Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Mamaania- sterylizator mam z Aventu. Powodzenia na dzisiejszych badaniach, trzymam kciuki , zeby wszystko bylo ok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, wasze dzieci tez tak kreca czasem glowka na boki jakby robily "nie, nie"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary, a dlaczego wymagasz ode mnie, zebym laptopa do góry kołami trzymała jak patrze sobie na posiedzenie Wiki ;))) Kręciłas leżąc do góry nogami? ;) Mała siedzi już bardzo stabilnie, ale ty ją posadziłaś, czy z czterech sobie tak sama siada? Co do kręcenia główką to moja tak miała jakis czas temu, teraz juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siada z 4, ja jej nie sadzalam, bo kiedys gdzies czytalam, ze nie mozna. To maz krecil telefonem, jakos tak wyszlo, ze do gory nogami ;) ide pospac, mala zasnela na jakies pol h. W szpitalu miala mnie 24 h na dobe, teraz gorzej u nas z samodzielna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu moje dziecko mowi baba? Przeciez moja mama jest daleko a tu to ma ale babajage:P. Mamcia- i jak tam, Marysia zadowolona z wozka? W jakim w koncu jest kolorze? :) . Dokupilas palak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna, mówi baba bo tak najprosciej ;) Moja jeszcze ni mama ni baba, ewentualnie gla, albo buublee, najczęściej jednak aaaa, aaaeee ;) A wózek mam Persian Rose, do tej pory tylko przymierzany po domu, na spacery chodze z dużą spacerówką, bo albo jeszcze śnieg, albo błocko. Pałąk mam po Chicco, jeszcze nie jestem pewna czy pasuje, jak nie, to pewnie jakiś dokupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my już po badaniu :) póki co wszystko ok i Sebastianowi przeszła ochota na robienie dziwnych min :), od wczoraj ma lekkie rozwolnienie więc znowu wypatruję ząbków:) 1 Hickary - mój Złośnik kreci tak głową czasem jak go położę spać, a jeszcze nie jest tak bardzo zmęczony i walczy z tym spaniem 1 Śnieg sypie jak w środku zimy, więc ze spaceru nici, ani po zakupy nie chce mi się iść, więc na obiad dziś placki ziemniaczane :) 1 Młody śpi, to ja lecę pranie składać i muzyki posłuchać http://www.youtube.com/watch?v=FVbQwTKYjeU znalazłam ten kawałek wczoraj na innym topiku kafe i się uzależniłam. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia- moze baba najprosciej ale i tsk babajaga byloby trafniej;). My tez siedzimy w domu i po malu szlag mnie trafia... Mamaania- gratuluje dobrych wynikow badan! Nie doszukuj sie nie wiadomo czego, bo chlop zdrowy i madry:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna, rozumiem, ze teściowa mieszka w chatce na kurzej stopce, hehe Ja teściowom mam super, ale jest już tak bardzo chora, ze właściwie juz jej nie mamy. Młoda kobita a ma bardzo zaawansowanego Alzheimera... Taka to złośliwość losu. Choc oczywiście i okropnym babom źle nie życzę. Mama_ania dobrze, ze młody zdrowy! Ja podobnie jak ty nic w lodówce, wygrzebałam trzy papryki jakąś zdechłą cukinie i kiełbaskę z zamrażarki i nawet przyzwoite leczo wyszło. Ale jutro to już się nie uda, chyba, że znacie jakis fajny przepis z trzech plasterków sera, kawałka parmezanu, sześciu rzodkiewek i kabanosa?? ;))) Mówią, iż potrzeba matką wynalazków ;) Dziś mama przywlokła mi ugotowane udko z królika to chociaż młoda przyzwoicie pojadła! A mięsa wystarczy na jeszcze trzy, cztery obiadki. A ja wybieram się jutro na Kino Kobiet, rozerwę się trochę zanim dopadnie mnie deprecha przedwiosenna. Choc nie wiem co mała będzie wieczorem jeść, wciąż kachy nie przyjmuje... znów jakis deserek z kleikiem, zawsze to coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia- super, Kino Kobiet!:), zazdroszcze. Ja siedze w domu jak przysrana od 6 miesiecy poza okresami kiedy przyjezdza moja mamusia. Leczo pycha ale faktycznie na jutro to juz nic nie stworzysz i chyba musisz zrobic zakupy. Piersi mi nareszcie stanely i juz nie wygladaja jak nalesniki, hurra!:) . Chyba krem zrobil swoje;). Wiedzialam , ze rok 2013 bedzie dziwny....czego ta zima na wiosne jest dowodem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A calkiem zwykly krem:). Najpierw stosowalam drogi Elancyl i guzik. Potem poszlam po rozum do glowy i