Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Gość slodka Lili
Wlasnie, dziewczyny jak wasze brzuchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis mojej zblendowalam 1/4 banana i 1/4 jablka - pozarla wszystko - nawet z blendera wyskrobalam ;) i domagaja sie jeszcze ale bez przesady ;) a ze sloika nie chciala tknac jablka. teraz na palcu wskazujacym lewej reki mam taka silkonowa szczoteczke - z jednej strony ma wypustki i tak ja trzymam juz pol h w buzi Wiki bo nie daje sobie zabrac tak dziasla piluje ;) a w drugiej rece tel ;) jak wyglada wasz plan dnia? kiedy spacer, jak sie bawicie, kiedy gotujecie i sprzatacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys przeszlam cala a6W ale wymagalo to samozaparcia... efekty super, takie zarysy miesni - ale nie kaloryfer, bardzo kobiece. terazmam szczuply ale... sflaczaly i niejedrny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Wow.. ty to masz samozaparcie Hickary.Niektore mamuski swietne maja brzuchy po ciazy(przygladalam sie na plazy latem ;) ) i tak sie zastanawialam czy to efekt cwiczen czy natura.Mialam cicha nadzieje ze bede w tej drugiej grupie ale jednak nie,ale za to moge sie cieszyc z tego ze nie zrobily mi sie roztepy w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Dobra lece do garow bo jutro u nas parapetowa,czekam na wypowiedzi dziewczyn,jestem ciekawa czy jest z nami szczesciara dla ktorej po ciazy zostal ladny jedrny brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuch niestety jest sflaczały, jeszcze nie plaski i nie jak przed ciaza, ale ciagle sie jeszcze zmniejsza i po cc nie mam zadnego zwisu takze jest ok. Jak mały bedzie miał 6 miesiecy to bede cwiczyc, poki co krece hulahoopem zeby odzyskac swoja talie :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
A jeszcze jedno Hickary gzie kupilas ta silikonowa szczoteczke? Nie widzialam jeszcze czegos takiego,ona specjalnie sluzy do tego aby maluch mogl ja grysc w okresie zabkowania? U mnie mala to gryzie najczesciej kocyk albo dol bluzeczke ktora ma na sobie,albo pcha wlasnie moje palce do buzki gdy ja trzymam na kolanach.Dobra teraz spadam bo jutro nie bedzie co jesc,mala spi to cos zrobie,maz konczy prace dopiero o 17 to mi pomoze mala sie zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Agraffka to u Ciebie nie jest tak zle,slyszalam ze u niektorych nadmiar skory zatrzymuje sie wlasnie nad szwem i zwisa.A hula hop dobra sprawa na wciecie w tali a i pzyjemne cwiczenie,mozna sobie przypomniec czasy mlodosci:) dobra spieprzam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam w tesco, jakies grosze kosztowalo - 7 zl? jakos tak . To taka jakby nakladka na palec - dziecko samo nie gryzie, tzn potrzebny jest palec doroslego do srodka ;) mozna masowac samemu lub dac gryzc swoj palec z ta nakladka ;) Po jednej stronie ma wypustki - takie kuleczki - po drugiej cos ala "wlosie", ale tez silikonowe. Sluzy do masowania dziasek gdy nie ma zebow i do mycia tych pierwszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily-brzuch jest nawet ok ale jak sprzed ciazy to nie.Tez planuje zapisac sie na silownie i na basen z Mala ale czekam na wiosne.Rozstepow tez na szczescie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Witam nową mamę Slodka Lili śliczne imię ma twoja córcia:) Dziewczyny dziekuję za miłe słowa o mojej Lidzi- mój m kazał przekazać ze oddał swoje najlepsze geny żeby wyszła taka śliczna.Wasze pociechy to też cudeńka Dagusia , Mamcia życze szybkiego powrotu do zdrowia dla maluszków Agrafka Mamabruna zazdroszcze figury ja ćwicze już cztery dni (dobre i to) no i czekam na efekty Moja Lidzia dzisiaj konczy 5miesięcy dzisiaj kurier dostarczył wózek wiec dostała fajny prezent:)spacerek już w nim zaliczyła:) Byłyśmy wczoraj u pediatry aby zapisać sie na szczepienie bo jestesmy bardzo w tyle na tle jej rówieśników przez lekarkę z refabilitacji która najpierw odroczyła szczepienia do zakończenia ćwiczen a jak byłyśmy na kontroli i okazało sie że Lidzia już jest wyprostowana pięknie sie rozwija to powiedziała to powiedziałą że mam ją zaszczepić jak skończy 6miesięcy. pediatra ostro się wk...