Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

Gość kolieta
chej ja też zgodnie z wczorajszą obietnicą dzis pierwszy dzień no i niestety już pierwszego dnia muszę zrobić lekkie odstępstwo, wczoraj jak już wróciłam z fitnessu ok 21.00 było za późno żebym dostała gdzieś szpinak- zamiast tego mam surówkę buraczano-kapusto kiszonowatą na obiad w parze z jajami bo akurat zostało mi w lodówce- myslicie że to duży grzech? Anusia 21- jestem pod wrażeniem twojego efektu, dodaje motywacji, Monzi to jedziemy na tym samym wózku , oby do obiadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
a moim celem jest zmieścić się w spodnie które niedawno nabyłam :) a jak wytrwam to postanowiłam ze obdaruje się nowymi butami , trzeba się jakoś motywować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam baterie dzis kupiłam jutro sie zwaze juz na pewno- dzis 10 dzien daje rade nie jest zła ta dieta i zoladek sie kurczy witam nowe dziewczyny i trzymam kciuki za was pijcie witaminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszka77
ten jadłospis na 1 stronie jest ok? jak nie to podajcie prosze prawidłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszka77
dzięki oczywiście woda do oporu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak woda do oporu , ja pije jeszcze ziolowe herbatki i bierz witaminy jakies do tego najlepiej w trakcie jedzenia lub zaraz po ( lepiej sie wchlaniaja ponoć )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.ja dzis diete zaczynam od nowa czyli jakby 1 dzien :) biore te proszki XL-S MEDICAL i kawe zastapilam zielona herbata :) chce kolejne 8 kg mniej ciekawe czy sie uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
Monzi- co do motywacji to ja tez mam taka jedną a mianowicie kwietniowy szał zakupowy, obiecałam sobie że przez 3 miesiące nie kupie nic i jak narazie dobrze mi idzie a w kwietniu za odłożoną kasę nakupuje sobie ubrań w nowym juz mam wielką nadzieje rozmiarze 38 ech..marzenia, a teraz juz po obiedzie całkiem całkiem samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
Anusia, jeśli Ci się uda to będziesz mistrzynią!!!!!! Trzymam mocno kciuki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dodam ze startowała z 72 kg teraz mam 64 kg przy 173cm wzrostu jak dojde do upragnionego 55 kg to chyba oszaleje ze szczescia. Diete osobiscie polecam każdej dziewczynie która dawno zwatpila ze moze schudnac...troche wiary w siebie dziewczyny :) dacie rade...a aronka nabyla baterie :) waz sie i chwal :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia jakby waga malo spadała to wyrzuc te bulki i rogale z menu a daj tak jakis chudy twarozek np ja jakbym zaczynala od nowa to tak bym odrazu zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolieta jak mi sie uda to bedzie kolejny cud :) pierwszy cud ze wogole podjelam sie diety i wytrwalam 14 dni drugi ze 8 kg mniej a na trzeci cud czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aronka nawet bulki mam nie jesc?? To ja wole ja zjesc i biegać godzine dluzej :) ale pomysle jeszcze.. Jak mnie calkiem zasypie to wtedy nawet po bulke nie pojde do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
Tak nie ma to jak dobra motywacja:) ja już jestem po obiedzie dwa jajka :)a ponieważ nie miałam ani szpinaku ani brokuł to zjadłam kiełki brokuł:)piję herbatki i zaopatrzyłam się w witaminki :)nie wiem-czy mogę kawę po południu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jesz bułki , ja tylko napisalam ze moze serek taki bylby lepszy ( białko odchudza ) , bo moze byc tak ze organizm sie przyzwyczai do diety i nie chce chudnac i dlatego te bułki bym zamieniła\ np na 200 gr chudego twarogu ale moze bedziesz dalej chudła i tego ci zycze z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
Anusia 21 podziwiam cie za wytrwałość :) i gratuluje świetnego wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina witaj zapraszamy dieta fajna i sie chudnie . anusia jestes wytrwala , dasz rade - trzymam kciuki i za wszystkie dziewczyny tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki monzi :) ....masz aronka racje. Moze sie organizm przyzwyczaił. Bede jesc ten ser chociaż nie lubie no ale dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllalallalaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BGK
witam dziewczyny :))) jestem tu nowa,prześledziłam wasze wypowiedzi...i sama skuszę się na tę dietę tym bardziej,że mam kilkanaście kilogramów do zrzucenia po ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSIA moze jak bedziesz jadła te bulki to tez bedziesz chudnac m, moze narazie zobacz jaka ci pojdzie z bułakmi i rogaalam to tylko moja sugestia ze ja bym tak zrobila jakbym dalej nie chudła ale ocen sama -powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj BKG - ;) zapraszamy ,' ja sie wybieram na spacer i na zakupy , bede pozniej ( tylko po posiłku dopiero )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnznsjs
Nikt mnie nie zmusi do takiej diety stosowalam kiedys podobna i to chala jak cholewa Jedzac produkty doprawione i podobne dadza taki sam efekt bez wstretu to jest sciema to juz atkins jest skuteczniejszy i urozmaicony. i bez jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DALAJMAMA
czesc dziewczyny ... no ja sie wczoraj pochwaliłam 13 dniem a po południu będąc głodną jak cholera zasmakowałam samego płynu z zupy grochówki i wyjadłam trochę grochu i to tyle! Oj żałowałam !! nie zjadłam potem kolacji i basta .. dzis rano 14 dzien na wadze tyle samo co wczoraj -uff -wazne ze mnie nie przybyło... wszystko cacy! skromnie kawa rano . obiadek juz był rybka - i proszę znow poleciałam -przyrządziłam surówkę z kiszonej kapusty i zjadłam trochę ! no masz ci los! wazne ze moge sie przed wami wyspowiadac ! czuje ze hormony mi zaczynaja szalec . to dlatego skłaniam sie takim pokusom- inne smaki . pozdrawiam :)) usmiecham sie ale kurcze chyba dzis znow nie zjem nic na kolacje za karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciema nie sciema ale my chudniemy ty nie musisz...nie podoba sie to nie stosuj my nic na tym nie tracimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
Sciemą jest tzw zdrowe odchudznie - pż, regularne posiłki - nie skutkuje 1.5 miesiaca się męczyłam a efekt wręcz odwrotny -po 1 dniu zwątpienia +1 kg na wadze, prawda jest taka że bez kategorycznej diety (takiej jak nasza) i wysiłku fizycznego nie zgubisz nagromadzonych przez dłuższy okres kg, potrzebny jest organizmowi wstrząs a później zdrowa dieta żeby utzrymać daną wagę, a jak ktos ma tendencje do tycia to do końca życia musi uważać na to co je ale do tego trzeba silnej woli a z tą jest ciężko po to wymyslone zostały takie diety jak nasza które jak widać po rezultatach działają a i jeszcze jedna ważna kwestia - kurczą zołądek co cię powstrzynuje przed napadami obżarstwa czego nie ma w przypadku innych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×