Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

na mnie ta dieta dziala i juz , jestem zadowolona , nikt nikogo nie zmusza do diety , kazdy moze wybrac jaka mu odpowiada , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka1514
u mnie dzisiaj 3 dzień:) waga...... powrót do wagi z przed rozpoczecia diety.... chyba ze mną coś nie teges albo to przez te tabletki anty........ ech.... http://www.facebook.com/DietaMargita zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Ja się trzymam nadal, mimo braku spadku wagi. Jutro zobaczę, może w końcu coś spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaFigus
a ja zaczynam od soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie jutro zwaze , chyba w pasie mam mniej ale zmierze sie jutro rano a co do wagi to nie wiem czy mi tez spadło cos, ale jutro 11 dzien i trzymam sie tez dalej , jutro zwazy sie moj brata tez , zobaczymy jaka on schudł ,-- do jutra ;) i witam nowe osoby na diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszka77
witam kończe 1 dzień byłam pobiegać i już mi lepiej ...jeszcze tylko 13 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzannee
dziewczyny, hej! ja jestem dziś po 3 dniu, jutro 4. waga coś tam się ruszyła, ale to moja pierwsza w życiu dieta i mam jedno pytanie- czy to później nie wróci z nawiązką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1993r
Hej dziewczyny ;) Ja dzisiaj ruszam z dieta od nowa. Musi wyjsc. Fajnie, ze Jest Nas Co raz wiecej. Pozdrawiam :D Start. 61kg/168cm Meta: 52kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slon
Majeczko trzymam kciuki ja mam wage wyjściową 65 i też chciałabym 62 mimo, że nie moge się zbyt rygorystycznie odchudzać to postanowiłam chudnąc 1 kg tygodniowo mniej jeść i nie jeśc kolacji a także więcej ruchu sama jestem ciekawa swoich efektów. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
1szy dzień odchaczony razem z Aszką mamy jescze 13 dni, uff początki są najgorsze ale damy radę:) dziś w ramach walentynek po raz pierwszy w życiu namówiłam małżonka na aktywne ich spędzenie , lecimy pograc w badmintona a później siłownia, uwierzcie, że jest to cud gdyż do tej pory naszą wspólną ulubioną rozrywką była pizza zapijana pifkiem przy dobrym filmie oczywiście na noc...ale dosyć tego:) wy tez nie dajcie namówić się na walentynkowe czekoladki, kolacyjki i winka...trzymajcie się:) pierwsze ważenie zaplanowałam na jutro- dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
acha Aronka - jakie wyniki????? dodaj nam wszystkim motywacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1993r
Slon dzieki i za ciebie Tez trzymam kciuki ;) dzis wypilam herbte zamiast kawy, Bo sie skonczyla a nie wyjde tak wczesnie do sklepu Bo musialabym budzic moje malenstwo. Mysle ze taka zamiana nic nie zdziala, herbta bez dodatkow podobno ma 0 kalorii. Dziewczynki skad jestescie? Ja okolice ukochanego, a ostatnio malo odwiedzanego krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
A ja na diecie trwam nadal, ale spadku w kilogramach nie odnotowuję. Nie zrezygnuję z bułki na śniadanie, bo to moja największa przyjemność :-) - sucha bułka - kto by pomyślał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie 1 kg na minusie i 1 cm w pasie , wolałabym aby waga juz nie spadała a spadaly tylko cm w pasie m oj brat tez dzis 11 dzien i tez mu waga prawie nie spada , spało mu 6,5 kg ( ale mial wieksza nadwage niz ja ) ale brzuch ma mniejszy to widac . diete trzymam dalej , jestem zadowolona ze skurczonego zoladka dzis bułka potem jajko, ementaler lub gotowana albo surowa marchewka a potem jogurt i owoce ( wypasione ) i nie kupiłam marchwi , musze zaraz leciec do sklepu trzymam kciuki za was i za siebie ta bułka mi smakuje najlepei plus owoce z jogurtem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
witam :) i ja dziś drugi dzień :) mam zamiar wytrwać :) chociaż tydzień :)z braku czasu dopiero teraz kawka i buła z dynią :) pycha :) Zamość pozdrawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
powiedzcie mi czym przyprawiacie sałatę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy autorka skonczyła diete moze sie odezwie w koncu i napisze jaki ma wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
Obiad za mną :) jest ok :) wyżera ze ho ho :) sałatę wzbogaciłam kiełkami, zjadłam kilka winogron i pomarańczkę :) dziś jeszcze szynka :) oby do jutra ... mam nadzieją ze ta dieta zadział bo jak na razie głodu to ja nie czuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
Monzi no fakt glodu się nie odczuwa, wręcz bym się obyła bez tej kolacyjnej szynki, ale to chyba na plus im mniej odczuwamy tym mniejsze ryzyko że rzucimy się na niedozwolone:) 3mam kciuki za siebie i za wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolieta i kurczy sie zoladek i z dnia na dzien sie nie chce tyle jesc tylko mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po ostatnim posilku , jogurt naturalny, pomarancze 2 i kiwi i tak mnie zatkało ( chyba za duzo tego ) ze mi niedobrze , za duzo wpakowalam w skurczony zoladek , coz uczymy sie na błedach wiecej juz tak duzo nie zjem na sile , o nie! mogłam zjesc polowe bo juz byłam syta ale nie , ja zjdałam do konca wrrrr ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki mam brzuch duzy po tej kolacji , eh.... jutro 12 dzien juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
mam nadzieję ze jutro też będzie tak dobrze jak dziś:) chyba że jakiś przełom przyjdzie :) Aronka ile pomidorów mogę zjeść do obiadu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×