ła zadzwoniła do tej z refabilitacji wymieniły ostre zdania..... ostatecznia Lidzia została zaszczepiona,a ja na koniec dostałam ochrzan ze jej nie rozszerzam diety. aj masakrra.Kupiłyśmy wczoraj zapas słoiczków i jakies kaszki, a dzisiaj na obiad jadła ziemniaka zaraz powróce do starych stron przypomniec od czego wy zaczynałyście aha lekarka pochwaliła Lidzie ze pięknie sie podnosi jak ją tzrymała za roczki a leżąc na brzuszku podniosła sie na dłoniach ależ byłam z niej dumna ;)aj wiem sie moze ją przechwalam ale była tak długo przez nas oczekiwana Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o porządek w domu to staram się aby było zawsze ogarnięte mamy jeszcze nie umeblowane do końca wiec szybko idzie.Nienawidzę prasowania a tego jest najwięcej brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Witam nową mamę - slodka Lili kuleczka 123 - wiesz mój mąż to już chyba ma w genach przedłużnie swojego rodu, bo on ma tylko brata, brat ma 2 synów, no i my mamy 2 synów wiec ród nie wyginie hehehe Ja również dziekuje za miłe słowa o chłopcach :-) 🌻 Brzuch mam po 2 ciążach, no cóż lekko niewyjściowy, już w pierwszej ciąży zrobiły mi sie rozstępy 😭 🌻 Wczoraj kupiłam na wyprzedaży w biedronce blender o taki http://allegro.pl/blender-braun-mr-320-hc-omelette-multiquick-3-i3002887742.html za 69 zł :-D 🌻 asiapop- pochwal się nowym zakupem :-) :-) 🌻 dagusia82- zdrówka życzę dla dziewczynek KIP- nie możesz się obwiniać za ten wypadek z Anią, Moj Patryk jak miał ok roku tak wywalił się że nos miał jak Gołota, oczywiście zaliczyliśmy kontrole w szpitalu, na szczesie było wszystko ok bo az krew mu z noska poszła, a upadł dosłownie obok mnie bo szłam tuż za nim i nie zdążyłam go złapać. Też było mi przykro, że niedoiolniowałam no ale cóż zrobić, wypadków sie nie uniknie niestety. Miałam coś jeszcze napisac,ale starość nie radość i nie pamiętam. Dobra uciekam bo mały terrorysta woła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam chwilę czasu, więc piszę. Wczoraj wieczorem, gdy Ania poszła spać, pojechałam do ekologicznego sklepu i kupiłam jej warzywa i jabłka. Dziś zrobiłam jej zupkę i jak wstanie to jej podam. Hickary potem prześlę Ci na meila elektroniczną książke kucharską dla bobasków. Jest na niej kilka fajnych przepisów. Ja właśnie z niej utogowałam dla Ani zupkę jarzynową. Nie dawałam tylko kleiku ryżowego, który tam pisze. D82 a dlaczego dajesz az 8 łyżeczek kaszy do gotowania, skoro daje się dziecku tyko pół łyżeczki? Na stronie 8 jest schemat podany przez D82, ale każdy robi po swojemu. Mam pytanie do mam, które gotują już i mrożą zupki - w czym je mrozicie? Czy można zupkę dać do plastikowego pojemnika i zamrozić? Bo ja dziś właśnie tak zrobiłam, bo tej zupki mi dużo wyszło. Hickary współczuję Ci męża chomika. Ja też jestem minimalistką i kilka razy w roku przeglądam swoje wszystkie rzeczy i co nie potrzebne oddaję lub wyrzucam. Mamabruna fajnie się obkupiłaś na Walentynki :) slodka Lili witamy. Agraffka fajnie masz z tymi wyjazdami. Moja Ania też teraz wiecznie się złości. Wczoraj wieczorem, gdy zjedliśmy z mężem kolację i Ania wstała z drzemki to razem się z nią bawiliśmy na macie. I wszystko było na nie. Nie leżeć, nie siedzieć, nie zabawka, nie wszystko. Czy Wasze dzieci też tak mają? Mówię do męża, że ona strasznie chyba humorzasta jest, albo ząbki. Dagusia życzę wyzdrowienia Twoim dzieciom. Muszę kupić ten śliniaczek z rękawkami, bo ja mam zwykły ceratkowy, ale z jedzeniem nie jest tak źle, najgorzej jest pod brodą. Slodka Lili u mnie brzuch to tragedia :) A szczoteczka silikonowa sluzy głownie do mycia pierwszych ząbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary