Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judytka223

gdzie w Warszawie kupić mieszkanie

Polecane posty

A ja kupiłam mieszkanie na Targówku od Home Invest i nie mogę się doczekać odbioru 😊 Bardzo podoba mi się okolica, czuję, że ma potencjał, a jednocześnie jest spokojna i można tu odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o lokalizację to w sumie problematyczna sprawa. Bo teraz to wszędzie dobrze. Bemowo – fajne połączenie z resztą miasta, Bielany – metro, Ursus – fajne obrzeża podobnie jak Włochy, Wilanów tak samo dobrze rozwinięte, teraz to i Białołęka coraz dalej sięga. Wg mnie lepszym pytaniem jest od kogo kupić bo tych deweloperów jest maasa. Ja kupiłam dwa mieszkania, obydwa od Home Invest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedni wolą centrum, inni obrzeża ale prawda jest taka, że i tak człowiek zdecyduje po cenie, wiem z własnego doświadczenia. Kupiłem mieszkanie od Home Invest i tak się stało, że i lokalizacja okazała się dla mnie super 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już słyszeliście, ale ten deweloper: https://asbud.com/ ma świetne opinie i jest szeroko ceniony wśród swoich klientów. Z tego co się orientuję, to ma jeszcze wolne inwestycje, także warto zajrzeć na stronę, zadzwonić i dopytać o szczegóły. W moim odczuciu, to jeden z lepszych deweloperów w stolicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×