Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Mezus przyszedl, akurat na kapiel malego. Impreza podobno trwa ale tatus sie poczuwal, aby wrocic do Brunia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 raz w ciagu godziny uspalam Wiki - poprzednie 3 budzila sie w panice, ze nie jest przy piersi - zapowiada sie ciekawa noc... smoka oczywiscie nie chce i jak nie biore jej od razu do piersi to sie rozbudza, placze i nie chce pozniej spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary- aaa, kaczuszke, to super, tez musze kupic ten kocyk-pluszak. :) Kip- fajne i co, podoba sie Ani, jak jej puszczasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMABRUNA - fajnie,że synuś taki zdolny. I co pije samą wodę? czy z soczkiem?może mój z takiego kubka napiłby się samej wody, a nie za szybko leci?? przytulaczka mamy - właśnie taka mała szmatka z głową lwa, ale woli swój kocyk, albo pieluszkę. KIP - my do diety mamy wprowadzone:kaszkę kukurydzianą (ale po tym chyba miał wzdęcia i wycofuję, może zacznę mu gotować kaszę jaglaną), marchewkę, pietruszkę, ziemniak, szpinak, buraka (kiedyś kilka dni dawałam ziemniaki z sokiem z buraka - muszę powtórzyć bo smakowało), dziś królika (w zupce w słoiczku), jabłka, śliwki, morele, brzoskwinie, gruszki, maliny (w soczku jabłkowo-malinowym). W następnym tygodniu daję brokuła. Twoj aAnia to faktycznie dużo je. Ja ostatnio muszę się nagimnastykować, żeby Sebastianowi wcisnąć 120ml. Fajny link youtube, ja czasmipuszczam openfm - odgłosy natury ( tam są odgłosy lasu -różne ptaszki, ocean, albo właśnie zwierzątka na wsi), czasem jak siedzi na huśtawce, to przy tym uśnie. HICKARY - może Twój mąż ciagle oswaja się z Wiki. Mój dziś wyznał, że dopiero od niedawna (2-3 tygodni) potrafi cieszyć się ze wspólnych chwil z Sebastianem. Ale to też moja wina - poza kąpielami, całą opiekę przejełam na siebie, męża prosiłam tylko, żeby coś podał/wyniósł. Ostatnio po porannym karmieniu ja ogarniam kuchnię, albo jem śniadanie, a Sebastiana zanoszę do naszego łóżka i tam sobie gadają. Czasem też proszę, żeby go nakarmił/podał picie. Dzięki temu Seba coraz więcej uśmiecha się do taty i widać, że po całym dniu osobno, tęskni też za nim. ANDZIA - ja też nie mogę się zabrać za te chrzciny. I w co ja się ubiorę? Wiem, że co bym teraz nie kupiła, to i tak się nie będę w tym sobie podobać, dopóki nie zrzucę ok. 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaania-jesli chodzo niekapek, to Bruno pil wode z domieszka soczku malinowo-jablkowego, bo sama woda gardzi;). Czy leci za szybko? Chyba nie ale Bruno uzywa smoczka do butelek nr3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek - obudzily nas o 7 rano #%$^& dzwony koscielne... Ksiadz chyba zwariowal, jakby mogl, to jeszcze przez glosnik by to puscil. Dzien w dzien o 7 tak zaiwaniaja, ze nie da sie spac... Noc nad wyraz w porzadku - od 22 do 24, a pozniej od 24.10 do 5. I od 5.10 do 7. Takze sie wyspalam. :) Wiki znowu ma lekka wysypke, a ja nie wiem na co, wyglada na to, ze na sinlac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) U nas wszystko ok. Ja pije kawe a Bruno rozmawia ze zwierzatkami z karuzelki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis konczy 5 miesiecy! Ale ten czas leci...:) Mam wrazenie, ze Bruno ma duze stopy. Skarpetki na 6 m. Sa na niego za male:). Ale w koncu chlop moze miec duze nogi:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez mama wrzesniowa
Moja corka tez ur. sie we wrzesniu a dokladnie 19 wrzesnia 2012 roku we Wroclawiu. Moge sie przylaczyc do towarzystwa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mama wrzesniowa- czesc:) zapraszamy...:) Rozgladam sie za jakas fajna spacerowka na wiosne ale tyle jest tych modeli wozkow, ze glowa boli i nie mam pojecia, ktory wozek sprawdzilbyy sie najlepiej...jednym slowem kolorowy zawrot glowy;),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REFLUKS
