Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judytka223

gdzie w Warszawie kupić mieszkanie

Polecane posty

Gość Sunflowerlady
Najlepiej tam, gdzie teraz widać rozwój dzielnicy. Im więcej nowych obiektów i lepsza infrastruktura, tym większe szanse, że za kilka lat cena nieruchomości tam wzrośnie. W Warszawie dobrym wyborem jest osiedle Bliskie Bemowo. Wchodząc na zakładkę z aktualnościami http://www.bliskiebemowo.com/pl/inwestycja/aktualnosci.html, można zobaczyć, że aktualnie 3 pokoje kosztują tam ok. 420 000 zł. Myślę, że jak wybudują obie stacje metra w pobliżu osiedla, rozbudują drogę i dojdzie jeszcze kilka obiektów, to spokojnie cena tego mieszkania sporo wzrośnie. Tym bardziej, że całe osiedle jest zrobione w wysokim standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozejrzeć się nie za dzielnicą, a za sprawdzonym deweloperem. Od siebie mogę wam polecić firmę http://terracasa.pl/ Sama od nich zakupiłam mieszkanie, które świetnie się prezentuje i jest bardzo starannie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWos
Mnie i męża interesował bardziej wyrafinowany styl, ale przy tym z zachowaną dużą funkcjonalnością. Zdecydowaliśmy się na ascot z oferty http://www.ventana.pl/en/houses/ascot/ i jesteśmy bardzo zadowoleni - jeżeli więc nie macie pomysłu na dom to tutaj z pewnością znajdziecie coś interesującego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxyyy5
Zakup mieszkania to już inwestycja do końca życia jakby nie patrzeć. Jakis czas temu też szukałam mieszkania dla siebie i córki. Jako samotna kobieta nie chciałam kupować od kogoś po prostu bałam się oszustów. Zdecydowałam się w tedy na dobrego i sprawdzonego dewelopera http://www.kasbuddevelopment.pl/ Na stronie w bardzo prosty sposób wyszukałam interesujące mnie mieszkanie metraż itd za parę tygodni już się urządzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamerzy sami tu piszą. Szukają frajerów na drogie mieszkanie. Mieszkanie za 400 tys na Bemowie? To zdzierstwo.daleko od centrum,kiepski dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno postanowiłam wyprowadzić się pod miasto gdzie jest znacznie spokojniej. Zakupiłam dom pod Warszawą od firmy www.immobart.pl Wykonują całe osiedla domków pod Warszawą, które sprzedają w całkiem niezłych cenach. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annasa1980
Ja ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić Osiedle Dźwigowa Park na Włochach. Bardzo ładna, dobrze skomunikowana okolica i do tego po prostu rozsądne ceny, tak więc nie trzeba się pchać w jakiś bardzo duży kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja coś jeszcze dodam od siebie http://metropolitan.kupswoje.pl/ Macie tutaj 3-4 pokojowe mieszkania, więc moim zdaniem takie mega optymalne dla rodziny z 2 dzieci. Fajna sprawa jest z tym że mieszkania na II piętrach posiadają świetliki dachowe - dodatkowo doświetlające lokal oraz mieszkania narożne na II piętrach są na trzy strony świata wschód, zachód i południe bądź północ... To jest super, bo na pewno mieszkania będą bardzo jasne. No i małe osiedle, kameralne budynki. Moim zdaniem warto to rozważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiz88
Hmm, ja od dawna planowalam z mezem kupno duzego luksusowego apartamentu na Srodmiesciu i ostatecznie wybralismy: http://zlota44.com/. Zdazylismy sie juz zadomowic, poznac sasiadow, regularnie korzystamy ze strefy rekreacyjno-biznesowej i mysle, ze swietna architektura, nowoczesne udogodnienia sprawiaja, ze dobrze nam sie tutaj mieszka. Wiezowiec wyglada jak z amerykanskich serialow, a ceny jak na nasz rynek sa bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelka23
Jest wiele ciekawych ogłoszeń w necie na zakup mieszkania :) Ja właśnie z jednego tak skorzystałam :) co prawda mieszkanie do remontu ale Tanio :) znacie firmę która wykona dla mnie wykończenie łazienki? nie wiem jak sie za to zabrać sama, i potrzebuje pomocy. Znalazłam taką firmę http://www.dekorus.waw.pl/pl/wykonawstwo,13,1.lhtm która ma ciekawą ofertę na wykończenie łazienki, jednak chcialabym poznac jeszcze jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manetka
Przy odbiorze nowego mieszkania powinien być ktoś kto sprawdzi czy wszystko jest zgodne z umową. Nasze mieszkania odbierał przedstawiciel firmy http://www.per-modum.pl/ która później przejęła naszą wspólnotę w zarządzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonisenka
