Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judytka223

gdzie w Warszawie kupić mieszkanie

Polecane posty

Ofert w Warszawie nie brakuje, ale jeśli chcesz coś w dobrej cenie i okolicy to zerknij na inwestycję przy Agorze 6, dopiero powstaje, ale ma naprawdę dużo plusów. Mieszkania mają być przestronne i w każdym będzie wyjście na balkon/taras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Ochocie? W sumie jest to całkiem fajna lokalizacja. Do centrum nie jest trudno dojechać. A i okolica dużo spokojniejsza i zielona. Ostatnio jak przeglądałam oferty to nawet jest tam kilka takich fajnych. Najbardziej przypadła mi do gustu inwestycja Willa Ochota, cenowo również prezentuje się bardzo korzystnie. Muszę to dobrze przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia91

My mamy zamiar kupić mieszkanie na Gocławku, a dokładnie w Apartamentach Nowy Marysin. Znajomi kupili tam mieszkanie w tej okolicy i chwalą sobie dobrą infrastrukturę, jest też świetna komunikacja (choćby SKM Warszawa-Gocławek), ale też zieleń w pobliżu. Lubię te rejony i kiedyś już mieszkałam w pobliżu, wspominam to bardzo dobrze 🙂 No i też nie ukrywam, że renoma dewelopera APM Development, który odpowiada za tę inwestycję jest dla nas ważna i pozwala się czuć bezpiecznie z takim wydatkiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omni83

W Warszawie buduje się dużo, ale to nie oznacza, że łatwo wybrać mieszkanie do kupna jak przychodzi co do czego. Wiem coś o tym, bo szukam już prawie rok. A mam tylko dwa żelazne kryteria - po pierwsze lokalizacja, koniecznie chcę mieszkać na Powiślu i tu nie pójdę na żaden kompromis, a po drugie wielkość budynku mieszkalnego - nie chcę mieszkać w molochu, na dużym zamkniętym osiedlu, podobają mi się kameralne inwestycje, max. kilkanaście mieszkań. Teraz tak wynajmuję i sprawdza się to super, niestety właściciel mojego mieszkania nie chce go sprzedać, bo kupiłabym je od ręki. No ale nie dziwię się, na takim wynajmie można dobrze zarobić... No i szukam i szukam... Ostatnio widziałam wizualizację nowej inwestycji - Dobra 32 (dobra32.pl), podoba mi się bardzo, więc muszę się bliżej przyznać tematowi. Może w końcu uda się kupić własne mieszkanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrr

Podpowiem biuro ze strony megamieszkania.pl. Dużo ofert, łatwo się na ich stronie przegląda mieszkania. Poza tym można sobie ustawić powiadomienia sms o nowych ofertach, a oni aktualizują bazę lokali codziennie, także dużo się zmienia, jedne się pojawiają , inne znikają bo trafiają na wynajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na Białołęce kupiłam mieszkanie od fabryki domów i jestem zadowolona z kupna. Opuścili mi kilka groszy na metrze. Okolica gdzie jest blok też jest w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Na Okopowej jest inwestycja od Home Invest. Wszędzie będzie blisko bo dzielnica jest dobrze skomunikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyy

W Warszawie polecę biuro ze strony megamieszkania.pl. Można szybko u nich załatwić kwestie formalne, umowa jest jasna i czytelna, wiadomo za co się dokładnie płaci i ile. Nie mają jakiś dziwnych zapisów i innych kruczków prawnych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisek

A jak dla mnie wola to sympatyczne miejsce do zamieszkania. Dzielnica spokojna i jest sporo zieleni. Babcia tam mieszka i zawsze lubiłam ją odwiedzać. Wybierałyśmy się razem na spacery do pobliskiego parku 😊. Wkrótce sama tam zamieszkam. Całkiem fajną inwestycję prowadzi tam home invest przy okopowej 59a. To bardzo blisko mojej babci. Jestem pewna, że dobrze będzie mi się tam mieszkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portorryko

mi sie zdecydowanie bardziej opłacało kupić nieruchomość pod Warszawą, w Malcanowie. i tak pracuje z domu więc zainwestowałam w spokój święty i dobre powietrze, bo jednak warszawa jest dobra, ale predzej pod wynajem,  a nie do życia. Deweloper ok, lokal spełnia wymogi spisane w umowie :) jeszcze są wolne mieszkania http://osiedlewiktoria.com.pl/malcanow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilak2