kupilam tani:). To Bielenda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy okazji polecam maseczki Tolpa. Pierwszy raz kupilam tak na sprobowanie i sa bardzo fajne. Bede musiala zainteresowac sie kosmetykami Tolpy i poczytac wisaz:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym forum gdzie lubicie zagladac? Ja bywam wlasnie na wisazu i szafie. Ponadto czytam gazete pl. Ale to w miedzyczasie gdy nie jestem matka Polka;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Bielendę znam, mają bardzo róznorodne te kosmetyki, bardzo ciekawe ale niezmiernie często mnie uczulają, niestety. I dlatego min kupuję kosmetyki Tołpy. Sa warte swojej ceny, używam tych do ciała, ujędrniających, na cellulit. Sa fajowe. Nigdy nie uzywałam do twarzy, trzeba potestować, też sporo sie tego ostatnio pojawiło. A fora odwiedzam te co ty Mamobruna, oprócz szafy, ale zajrzę w kolejnej wolnej chwili ;) Teraz dzidzio leży z małą na podłodze i sie bawią, jak dobrze mieć wsparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia- no dokladnie, dobrze miec wsparcie....zazdroszcze:). Moj tato nie zyje od 4 lat, tata meza od 3....Bruno nie ma dziadzia nad czym bardzo ubolewamy:(. A jakie produkty Tolpy do pielegnacji ciala szczegolnie bys polecila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi, ale co zrobić, takie życie... dobrze, że chociaz twoja mama, choć daleko, to jest super babcią dla wnusia ;) a z kosmetyków najbardziej przypadło mi do gustu takie mleczko spa Eco vitality przywracające jędrność, ale pachnie charakterystycznie, intensywnie, nie każdemu sie spodoba. I modelujący balsam i krem-żel antycellulitowy, takie w tubkach - ciałko po tym fajne, ale myslę, ze lepiej by było jakbym stosowała regularnie, a z tym mam problem ;). Teraz patrze na ich stronie, ze fajne mają promocje cenowe i asortyment, ze głowa mała, tylko wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorem, wymęczyliśmy zabawą Sebsatiana, już po kąpieli i śpi :) ciekawe kiedy teraz pobudka?? o 4?? 1 co do kosmetyków, to ja czesto używam mleczka do ciała np. dla dzieci Hipp i bardzo lubię, ale przed ciazą i w czasie ciąży używałam oleju kokosowego (ma konsystencję masła, ale pod wpływem ciepła super się rozpuszcza i bardzo wydajny jest) - efekt ani jednego rozstępu w ciąży (a skłonności mam - bo tyłek mam w paski, ale to z czasów dojrzewania jak kuleczką byłam). Szkoda tylko, że mężowi zapach kokosu nie bardzo odpowiada. Bielendę na biust chętnie przetestuję, bo moje piersi stoją tylko jak myję podłogi na kolanach 1 Mamcia - ja łożeczko obnizyłam wczoraj wieczorem i o to samo miałam pytać :) mąż się bał, że Młody wyleci, bo on nie rwie się do raczkowania, tylko do wstawania. Piernik Mały 1 Mamabruna - staram się nie doszukiwać chorób u Młodego ,tylko lekarze straszą bo szukają przyczyny oczopląsu i wciąż te badania , bleee. A ja widzę, że on rozwija się tak jak rówieśnicy i mądry z niego chłopak :) 1 jakoś oprócz kafe nie czytam stale innych forum, chyba, że szukam info na konkretny temat, to przeglądam wszystko. Zcasem zaglądam na blogi o macierzyństwie, ale oczekujac.blog jest tak przesłodzony, że na nudności bierze (troche tacy państwo idealni), za to od czasu do czasu lubię podczytać parentink i mojewypieki 1 dziś stwierdziliśmy, że chcemy zrobić rodzeństwo Sebastianowi, tak żeby różnica była ok. 2 lata. Ciekawe jak pójdzie, bo o Bastek zagnieździł się w brzuszku po 1,5 roku przyjemnych wieczorów i poranków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaania- dobry tekst z ta podloga:D. A powiedz, gdzie kupujeszten olejek kokosowy? Uwielbiam zapach kokosowy od zawsze...:) . Ja w czasie ciazy uzywalam Musteli i olejku ze slodkich migdalow i tez rozstepow zero:). No i gratuluje podjecia decyzji o nastepnym dzidziusiu!:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wiki zasnela w naszym lozku o 17 i... spi do teraz. Podalam jej tylko przez sen leki antyrefluksowe, zmienilam pieluche i przenioslam do lozeczka. Normalnie dziw nad dziwy. A ja sie oczywiscie nie polozylam, bo sadzilam, ze pospi pol h. A im dluzej spala tym bardziej sie utwietrdzalam w przeswiadczeniu ze nie ma co sie klasc, bo zaraz wstanie. Co prawda powinnam ja