Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Gość baranekk...
no no ładny 'kącik historyczny ' powstaje :D chyba 'trójkącik ' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minty, kurcze ja sama potrafię się umówić na randkę!!:P Nie wiem czy taki idealny, biorąc pod uwagę obcasy, to już się robi 182, niestety coraz mniej widzę wysokich mężczyzn, a niższy odczuwa wtedy dyskomfort jak jestem wyższa :) Czarny: już ustaliliśmy, że jestem brzydka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek: to ciekawe co wkleiłeś, nie czytałam tego wcześniej. Żydzi ogólnie lubią się robić na naród uciśniony, a są jak kot zawsze spadają na cztery łapy...Znam dużo bardziej uciśnione nacje i wcale się z tym nie obnoszą na cały świta w takim zakresie jak żydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Ale jesteś zjeb, fog miała tu dwie foty w stopce i każdy ją podrywał, bo jest niesamowitą pięknością. Prawdziwa jasna blondynka z silnie niebieskimi oczyma z pięknymi rysami twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Dla mnie jesteś w sam raz, mimo że mogła byś być wyższa, ja mam 193 cm, 110 kg wagi i 120 cm w klacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oberschlesien Znowu zmieniłeś nick :) Dziękuję za tak obszerną informację na Temat Twojego rozmiaru. Niestety coraz więcej rodzi się niskich osób, w latach 70,80 był bum na osoby wyższe, potem zaczęli się rodzić niżsi, to chyba wpływ coraz większej chemii, którą nam serwują w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak a propos
ja mam 193 cm, 110 kg wagi i 120 cm w klacie. bsa po chuj nicka zmieniles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
to jest bardzo ciekawe , gdyż świadczy o 'prawdziwym ' podejściu żydów twórców i utwalaczy komunizmu w Polsce . ponadto Berman wspomina o powiazaniu amerykańskich zydów z radzieckimi , a takze o mającym nastapić masowym napływie żydów z CCCP do Polski , jako zarządzających wszystkim , zza pleców niby Polaków ( przewaznie także różnego i mieszanego pochodzenia ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak a propos
31 lat to nie starosc WITF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek: Nie od dziś wiadomo, że żydzi to taki wilk w owczej skórze. Nie mam nić osobiście do ludzi, normalnych, nie wszyscy są tacy, jednak Ci fanatycy robią więcej złego niż dobrego. Dlatego obstaję przy tym, że fanatyzm obojętne czego dotyczy jest zły. Zawsze czyni więcej złego niż dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestaraniestara
WomanInTheFog nie kokietuj nie jesteś stara ,35 lat to najlepszy wiek dla kobiety:P wygladasz na 25 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Fogi, a po co Ci osoby z lat 90tych?;) Pułap wzrostu u Polaków został osiągnięty, genetyczne możliwości to 185-190cm. Najwyższą europejską nacja są Litwini, oni mają zaprogramowane do 200cm do osiągnięcia, przy optymalnych warunkach rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszcz kozery- IQ to jakiś wymysł lewaków, skąd mogę wiedzieć jaki mam, skoro nigdy żadnych testów mi nie robiono. Przechodziłem jedynie w wojsku kilka psychotestów i wszystkie przeszedłem pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
zresztą istnieje jeszcze jeden raport Bermana , mówiacy konkretnie , jak ta nowa władza ma postepować z ludnością tubylczą Polski . jak jesteś ciekawa to sobie zajrzyj w google , tam go znajdziesz. warto czytać co żydzi czasami wypuszczą niepotrzebnie z ust . oni nie plota tylo zaorganizowanie dziajają i działali - nie ma bardziej współdziałajacego w swoim interesie narodu na świecie. polskiej polityki powojennej praktycznie nie było , gdyż była to wyłącznie albo polityka żydokomuny , albo żydoliberałów , albo żydopostkomuny , którą oglupali Polacy traktowali , jako politykę niby suwerennej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestaraniestara- Też nie dał bym jej więcej niż 25 lat, ona pewnie ściemnia z tym 35 lat, to jest niemożliwe żeby kobiety w tym wieku wyglądała jak młoda dziewucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA "lewacy" nie mierzą nikomu IQ bo wychodzą z założenia, że wszyscy są równi pomimo ewentualnych różnic w jego wielkości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Baranek, znajdę i wkleje referat z posiedzenia Kominternu albo mowę posła Zawiszy, też będzie o potędze, planach i tych innych glupszych i do nawrócenia. Retoryka politycznych przemówień wszędzie taka sama, papier wszystko przyjmie. Na co to jest dowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestaraniestara
kiedyś pisałaś ze masz 35 lat.pare fot wkleiłaś ,coś tam o sobie napisałaś,więc troche wiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
no no ale się ich tu zleciało , jak osy do miodu czas jakis porządek ( ordnung ) tutaj zaprowadzić ślunzacy - garnek na łepetynę i maszerować !!! rycerze - hajda na koń i w dzikie pola !!! ...a reszta hołoty ??? - miotła , łopata - i odśnieżać ulice !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, to nie pytajcie skoro już wszystko o mnie wiecie :) Widzę, że jestem śledzona na każdym temacie :D Baranek już znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Nie wiem ile masz lat, ale na pewno nie więcej niż 30, chyba że stare zdjęcie dałaś. Jesteś panną czy rozwódką? A może młodą wdową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×