Rzeczywiście, pod Warszawą opłaca się dużo bardziej niż w mieście. I nie trzeba tak jak daleko jak piszesz. Wystarczy spojrzeć na oferty w Ząbkach. Jako mieszkanka osiedla Neptun (deweloper to Polnord) mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zdecydowałam się na zakup domku pod Warszawą i mogę wam powiedzieć że była to świetna decyzja. Zakupiłam elegancki domek od firmy www.immobart.pl Polecam wam zapoznać się z ich inwestycjami jeżeli też jesteście tym zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych cenach wynajem opłaca sie bardziej niz kupno. Czemu? Bo wynajem jest nierentowny przy aktualnej cenie mieszkań, bardzo niska stopa zwrotu. A gdzie kupci jak juz musisz? Gdzieś POD warszawą albo same centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolin

To co piszecie w postach wyżej to święta racja. No, może oprócz tego, że wynajem się bardziej opłaca. Nigdy się bardziej nie opłaca.

A Neptun - no jaha, jak najbardziej spoko, polecam i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkania dla Polaków

uważajcie aby nie wdepną w muzułmańskie lub afrykańsko-azjatyckie sąsiedztwo! najgorsze nacje, to ...y: czeczeńskie, arabskie, pakistańskie i afrykańskie, niezłe mendy to: chińczycy i wietnamczycy, no i cała ta swołocz z krajów byłego Związku Radzieckiego. kupujcie tam gdzie są Polacy to będziecie mieli spokój. niestety PiS zalał Polskę szambem imigranckim i ceny wynajmu poszły w górę, tak samo kupno jest droższe, bo wykupują spekulanci. w samym centrum jest już nieprzyjemnie pełno afrykańczyków i islamistów, w takich gównianych rejonach jak Szcześliwice, Skorosze, Ursynów jest coraz gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Kupić na Neptunie i nawet się nie zastanawiać. Nawet jak ci się życiowo coś „omsknie” to za kilka lat sprzedaż z dużym zyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roland

Ja tam nie wiem czy warto patrzeć na te tendencje zwyżkowe, kiedyś to stanie. Ale mieszkanie zawsze dobra inwestycja. A pod miastem wydaje się jeszcze lepsza, bo wszyscy z miasta nagle zaczęli uciekać. Przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka

Po prostu ceny odganiają. Zgadzam się, że Ząbki super inwestycja na teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deds273

Myślę, że Wola to dobry wybór, a przynajmniej ja wybrałam mieszkanie na Woli od Home Invest. 😊 Okolica rozwija się ekspresowo, więc wydaje mi się, że szybko zyska ono na wartości. Ten deweloper zawsze wybierał dobre lokalizacje na inwestycje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka

Ząbki super inwestycja na lata 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxo

Zależy jakie mieszkanie. Neptun jest ok., to się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbek

Neptun to nowoczesne osiedle, rzeczywiście dobry wybór. Jeśli jeszcze popracują nad komunikacją (a już pracują), to ceny pewnie pójdą w górę. Więc właśnie teraz jest dobry czas na inwestycję w tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina

Przypominij jaki deweloper?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbek

Polnord. Chyba wszyscy raczej kojarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina

Tak, kojarzę. Ale Wilanów. Rzeczywiście spoko klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbek

To na Neptunie masz podobnie tylko ceny korzystniejsze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama antosia

Ja kiedyś słyszałam, ale w sumie mało się o nich słyszy teraz, a fakt, że brat kilka ładnych lat temu kupował od nich i było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina

Widziałam Wilanów, Neptuna nie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina

Ale wiele dobrego o tym osiedlu słyszałam, więc wierzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbek

A ja odwrotnie, Neptuna widuję codziennie, na Wilanów dla mnie za daleko. Wbrew pozorom z Neptuna szybciej się znajdziesz w Centrum niż z Wilanowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×