Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Gość njun niezalogg
Przecież wybrałam pomiędzy 1 a 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985 Prawie jak randka w ciemno :P Kandydat numer jeden czy dwa? Ale ciekawe kogo byś wybrał, tak ogólnie z historii świata, jako tego najgorszego. Njun już określiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Klaun, zakochany klaun, tari rarira On ma takie czule serce, serduszko . Jest jak rozbity dzban, tari rarira Klaun, zakochany klaun. Vvv Dobra, wracam do garow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrał Czyngis- Hana ten na terenach podbitych mordował wedle uznania kobiety dzieci starców mężczyzn niezależnie od ich wyznania/wieku/orientacji seksualnej/stanu majątkowego itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwym i na miejscu byłoby określenie że wszędzie zostawiał po sobie zgliszcza bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
były to niewatpliwie dwie niezbyt normalne postacie pod względami zaburzeń osobowości . Stalin pasuje mi na typowego psychopatę , natomiast Hitler na osobowość psychopatyczno- paranoiczną . porównując w ten nieco schematyczny sposób zawsze wyjdzie , że prawdziwy psychopata będzie raczej grożniejszy w działaniach i jego skutkach niż paranoik . Paranoik zaś swoimi nieprzemyślanymi decyzjami może spowodować 'większe spustoszenie ' niż wyrachowany morderca - psychopata. było nie było , i tak każdy z nich był ćwierćżydem . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbisław mosznogłasczyński
herbu prostata po dunaj xxx AHAHAHA AHAHAHAHA AHAHAHAHA Ale smieszny nazwisko rodowe: Pavlo 1985 :D:D HAHAHA HAHA hAHHAHAHAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż gdybym miał wybierać kogoś bliżeszego naszym czasu to wybrałbym Idi Amina pieszczotliwie nazywanego "hańbą Afryki". Jegbo dyktatorstwo wyparło kolonializm na Ugandzie. Był ponoć bardzo bezwzględny dla wrogów. Nie identyfikował się on z żadną ideologią, on chciał poprostu rządzić i tyle. Z reguły kierował się niższymi instynktami. Już w czasie zamachu stanu zaczął zabijać wszystkich żołnierzyktórzy mogliby stanowić w przyszłości zagrożenie. Gdy objął władzę rozpoczął się terror. Wyrzucił z kraju i pozbawił wszelkiego majątku 70 tysięcy Hindusów. Rozpoczął zabijanie faktycznych i domniemanych wrogów. Mordował całe plemiona i każdego, kto mu się nie podobał. W stolicy Ugandy istniały nawet specjalne więzienia z izbami tortur jedna z nich naprzeciwko ambasady francuskiej.. Dyktator był bardzo ostrożny ,w obawie przed zamachem nigdy nie nocował dwa razy w jednym miejscu. Swoje przyszłe ofiary często zapraszał na obiad.Szacuje się że za sprawą Idiego Amina zginęło około pół miliona osób . W Ugandzie znana jest historia byłej dziewczyny dyktatora, której ciało znaleziono na śmietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że właśnie się nad nim też zastanawiałam? Tak szczerze to nie jestem w stanie określić kto był najgorszy z całej historii. Każdy był inny, co innego nim kierowało i dopuścił się innych zbrodni. Ciężko mając taki wybór wybrać tego najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oceniając samych władców zadanie jest utrudnione bo wielu szło w śaldy innych i chcieli być tak samo przynajmniej bezwzględni ale oceniając państwoi jego ludzi to napewno powiedziałbym Birma bez sekundy zastanowienia bo skala ludobójstwa jakiej sie tam dopuścili jest zbyt duża by mozna było znależć bardziej zezwierzęcony naród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbisław mosznogłasczyński
uuuhahahahahaaahahaaaa:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
no właśnie , czyli był zły dla nas , a dobry np. dla ... dlatego trudno oceniać ogrom wiekszej , lub nieco mniejszej zbrodni popelnionych na tych , czy tamtych efektem działalności tych dwóch zbrodniarzy , było ' wyrżnięcie watahy ' ..czyli wg. statystyk eliminacja w 70 % polskiej przedwojennej inteligencji i zastąpienie jej nową wyrosłą w żydokomunie : czyli powstanie żydowsko-chłopskiej inteligencji co skutkuje , tak jak skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała wybrać najgorszego zbrodniarza ogólnie to wybrałam bym seryjnego mordercę Alberta Fish'a. Co do tego to nie mam wątpliwości, co do władcy to chyba nie zdecyduję się na żadnego jako numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
władza zawsze przyciagała i ściąga osobowości mówiąc oględnie 'dość zaburzone ' , czyli tych niekoniecznie działających dla dobra ogółu , tylko tych uciekających w tą sferę życia , ponieważ nie mieli możliwości 'rozwinąć swoich skrzydeł ' zyjac sobie normalnie , rodzinnie itp. - to ich nie rajcowało , ani własna rodzina , ani wlasny zawód dziwne np... dlaczego tylu lekarzy , prawników , menagerów tak pragnie rzadzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarmościej mosznogłasczyński
...Bo to Żydzi?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranekk: bo wladza wciaga. Znam osobiscie dobrego lekarza, ktory woli byc dyrektorem szpitala i zarabiac mniej niz pracujac jako lekarz i zarabiac wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dołączam i zmieniam ( dla chętnych) temat na epokę Tudorów, uwielbiam Elżbietę I i jej tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarmościej mosznogłasczyński
słyszałeś baranekk...idź gdzie indziej...pomaranczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tudorowie to nie moja bajka, ale chętnie poczytam :) Tarmościej mosznogłasczyński: To do Ciebie było, sam nick mówi o Tobie wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarmościej mosznogłasczyński
Mój nick jest niemową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
no oczywiście waaadza zawsze przyciagała i pociagała żydów , choćby z racji religijnych , czyli ich posłannictwa , a może nie aż tak z racji psychopatii , tudzież takich innych podobnych rzeczy , co oczywiście nie wyklucza , jednego z drugim :D wczoraj Kwacho w Polsce , dzisiaj Zeman w Czechach i Rojek z Bronkiem w pałacu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lajna82_ Lubię Hendrka , ale nie powiem dlaczego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranekk..- Polacy to była banda tchórzy, to już LWP było znacznie lepsze, niż przedwojenna armia, która uciekała z frontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
odpowiedż była do tępora mongolszczyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×