Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

WomanInTheFog- Nie nasza wina że jesteś ładna i zalegasz w pamięci.:( Gdyby nie było ładnych kobiet, to życie było by przyjemniejsze. To tak jak była byś głodna, stała koło restaruacji i nie miała kasy aby się w niej najeść. Dlatego lepiej jak by kobiety były brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njun, no niepotrzebne mi osoby z lat 90 :P Masz rację skupię się na tych wyższych rocznikach :P Zresztą Minty już mi tu męża szuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA WITF jest prawdziwą aryjką i jako taka nie ogranicza się do zaspokajania jednostek ale poświęca się (nie bez przyjemności) dla całego narodu. Jako kobieta siewca i nosicielka aryjskich genów przyjmuje z dumą każdego aryjskiego członka bez umundurowania i bez względu na jego stopień wypełnialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) chyba moj wczorajszy post przepadl w czelusciach kaffe,ale pytalam sie Woman czy to o ten topik chodzilo? I juz raczej nie mam watpliwosci ze tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITF...To była ironia a nawet swego rodzaju pastisz biorąc pod uwagę niezaprzeczalne wartości literacko rozrywkowe(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
świadczy to o tym o czym póżniej mówił Sandauer i Gieremek , czyli że współczesna Polska to żydowska głowa nałożona na robotniczy tułów ...i taki Stoltzman jest zatrudniany jako doradca u swojego ziomala Krausego , a wcześniej Krause korzystał z prezydentury Stoltzmana , tworzac państwo w państwie , czyli rywinowskie 'układy rzadzące Polską ' http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kwasniewski-nie-mam-obowiazku-informowac-o-swoich-,1,5405153,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracamy do tematu. Mam pytanie skoro dokonano podziały Polski podczas wojny to dlaczego Niemcy nie zostały przyłączone do terytoriów państw zwycięzkich ? Podobno była taka koncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończ już pierdolić farmazony baranekk bo zaczyna mi się zbierać na wymioty. Wygląda mi to jak jakaś dezinformacja, która ma skupić uwagę na jednych a odwrócić ją od innych. gówno mnie interesuje czy rywin to żyd czy marsjanin. Zlo to zło i nie jest uwarunkowane od religii ani pochodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takim podejściem uniemożliwiasz sobie obiektywne spojrzenie na rzeczywistość bo dokonując tak szerokiego uogólnienia tracisz z oczu motywy psychologiczne i skazujesz sie na błądzenie wśród wielce abstrakcyjnych pojęć traktując je jednkowoż jako aksjomaty plityki i historii...To bez sensu. Nie ufam takim ludziom jak T, którzy na siłe chcą mnie przekonać, że zło ma godła, flagi i świątynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem stała się sprawiedliwość dziejowa, że odebrano Niemcom cały ich Wschód. Jedynie Serbołużyczan mi szkoda. Mogli im stworzyć państwo ze stolicą w Cottbus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oberschlesien WomanInTheFog- Jesteś panną czy rozwódką? A może młodą wdową? Zwiad/BSA ( po co zmieniasz nicki jak kazdy i tak Cię bez trudu rozpoznaje?)Rozumiem że interesujesz się historią ,ale to już jest przesada :O To że Woman jest ładna to nie jest ani nasza wina ani jej ,tylko jej rodziców(jeśli można w ogóle mówić o winie) Woman :Zresztą Minty już mi tu męża szuka-nie wiem czy tu znajdę dla Ciebie męża ,sama młodzierz ,młode dość niskie roczniki(chodzi naturalnie o wzrost) roczniki 70 /80 są jednak ciekawsze ;) Niemcy nie zostały przyłączone (wcielone)do państw zwycięskich ,ale...zostały podzielone i początkowo nawet RFN nie mogła prowadzić niezależnej polityki ,o NRD nie wspominając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
bardzo nieładnie się odzywasz . widze że nie podoba ci się przedstawienie pewnych myśli przedstawicieli ' narodu wybranego' który stworzył np. komunizm w Rosji , a póżniej w Polsce . no trudno , przykro mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście taki manewr powoduje, że zło przestaje być kwestią moralnosci i sumnienia a staje się domeną postrzegania zmysłowego na poziomie podstawowym i zależy od kolorów dźwięków itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oberschlesien Już Ci pisałam, że moje życie osobiste nie będzie opisywane na forum. Co najwyżej wzrost i inne mało intymne rzeczy mogę napisać. :) To zdjęcie jest sprzed roku, teraz według obcych ludzi wyglądam na 27,28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Jak to niby Niemcy nie zostały "rozebrane"? Przecież najpierw były cztery strefy Niemieckie, a potem było NRD i RFN, NRD podlegało Stalinowi a RFN podlegało USA. Niemcy jeszcze w późnych latach 80 byli tak naprawdę ciągle pod kontrolą USA a szczególnie ich wojska. A to że zarówno Stalin i USA nie chciało zniszczyć Niemców, było spowodowane tym że Niemcy to był kraj inteligentów i naukowców, do tego kraj bardzo pracowity i zdescyplinwany, wiec lepiej zarobić na Niemieckiej technologi i gospodarce a jednocześnie ją kontrolować , niż ją zniszczyć. Dlatego też Polaków zabojano a Niemców nie, bo polacy nie byli im do niczego potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
akurat w tym przypadku ma , gdyż jest to tzw. syjonizm , coś podobnego do nazizmu , czyli zorganizowane zło pod własna flagą i chyba z choinki sie urawłaes , jak uwazasz , że zło może nie być zorganizowane Menachem Begin: "Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla http://www.youtube.com/watch?v=Lj5MXe5m0W0 to nie mówią i mówili zwyki zydzi , tylko rządzący żydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZZaraz mi napiszesz, że Einstein wymyślił swoje teorie (a raczej zostały mu przekazane przez szatano-komune) względnosci żeby dać podstawy do relatywizmu moralnego, które doprowadzi ludzkośc do upadku obyczajów. Już mam dosyc takich obrażających moją inteligencję pierdół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranekk...Nie przeczę, że zło się organizuje a nawet, że jest wynikiem organizowania sie jako takiego co niejako wynika z Twojego wywodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co to za śmieszne cytaty? Poczytaj kafe: "Faceci to świnie i gatunek podrzędny. Są głupi, źli mają małe chujki i powinno się ich wyrżnąć...Na pewno znajdziesz:) Widziałeś gdzieś na ulicach aby wprowadzano w czyn te słowa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITF...Niestety nie mam pojęcia co to za plan i dlatego, żeby zatuszować swą ignorancję skupiłem sie na denerwowaniu się na barankaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×