już wysłałam zobacz tylko czy doszło i czy działa. Wystarczy, że to zapiszesz na dysku klikasz i to się otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIP - właśnie moja też to ma i aż czasami mnie irytuje to jej popołudniowo-wieczorne zachowanie. To nie i tamto nie, sama to już chwilkę sie sobą nie zajmie. Na rączkach i biegac po chałupie to i owszem ale siedziec i sie bawić na macie czy leżaczku to nic nie pasuje. W dzień, a szczególnie rano inne dziecko, ale teraz to tylko czekam aż ok 20 zaśnie i człowiek odetchnie.. Asiapop i co kupiłaś tego x-landera? który kolor? Ja mam antarctica, śliczny jest ;) a myślicie już dziewczyny o lekkiej spacerówce ? Ja mam stary Chicco lite way (2007) ale ciut się zdezelował. I nie wiem co teraz wybrać. Co prawda jeszcze nawet nie przestawiliśmy się na spacerówkę x-landera, ale z doświadczenia wiem, ze taka mała się również bardzo przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia, KIP u mnie to samo,im bliżej wieczora tym gorzej tzw.wieczorne smuteczki.Czasami jest nerwowa że aż rączki się jej trzęsą.Mam nadzieje że z czasem jej to przejdzie. Mamcia masz dzieciaczki co 5 lat u mnie w domu było tak samo mam 2 braci 5 lat starszego i 5 lat mlodszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a brzuch to mam taki sobie, po pierwszej ciąży był szybko szczupły i śliczny, po trzeciej już zdecydowanie nie ta jędrność, na szczęście nie mam skłonności do rozstępów. Teraz to troche taka trzęsąca się galaretka, blee. Ale głowa do góry dziewczęta, bo naprawdę ćwiczenia cuda działają, tylko musi sie chcieć ;)) czekam wiosny to może mi się zachce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kuleczko wyszło, planowałam mniejsze odstępy między dzieciakami, ale tak sie złożyło, że dwie ciąże poroniłam (w tym jedną bliźniaczą) i tak mi sie dzieci oddaliły od siebie, nie żałuję bo te starsze juz w miarę odpowiedzialne za te mniejsze. I o dziwo bawią sie wszystkie razem, na razie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko też samo nie wie czego chce, zwłaszcza na wieczór. Mamcia76- też czekam na wiosne, może ona mnie zmotywuje do cwiczeń hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis po poludniu poszlam z malym spac i mialam straszny koszmar, snil mi sie porod ale nie moje cc tylko naturalny, obudzilam sie przerazona , cale szczescie, ze Bruno mnie obudzil, bo sen byl okropny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapop - mialyscie asymetrie? Dlugo cwiczylyscie? Co sprawdzala lekarka? Bo my mamy 28 kontrole. a a a KIP, dzieki za ksiazke, jest super. Co do mrozenia, ja kupilam takie pojemniczki - ale nie wiem jeszcze czy bede mrozic czy po prostu gotowac na 2 dni - http://allegro.pl/canpol-basic-pojemnik-do-przechowywania-mrozenia-i2960364570.html a a a Mamcia - mojej tez sie zdarza marudzic, niestety ;) ale nie jest tak zle. ;) a a a MamaBruna - nie zazdroszcze snu ;) chlapnelam meliske, ale moje dziecie oczywiscie nie spi, ide wietrzyc jej pokoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly Mis juz wykapany, najedzony i spi sobie smacznie:). Jutro zajmie sie nim moja mama, bo my z m idziemy na slub cywilny a potem na przyjecie. Asiapop- to ladnie niekompetentna ta twoja rehabilitantka....dziecka nie pozwolic do tej pory szczepic! Skandal. A czemu nie wprowadzalas jej nowych produktow do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia - mam nadzieję, że po interwencji lekarza wreszcie pożegnacie choróbsko Siadłam do odpisywania i już nie pamiętam co miałam pisać:( Seba od pewnego czasu jest strasznym terrorystą - wcześniej bawił się sam nawet godzinę na macie, ateraz tylko na ręce. Rozpieściłam go??? Pełza do tyłu, obarca się wokół własnej osi, nie mówi sylab, tylko skrzeczy i "pierdzi" na buzi, więc nie wiem czy uznać to za gaworzenie Brzuch mam starszny wg. mnie , bo od jakiś 11 lat miałam zawsze płaski (efekt