maly-terrorysta@wp.pl Czekam na wiadomosc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia w końcu przewróciła się z pleckow na brzuszek jak to śmiesznie wyglądało a jak się nagimnastykowala przy tym jestem z niej dumna :) Strasznie mnie glowa dzisiaj boli nie wiem pod czego może przez beznadziejna pogodę :) Nocka znowu była beznadziejna od 2 wstawalam co 15 min i tak do 6 coś miałam napisać jeszcze i zapomnialam może później przypomnę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapop- gratulacje dla Lidzi:) U mnie juz pomalu robi sie ciemno, nienawidze tych krotkich zimowych dni i zal mi Bruna, ze ma tak malo sloneczka. Dobrze, ze to juz koncowka zimy i mamy przed soba tyle slonecznych cieplych miesiecy:). W kazdym razie na Eskimoske sie nie nadaje;). Mam ochote na ciasto, szkoda ze nic w domu nie mam slodkiego oprocz Michalkow:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Co tu tak spokojnie?U mnie wekend przeleciał szybciutko trochę poimprezowaliśmy.Od piątku daję Maji na noc kaszkę i rewelcja!Pierwsza pobudka około 1 i druga około 5,odpadły dwa karmienia Mała po prostu potrzebuje już więcej.Ja mam wprowadzone marchew,ziemniak,dynia,pasternak,kalarepka(to jest hit)jabłko,brzoskwinia no i kaszka.W tym tyg planuje wprowadzić cukinię i kurczaka moja położna powiedziała że już troszkę można.Ja wprowadzam tak co 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIP-ja jestem jeszcze wyższa1,81.Asiapop spróbuje z tymi innymi smoczkami bo Mała nie chce pić z butli już próbowałam nawet soczku nie chce za cholerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No jakos spokojnie mija niedziela, mala wlasnie zasnela, pierwszy raz dzisiaj. ;) znowu cala jest wysypana, a ja nie wiem po czym :( dalam jej soczku jablko - malina, wiec pewnie po malinie :/ Kuleczka, sama gotujeszs, nie? normalnie w garnku? i mielesz na papke? Zrobilam wczesniej blad, bo nie kladlam malej na podlodze na kocyku czy macie, a na lozku, mamy takie duze - idzisiaj tak pieknie sie na raczkach unosila i sie turlala, ze bylam w szoku - wiec wyglada na to, ze sama hamowalam swoje dziecię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie słoiczki teraz po kurczaczku zamierzam gotować dostałam już od położnej przepisy.Wiesz my też kładziemy na łóżko i faktycznie Maja coś jest leniwa jutro spróbuję Twojego sposobu.A do gotowania mam garnek na parę pod koniec tyg napiszę jakie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, a z jakiej to formy? u nas na zadupiu nie ma takich sloiczkow. kalarepka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z hippa marchew ziemniak plus kalarepka Maja zjada cały słoik w 3 minutki tak jej smakuje.Najgorsza dynia więc narazie rezygnujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, no wlasnie, z marchewka - wszedzie tra marchew a dla alergikow nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej dynia bardzo smakowala, podobnie jak marchew, ale niestety, obie odpadaja... teraz znowu mamy uczulenie i czekam az zejdzie... podam moze brokuly. A dziekujemy za komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dyni, mojego bolal po niej brzuszek, wiec tez sobie ja odpuscimy. Po soczku jablkowo- malinowym ma czerwone policzki, moze malina za bardzo rozgrzewa? W kazdym razie z malin tez rezygnujemy. Macie w planach 2 dziecko, a jesli tak to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chlapnelam przez sen herbatke z malin - tai pokazny kubek i ... mala jak zasnela o 21, tak spi, a jest prawie 8 - az patrzylam czy oddycha, bo w nocy byla tylko jedna przerwa. ;) No u nas po malinach podobnie, a po marchwii wysypka, ale w sumie nie wiem - ja pilam czesto sok malinowy, wiec teraz jem tak: jablka, banany, gotowane mieso, ziemniaki i szpinak, czyli to, co wiem ze Wiki sluzy i dopiero przy tym zestawie zaczne jej wprowadzac cpos nowego - od poczatku, bo juz rachube stracilam - wprowadzam, jest ok - np jablko i morela, banan tez ok, a banan z morela juz nie ok... stracilam glowe, w kolko jakas wysypka. W sumie ma 5.5 miesiaca a jest piersiowa wiec jakby nie patrzec teraz powinnam zaczynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×