A może bezczynszowy segment? To alternatywa dla drogich małych klitek, które często w nadmiarze emocji się kupuje. Segment to segment, większa przestrzeń, większy komfort. Zerknijcie sobie na ofertę dewelopera Aras Osiedle Stoczniowców 3. Faje osiedle, uczciwy deweloper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaskakanka922
A co powiedziecie o deweloperze Home Invest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lecetamgdziechce
Byłam już na pierwszym spotkaniu z deweloperem od Home Invest. Od samego początku współpraca jest owocna, a deweloper przekazuje wszystkie informację szybko i konkretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie nie znajdzie się już mieszkania w normalnej cenie, które jednocześnie będzie dawało troche wiecej komfortu niz mieszkanie w scislym centrum. Ogladalem ostatnio mieszkanie na osiedlu Miasteczko Wawer i chyba w stolicy to jedyne tak fajne miejsce do zamieszkania i osiedlenia sie na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam z mężem mieszkanie od Home Invest. Mamy nadzieję, że ten dobry początek - będzie kontynuowany - dla dobra wszystkich przyszłych lokatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możemy się wypowiedzieć co do wyboru dewlopera bo mamy to już za sobą. Od samego początku współpraca Home Invest układała nam się pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, piszcie te ściemy dalej...home inwest to spamer, nie chce mieszkania od cwaniaczkow. Reklamowanie mieszkan na Włochach to smiech na sali- takie zadoopie jakich malo. Reklamujcie sie dalej oszusci- wiecej radosci mi dacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście coś o nowych mieszkania na Mokotowie? Tak się własnie rozglądamy z mężem za swoim mieszkaniem…Czegoś takiego szukamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam wam zdecydować się na domek pod miastem. Ja tak zrobiłam. Zakupiłam domek od firmy www.immobart.pl, która stawia całe osiedla domków pod Warszawą. Polecam wam zdecydować się na tę opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolowaWer
a jestem bardzo zadowolona z dewelopera home invest. Metraż mieszkania taki jak było mówione, wszystko się zgadza. Prace trwały szybko. Obsługa klienta na najwyzszym poziomie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszardos
Deweloper Home Invest podchodzi do klienta bardzo indywidualnie i profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM341
Opcji w Warszawie oczywiście jest dużo, bo chętnych jest od groma. Z tego też powodu ciągle rosną ceny, które powoli naprawdę przerażają. Mnie osobiście nie było stać na taaaki wydatek. Po czasie przemyśleń zdecydowałem z żoną zamieszkać w Piasecznie. Osiedle bardzo przyjemne. Inwestycja Dom Marzeń z bardzo dobrym rozmieszczeniem pokojów, warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_suwa12
Nie chcieliśmy z mężem „ przekombinować” więc wybraliśmy sprawdzonego devolopera – Home Invest. Warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksander_weer
Lokalizacja mi pasuje bo nie jest to ścisłe centrum, no i nie jest jakoś bardzo od niego oddalona. Home Invest to sprawdzony i dobry deweloper. Takie są moje doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupował na Białołęce, braciak mieszka na osiedlu pod dębami na Płochocińskiej to jest bardzo zadowolony. Wcale nie zapłacił drogo, deweloper do gadki, że mu jeszcze spuścił z ceny, a okolica sie cały czas rozbudowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanickiJakubo
Home Invest jest ok. Cały okres naszych kontaktów, począwszy od podpisania umowy do dnia dzisiejszego, układał się pomyślnie ku naszemu zadowoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże mieszkania są w Willi Międzylesie -http://willa-miedzylesie.pl. My z męzem zastanawiamy się nad tą inwestycją – lokalizacja super, metraż super, infrastruktura super ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneta88
Szybka i sprawna obsługa. Profesjonalne podejście do sprawy. Ogólnie 5+ dla Home Invest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksik33
Ja mogę Ci ze swojej strony polecić dewelopera Home Invest stawia mieszkania w większości w Warszawie ale są sprawdzeni. Nie warto z innymi ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×