Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny dzięki bardzo za odpowiedzi, może rzeczywiście przesadzam i nic Ani nie jest. Jestem przewrażliwiona po ostatniej akcji z alergią, gdzie mala wyglądala strasznie i teraz już drżę jak tylko coś zobaczę nie tak. Odezwę się późno, bo ide dzis do pracy. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. .Hickary.-dziekuje za namiary na nk :-) oglądałam wasze pociechy są przesłodkie, jak znajde chwilke to wrzuce zdjecie mojego małego nyguska. A co do oczka to mały miał tak jakby cały czas była w nim łezka, też czytałam że moje mleko moze pomóc na ropiejące, ale ja przemywałam sala fizjologiczną i tak masowałam ten kanalik zeby go udrożnić. Mamabruna- zapomniałaś o moim synusiu ;-0 KIP- ja również nic nie widzę. Ktoraś mama pytała o stolik do karmienia, przy pierwszym synku miałam coś takiego http://allegro.pl/krzeselka-do-karmienia-stolik-klups-i-sosna-i2967209761.html a teraz sie zastanawiam, bo ten był praktyczny i długo nam posłuzył, bo potem robi sie z niego zwykłe krzesełeczko ze stoliczkiem. Ja mojego maluszka przebieram na noc. Co do sprzatania, hmmmmm życie jest za krótkie żeby ciągle sprzątać hahahah. A nasza nocka dziś była taka jak zwykle czyli okropna, no ale coż był czas przywyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co na szybko i smacznie na kolacje walentynowa mozna przygotowac? ;) nie spagetti. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia- oczywiscie, jeszcze Dawidek, sorki za moje przeoczenie ale dzis mam kiepski dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna- nic nie szkodzi, ja też nie najlepszy mam dzionek, już 4 kawę sobie robie. Hickary- no nie wiem ,ja na szybko lubie ryż z curry i może pierś z pieczarkami i serem :-) jak dla mnie pychotka, o kurcze smaka sobie narobiłam a tu dziś post, chociaż post karmiących nie obowiązuje ;-) Kurde jak pogoda się nie zmieni to chyba w jakąś depresję popadnę. No masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie przystojniaki :D Dziewczyny, ja pytalam o pomysl na jutrzejsza kolacje, ma ktos? Bo niedlugo do sklepu mykam :) wy tez tyle jecie? zjadlam dzisiaj platki, 2 kanapki z wedlina i warzywami, zupe, 5 (!) kanapek z dzemem 100% owocow. Ja pierdziele. Przed ciaza i karmieniem nie jadlam polowy tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_ania ja stosuję wax od początu ciąży. Czasochłonne ale włosy są po niej fajne. Na wypadanie chyba i tak nie ma rady. Co ma polecieć to i tak poleci. D82 dzieci są cwane jak Ciebie nie będzie to maluszek będzie zasypiał jak złoto (nie będzie miał wyjścia), ale jak Ty będziesz to Ci nie odpuści piersi - u mnie tak było Ja odstawiłabym małą od piersi, ale naprawde bardzo lubie karmić i mała też to uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tutaj betismile z innego forum :) dostałam zaproszenie więc zawitałam, ja mam synka Dominika z 25 wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary- dzięki :-) Oj ja ostatnio mimo że karmię to staram się ograniczać, bo za bardzo szalałam z jedzeniem hehe Moje dziecko już usnęło, miał dzis tylko 2 drzemki, ciekawe jaka nocka znów bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile-witamy!A Maja już śpi padła jak kawka dziś były tylko 2 drzemki.Na Walentynki kupiłam mojemu perfuma.A jak u Was?Kupujecie sobie prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie naspał :-( betismile- witaj :-) kuleczka 123- tak kupujemy sobie zawsze jakieś drobiazgi i też myślałam o jakiejś wodzie, rano jade syna do szkoły zawieźć to wpadnę do jakiegoś sklepu i cosik mojemu m kupię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia-super te Twoje chłopaki!Mojemu się marzy syn może sprzedasz przepis na chłopczyka;) jutro Walentynki to może się skusimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam swojemu m nowe struny do gitary. Prezent praktyczny i zwiazany z bezpieczenstwem Bruna, bo chce dotykac tych strun a starych mu nie pozwalam, bo diabli wiedza kto je mial w lapach:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka- poczytaj planowanie plci;). Swoja droga parka bylaby fajna iMaja ucieszylaby sie z braciszka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Bruna-pewnie by się ucieszyła!Ale nie tak od razu najpierw musimy nacieszyć się Majeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Betismile Z mojej Lidzi niezły diabelek się zrobił znowu nie spala cały dzień dopiero o 18 zasnela na 20 min i teraz nie mogę jej ululac a tak pilnowalam zawsze jej nocnej pory spania i lipa Zowu nie byłam na spacerze może dlatego tak mi marudzi ale strasznie wiało u nas i wolalam nie ryzykować bo trochę jest podziebiona Hickary super cena blendera niech wam dobrze sluzy:) Od poniedziałku zaczęłam ćwiczyć zobaczymy jak długo a mam dozo do zrzucenia mam nadzieję że nie zniechece się za szybko, o siłowni nawet nie myślę bo jak zwykle wykupie karnet pójdę dwa razy i nie będzie mi się chcialo. życzę przespanych nocek dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapop- na schudniecie najlepsza jest wredna tesciowa, polecam:). Ja waze mniej niz przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna tesciowa do najlepszych nie należy ale wie że nie ma co się wtrącać bo mój m zawsze stanie po mojej stronie i ja na język nie choruje. Zdążają się kłótnie ale szybko zapominamy ja nie lubię się długo gniewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapop- moj jest bezstronny ale jego stara bardzo go buntuje na mnie za moimi plecami. Final jest taki, ze jestem wsciekla a wtedy nie mam apetytu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×