Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Gość baranekk..
na naszym terenie dwóch posłów to lekarze - ordynatorzy , którzy mieli widocznie dość lekarzenia , a tam takze się nie popisują niczym szczególnym jeden nawet przeszedł z PISu do PSLu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poziomie lokalnym jesli chce sie sprawowac jakies funckcje (o obsadzie dyrektora ZOZ decyduje chyba starosta), to lepsze wolty widzialem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh no nic, skoro nie ma z kim porozmawiać...:P Miszczu i proszę nie wchodź na mój topik na tak durnych pomarańczowych nickach:P Swoje zdenerwowanie wyżywaj gdzie indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to ma znaczenie, skro to wszystko socjalizm. To jest lewica, zarówno PIS i PO, a wiec ich rządy nie mają znaczenia i niczym się nie różnią pomiędzy rządami PIS, PO i SLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog, a ty byś mogła być żoną Hendryka? Lubisz ostry seks i wyuzdany seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leśny...ZAjrzyj do wikipedii po hasło socjalizm a następnie porównaj to z tym co wyczynia się w naszym kraju. Ja rozumiem, że to słowo ma negatywne konotacje i kojarzone jest niemiło ale to nie powód żeby nazwe ustroju społecznego traktować jako inwektywę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz! Nigdzie Cię nie pognębiłam, a jeśli poczułeś się urażony, to przepraszam :) Na tej samej zasadzie, ironizowanie na temat przyzwoitości kobiety nie jest zbyt miłe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
Elzbieta była kimś wybitnym i wyjątkowym w historii sprawujących władzę . zmienila zupełnie standarowe pojęcie , że władzę powinni sprawować wyłącznie mężczyżni ela wdała się ' w dziadka , czyli Henryka VII , który również był spokojnym budowniczym potęgi anglii. wspaniala postać , wlaściwie jedna z najwspanialszych w histori rządzących osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog-Ale ja pytam, czy mogła byś być żoną Henryka VIII, on lubił piękne kobiety i wyuzdany, ostry seks, była byś gotowa na takie poświęcenia z królem? Czy raczej seks jest dla ciebie obowiązkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
więc masz widocznie w sobie coś takiego , że najchętniej zabrałabyś władzę tym ogłupiałym i kłócącym się chłopom , przeróżnych orientacji ...i sama zaczęłabyś rządzić ...wyrozumiale , łagodnie i aby naprawdę wszystkim obywatelom twojego państwa żyło się lepiej a nie 'aby 'nam' żyło się lepiej '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog-On lubił wyuzdany seks, do tego lubiał dominację nad kobietą, więc jak lubisz seks i uległość, to była byś dla Henryka wielką miłością, wiec jak się nie boisz seksu, to by się w tobie na pewno zakochał, bo jesteś piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha no proszę cię, zwiad, leśny, Bsa czy kto tam jeszcze, tak mnie nie podejdziesz. O matko, to się teraz uśmiałam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×