Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judytka223

gdzie w Warszawie kupić mieszkanie

Polecane posty

Gość ankaskalska22
Jeśli ktoś myśli z kolei o mieszkaniu pod Wawą to dobre opinie słyszałem o home invest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaCzewa
Szukając nowego mieszkania zwracam głównie uwagę na komfort i spokój. Pracuję na zatłoczonym Mokotowie i chciałabym mieszkać w takim miejscu, gdzie mogę trochę odetchnąć. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie wyprowadzić się poza Warszawę. Jakiego dewelopera polecacie ? Słyszałam dobrą opinie o Home Invest, macie jakieś doświadczenia związane z nimi ? Dajcie proszę znać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymowski
Znam się trochę na tym, długo już interesuję się rynkiem deweloperskim i zdecydowanie polecam Home Invest. Jeżeli chcecie więcej informacji to piszcie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zależy Ci na wysokim standardzie i świetnej lokalizacji, to polecam inwestycję o nazwie CONCEPTHOUSE MOKOTÓW: http://www.atlasestates.pl/concepthouse-mokotow , u zbiegu ulic Obrzeżnej i Cybernetyki. Zaraz niedaleko jest Galeria Mokotów. Znajomi oglądali tam fajne mieszkanko i mówili, że mają lokale od bodajże 36 mkw, do takich sięgających ponad 160 mkw. Budynek ma od 6 do 12 pięter. Może i Ciebie zainteresuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalia34
Jak interesuje Was mieszkanie z rynku pierwotnego, sprawdźcie sobie https://willanovia.pl ładne domy szeregowe, dobra lokalizacja, 15 minut do centrum miasta. Dookoła jest dużo zieleni, okolica jest spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowaaa3
We wszystkich dzielnicach są teraz realizowane inwestycje, podstawowe pytanie to na czym Ci najbardziej zależy, czy chcesz mieć blisko do centrum czy wolisz spokój? Myślę , że w Home Invest mają bardzo korzystne oferty i każdy znajdzie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kogoś interesują duże mieszkania ale takie naprawdę duże to ja podpowiem Willę Międzylesie (http://www.willa-miedzylesie.pl/). Moja siostra ze szwagrem tutaj chcą sobie ogarnąć mieszkanie 80 kilka metrów plus mieliby też do dyspozycji do zagospodarowania jeszcze poddasze które jest prawie tak duże jak całe mieszkanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre mieszkanka oferuje Home Invest. To bardzo profesjonalna i solidna firma, nie ma nic złego co bym mógł o nich powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś dalsze dzielnice? Tam teraz jest stosunkowo tanio, a miasto cały czas inwestuje, zwłaszcza w te jeszcze niezagospodarowane tereny. Rafał Bielecki jest ekspertem od nieruchomości w Warszawie, więc można zaciągnąć jeżyka u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka kupowała mieszkanie od Home Invest i bardzo ich chwali. Faktycznie jest bardzo ładne, przestronne i dobrze zaplanowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie słyszałaś o nich to zerknij na ich inwestycje – home invest w Warszawie ma bardzo dobrą opinię. Nie bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie warto pomyśleć o zamieszkaniu pod Warszawą. Taniej – od rachunków za czynsz po ceny w sklepach czy u lekarzy. A jak się dobrze wybierze to i dojazd do Warszawy nie stanowi problemu. Rodzina niedawno kupiła mieszkanie na osiedlu Pszczelin w Brwinowie http://ekobud.com/ Okolica bardzo ładna, zielono i spokojnie a 15 minut piechotą do stacji PKP i WKD i można bezproblemowo dojechać do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podobają mieszkania w inwestycji Nowy Marysin APM Development. Ktoś może tam chce zamieszkać tak jak ja? :) Obecnie wynajmuję w okolicy mieszkanie i mieszka mi się tu super, ta część Warszawy jest jedną z moich ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? My długo się nad tym zastanawialiśmy i powiem szczerze, że jednak postawiliśmy na Mokotów https://mokoconcept.pl/ Naszym zdaniem to najlepsza miejscówka. No i całkiem blisko do pracuni bo mordor po drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o się zastanawialiście, spamerzy za dychę. Kupujący mieszkanie od dewelopera zapewne zrezygnuje z tych waszych śmiesznych inwestycji. Nawet na reklamę was nie stać więc jaki standard mogą prezentować te wasze domki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawie

Mi ostatnio wpadła w oko inwestycja prowadzona przez Home Invest Okopowa 59A, więc fajna lokalizacja. Zielona okolica, nowoczesna architektura, dbałość o detale. To wszystko oferuje deweloper Home Invest. Mnie przekonuje 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda ambitna

Ja kupując mieszkanie starałam się, żeby była to lokalizacja przyszłościowa, z dobrą komunikacją, ciekawym otoczeniem. Jeśli interesuje Cię Wola to zerknij na inwestycję przy Okopowej 59A prowadzonej przez Home Invest, naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hałas i smog na tej woli. Nie ma nic innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsandrax

ja mialam dylemat miedzy Bemowem a Białołęką i padło finalnie na to drugie i nie żałuje - sporo sie przeprowadzalam na studiach wiec mniej wiecej moglam sprawdzic gdzie mieszka sie najlepiej, oczywiscie zawsze z pomoca wiki transport prywatny (smieje sie ze jestem juz u nich stalym klientem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaSekowska
2 minuty temu, Beatkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa napisał:

Ja w warszawie zdecydowałam się na mieszaknie firmy polnord w inwestycji wilania, narożne, jasny salon już nie mogę się doczekać az skończą budować

Mamy ich mieszkanie nad morzem, będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 A musi to być bliska wola? Ogólnie wejdź na stronę Home Invest i zobacz gdzie teraz mają mieszkania na sprzedaż- sprawdzony i uczciwy deweloper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupował mieszkanie właśnie od Home Invest i bardzo sobie chwalił tego dewelopera. Nie było żadnych opóźnień przed odbiorem kluczy. A mieszkanie? Dla mnie bomba. Ma świetnie rozplanowaną powierzchnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda, ile ludzi tyle opinii na temat deweloperów. Od znajomych słyszałem, że Home Invest jest dobry. Bez opóźnień i za dobrą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolejny raz stałabym przed wyborem odpowiedniego dewelopera to również postawiłabym na Home Invest. Trochę się nasłuchałam od znajomych historii o ich przygodach z deweloperami i dziękuje Bogu, że postawiłam na Home Invest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam się trochę na tym bo od roku siedzę w temacie. Szukałem dobrego dewelopera i znalazłem. Home Invest kto zainteresowany niech wejdzie do nich na stronę i zobaczy jakie aktualnie mają oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w końcu normalna firma. Home Invest zdobył moje zaufanie „ludzkim” podejściem do każdej z spraw z osobna. Dostajesz normalną umowę bez żadnych kruczków, że ja jako prosty chłop wiem co tam jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tz-interior

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza33

Ja mam upatrzone piękne mieszkanie na Mokotowie w inwestycji APM Development - Bartycka Residence III. Idealny rozkład, odpowiadający nam metraż - przy 3 dzieci już niestety trzeba myśleć o odpowiedniej ilości przestrzeni, aby każdy miał swoje miejsce. Będziemy mam nadzieję wkrótce finalizować zakup 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz czegoś na woli to mogę polecić Okopową 59A. Ale wspomniałaś, że zależy Ci też na bliskości terenów zielonych, więc myślę, że powinnaś sprawdzić też ofertę od Home Invest przy Agorze 6. Są to Bielany, ale lokalizacja ma dogodny transport no i dużym plusem jest bliskość lasku Bielańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×