ćwiczeń i zdrowego odżywiania), a teraz to wyglądam dalej jak w 4 miesiącu ciąży:( zmykam, bo dziś mamy weczór z mężem , papa p.s. witam nową mamusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja nie widzę na nk zdjęć asipop. Hickary w ogóle nie szczepiłaś dziecka? Asiapop ja nie rozumiem, czemu pediatra Cię ochrzaniła, ze nie wprowadzasz produktów, przecież nie jest jeszcze tak późno. Niektóre mamy wprowadzają dopiero od 7 miesiąca. Ja tak naprawdę zaczełam od 6 miesiąca wprowadzać. MamaAnia - moja Ania wcześniej też potrafiła się trochę sama bawić, a teraz w ogóle. Chyba po prostu dzieci chcą być z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Hickary- Lidka miała asymetrię i wzmożone napięcie,na kontroli lekarka sprawdzała jak się obraca jak układa główkę czy kręci nią w obie strony (wcześniej miała przykurczone ramionka w kierunku głowy i odwracała ją tylko w lewą strone) czy nie wypycha klatki piersiowej do przodu z tym było chyba najgorzej bo leżąc na pleckach nie podnosiła w ogóle rączek do przodu i nie chwytała zabawek,sprawdzała też jak układa się na leżąc brzuszku czy kręgosłup jest w linii prostej, cwiczyłysmy 2 miesiące zajęcia były 2xtyg po pół godz. ale ja w domu ćwiczę z nią codziennie dużo na piłce Lidka to uwielbia Mamcia76- tak kupiliśmy x-landera xa kolor Asia piękny a prowadzi się rewelacja później wstawie fotkę ze spaceru:) Jeżeli chodzi o rozszerzanie diety u Lidzi to tak mi powiedziała lekarka z rehabilitacji ona jest lek.nauk m. pediatrii i rehabilitacji zanim do niej poszłam to trochę poczytałam opinii o niej jest naprawdę dobra i wie co mówi wiec słow mojej pediatry nie wzięłam za bardzo do siebie. Od wczoraj wprowadzam jej pok.stałe i krzywdy jej na pewno nie zrobiłam bo do tej pory dobrze się rozwija i ładnie przybiera na wadzę wazy już 7700 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kip a z tymi fotkami to nie wiem dlaczego nie widzisz włąsnie sprawdzałam są ok.reszta dziewczyn z tego co wiem to widzą chyba że cos tam namieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstalam... zla. Niewyspana. Jak poprawic sobie humor? O 20 wypilam melise, Wiki zasnela i tak przed polnoca, teraz od 6.30 juz nie spi... niewazne o ktorej zasnie, czy o 21 czy o 1 w nocy... 6.30 - 7 zawsze sie budzi :( No my mialysmy podobna rehabilitacje - pilka, walek, nauka obrotow, etc. Mala miala asymetrie zmienna, wiec gorzej, co raz wyginala sie w inna strone , a patrzyla tylko w prawo. Glowy do trakcji kiedys tez nie podnosila. Teraz chyba wszystko jest ok, uklada sie prosto, podnosi glowe, lapie zabawki, sie obraca, pelza, etc. Zobaczymy na kontroli :) w ogole nie szczepilam. Bo raz, ze... nie jestem zwolenniczka szczepien, w jednej szczepionce dawka rteci DLA DOROSLEGO czlowieka przekroczona jest 125 razy, a co mowic o takim dziecku? Nie ma barierykrew - mozg, w zwiazku z tym zaczekam ze szczpoieniami gdzies przynajmniej do 2 lat, dwa, ze mamy wskazania medyczne do zatrzymania - Wiki jest diagnozowana w kierunku cmv wrodzonej (w ciazymialam wzrost z 28 do 145), a ona po urodzeniu miala 38 i badaja czy ode mnie czy sie w brzuchu zarazila. Na razie wszystsko wskazuje ze ma przeciwciala z mleka, bo spadaja i juz nie sa dodatnie, a watpliwe. Oby, bo to strasznie wredny wirus jak dziecko zarazi sie w lonie (taki akurat przedszkolny). http://znakiczasu.pl/wywiad/157-szczepionki-ukrywane-fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
KIP nie daje 8 yzeczek kaszki tylko w takiej ilosci wody gotuje kaszke, latwiej mi taka rzadsza potem z mlekiem zmieszac:) W przypadku gdy kaszka jest bardzie rozrzedzona to mozna podac jej troche wiecej niz pol lyzeczki:), choc na poczatek dawalam pol. teraz juz poltora miesiaca kaszka jest wsuwana, wiec odrobine wiecej nie zaszkodzi:) A co do tych schematow, to najwazniejsze nie dac sie zwariowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×