wykapac, bo w szpitalu kapalam co 2 dzien i akurat wczoraj nie, no, ale moze niech spi. Az zaskoczona sprawdzalam jej temperature - bo gdy ostatnio wrocilismy ze szpitala to tez spala 5 h po poludniu, po czym okazalo sie, ze ma goraczke. Ale nie tym razem, teraz spi z usmiechem na ustach, temperatury brak. My tez mamy obnizone lozeczku. I tez musteli uzywalam w ciazy. Teraz uzywam nivea baby - jakos mi wygodnie, lub garniera czerwonego, wiec szalu nie ma. Piersi mam z reguly niewielkie, chociaz teraz wskoczyly na 70 ci jako takie sa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obnizyłam łózeczko tydzien temu, Zuzia juz takie cuda robi ze jej hehe nie ufam. Hickary swietnie ze malutka zdrowa juz. Zuzka ttez tak ta glówka na boki wierci. Hickary moje piersi tez nie wielkie a teraz to ma wrazenie jak wymiona, ale i tak cud że jeszcze karmię i czasem nawet tak tryska ze zuzia nie nadąża. Natomiast fajnie do siebie doszły po pierwszym karmieniu ( porodzie) i troche mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie. kupiłam sobie dziś sukienke koloru ala łosoś ala czerwień na komunie córki, moze troche odwazna ale co mi tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) pogoda idealna na Boze Narodzenie... szkoda ze Wielkanoc mamy za pasem... tradycyjnie nic nie odsniezone..przez zaspy sie przedzieralam... w w ciazy uzywalam balsam babydream, musteli mialam kilka probek, ale stwierdzilam ze skoro babydream dziala to po co przeplacac:) i tez ani jednego rozstepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. To fakt pogoda jak na Boże Narodzenie, a ja za półtora tygodnia mam chrzciny, zamówiłam małemu sztruksowe ubranko na polarku i modle sie zeby sie ociepliło. Ja w ciąży już pierwszej nabawiłam sie rozstępów wiec teraz juz niemiałam o co zabardzo walczyć hehe. Ja łóżeczka jeszcze nie obniżyłam, pewnie dlatego że w zasadzie go nie używamy :-/ Kupiłam wózek walker, i przyznam szczeże że jestem zadowolona spełnia moje wymaganie, ciekawe jak spisze się na spacerze, po domu jezdzi fajniusio. Znowu mam depreche, pewnie dlatego że okres zbliża sie wielkimi krokami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Zima podobno ma trzymac do konca miesiaca:(. Andzia- ja tez przed okresem mam obnizony nastroj. Synek nie uzywa lozeczka? Spi z toba w lozku?:) Oliwia- wow, jeszcze masztyle pokarmu? Pozazdroscic;). A kolorek sukienki fajny. Ja ostatnio mialam czerwona sukienke na slubie brata meza i czulam sie bardzo dobrze tylko mialam zonk jak weszlismy do urzedu, bo czerwona suknie miala jeszcze jedna osoba- moja tesciowa:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- czy trzeba dawac rozne kaszki? Jezeli daje kaszke glutenowa to powinnam tez podawac kleiki bezglutenowe ryzowe czy kukurydziane? Czy to wazne dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak śpi ze mną w łóżku, bo nieustaniie budzi sie co godzinke i fizycznie nie dałabym rady od pół roku na pobudki co godzinne na karmienia i odkładanie do łóżeczka, a tak to cyc w małą paszcze i śpimy, wiem że robie źle ale nie mam siły na zmiane tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, a u mnie wiosna. Śniegu jak na lekarstwo, piękne słońce. Być moze tylko przez okna wydaje się fajnie, ale i tak nastrój od razu lepszy jak słoneczko i błękitne niebo :) Mamobruna ja kasze daje w tak małych ilościach jeszcze, że nie skupiam się, łapie pierwszą lepszą. Jak bezglutenową na mleku to do deserku podaję kaszę manną a jak kaszke manną na mleku to wtedy do deserku do daje kleik ryżowy lub kukurydziany. Uwazam tylko, zeby za dużo glutenowej nie dostała. Moje piersi jeszcze pełne i hmmm uniesione, ale wiem, ze jak przestanę karmic to przez chwilę będą naleśnikowate. Zobaczymy czy po trzecim karmieniu sie dźwigną ;) Olivia - jak śliczna i dobrze leży to co kolorem się przejmujesz? Chyba, ze ma oooogromny dekolt ;) Andzia - no ciężko ci będzie maleństwo potem "wygnać" z łóżka. Będziesz jak ja - z pięciolatkiem w łożu ;) Ale co tam myśleć o przyszłosci jak teraz człek by na pysk padł, myslę, ze gdybym nie miała w łożu miejsc wszystkich zajętych to Maryśka by wylądowała u mego boku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×