie było,Kogo to obchodzi ? Żydów nie uważam za aniołków ,w ich potępowaniu za dużo jest obłudy i propagandy.Wiem jak zachowywali się żydzi na stanowiskach funkcyjnych w gettach,obozach koncentracyjnych .W każdym narodzie znajdą się szmaty :( Jeśli Niemiec strzelał z czołgu do żyda to jest mordercą nie żołnierzem,jeśli to samo robi żyd siedząc w czołgu Merkava i strzela do palestyńskich dzieci ,to jest żołnierzem walczącym za naród żydowski.Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia,tyle w temacie.Polityka to kłamstwo i obłuda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Jak przekazać geny, skoro takie kobiety jak ty, nie chcą takich jak ja, wiec logiczne że rasę trzeba skazać na zagładę i tyle. Ja się z tym już pogodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Są podludzie, ludzie i nad ludzie. Chyba że chcesz mi powiedzieć że jest szympans, wielka przepaść i nagle jest człowiek :O Przyroda nie ma takich przepaści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
'aha, no super... jak w zoologu, co jeden to wybitniejsza kreatura.' wejście njuun dzisiaj może nie zauważyłaś , ja zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
W antropologii o ile nawet występuje określenie podgatunku to jedynie w konekście systematyki a nie wartościowania moralnego...Bo tym sie antropologia nie zajmuje. Co do przepaści to gdybyśmy nie byli jednym gatunkiem nie moglibysmy się rozmnażać tuku:) Brakuje Ci postawowych informacji z jakiejkolwiek dziedziny nauki i dlatego jesteś taki śmieszny. Gdybyś potrafił podać jakiekolwiek logiczne argumenty na poparcie swoich irracjonalnych ksenofobii to może miałbys jako taki szacunek wód rozmówców. Ale nie potrafisz i Dlatego jak mantr powtarzasz słowa hasła, które opanowały Twoją świadomość czyniąc CIę bezrefleksyjnym idiototą, Takie jak podludzie, rasa itd. nie ma takich pojęć w żadnej nauce w kontekście w jakim próbujesz je lansować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minty Man 41- Ty chyba nie wiesz o tym, że kiladziesiąt tysięcy co najmniej ludzi zginęło. Głównie ślonzaków. UB nie prowadziło ewidencji, zabijali i gdzieś zakopali. Szedł górnik do pracy i furgonetka podjechała, coś się zapytali, on im odpowiedział z akcentem ślonskim i już go brali, pytali się w jakim wojsku służył i szedł do obozu, rodzina zgłosiła zaginiecie, bo nie wiedziała co się z nim stało. Na milicji przyjęli zawiadomienie o zaginięciu, prawda wyszła dopiero w latach 70, kiedy to dowiedzieli się że został zatrzymany przez UB i trafił do obozu koncentracyjnego, nikt nie wie gdzie jego ciało pochowane jest. Sowieci porywali górników i wywozili ich w głąb rosji do ich kopalń, większość nie wracała, bo praca ich wykończyła. Więc jesteś zwykłym skurwiele, skoro uważasz że kilkadziesiąt tysięcy ślonzaków zabitych przez niecały rok, powoduje że twoim zdaniem to mało. Poczytaj o waszych obozach koncentracyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć Hmm, nie sądzisz, że mogłoby to wyglądać inaczej gdybyś na wstępie ich nie obrażał, jakie to są okropne, głupie itp. Sam na tym wątku i na poprzednim dałeś mi to nie raz do zrozumienia, wiesz jakoś nie wyobrażam sobie być z kimś, kto mnie uważa za głupią i szmatę, natomiast chce być ze mną bo mam blond włosy i niebieski oczy. Skoro wszystkie kobiety traktujesz jedną miarą to czemu się dziwisz? Nie zadasz sobie trudu aby kogoś poznać, tylko od razu wychodzisz za założenia, że to kobieta więc jest be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×