Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

Gość monzi3
kolieta trzymam się jak mogę :) właśnie była u mnie koleżanka i mnie dowartościowała:) powiedziała ze schudłam, chociaż nie wiedziała że jestem na diecie:) czyli efekt jest, motywacja wzrosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
Niunia jestem 6 dzień zważę się na koniec, ale wydaj mi się że waga spada, zresztą jak napisałam po ubraniach widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina ja zjadłam ten szpinak ale teraz mi niedobrze już go nie tknę następnym razem ugotuję brokuł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn które sa jjuz pare dni na diecie- jak przyrzadzacie sobie stek? Powiem szczerze że nigdy nie jadlam takiego z miesa wolowego, jadlam takie gotowe ze sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam szpinak ale z makaronem i pieczrkami i kurczakiem, ale z jajkiem jest okropny ! Ciężko go zjeść, nie lubie ani samych jajek ( tylko z majonezem) ani samego szpinaku, zjadłam ale było ciężko! Powodzenia wszystkim! a jecie jabłka między posiłkami czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
karina ja nie jem wołowiny tylko kurczaka... wiec ci nie pomogę , wstręt do wołowiny mam po kopenhaskiej i jakoś nie mogę się przełamać ... a jaka zamiast ze szpinakiem zjadłam z kiełkami brokuł i było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najgorsze jest to że jem te wszystkie obiady na zimno:( nie mam jak odgrzać w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Dzieki monzi za podpowiedz, stek dopiero na kolacje- sprobuje zjesc ten wolowy ale jak bedzie mi ciezko wchodzil to tez bede jesc kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia wydaje mi sie ze najlepiej bedzie jak nie bedziemy jadly po miedzy posilkami nawet jablka musimy pic duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
między posiłkami tylko woda ewentualnie jakieś herbatki bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
ja też zastapiłam steka - piersią z kurczaka i działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
kolieta a u ciebie ile waga spadła po tych 6 dniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłam "obiad" o 13 i juz chce mi sie troche jesc zresztą co to byl za obiad 2 jajka i 3 łyżki tego okropnego szpinaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
Monzi ważyłam się w piątek i miałam w totalu -2.8 kg, tak jak już wczesniej pisałam trochę nagrzeszyłam w weekend dlatego teraz mam zamiar zważyć się dopiero koło srody jak odpokutuję grzechy weekendowe bo teraz troche się boje wejść na wagę:) Za to ty musisz koniecznie to zrobić nie czekać do końca , będziesz miała pewnie piekny winik i motywacja Ci jeszcze wzrośnie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolieta nie martw sie;) ja miałąm przerwe 1,5 tygodnia i nie przytyłam :) wiec po jednym weekendzie nie powinna ci waga skoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
Dzieki Niunia , ale ja mam takie wyrzuty i czuje że mogło mi skoczyć no bo jeszcze jestem w okresie przed okresowym także wolę zostawić to ważenie do środy żeby nie psuć sobie motywacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesteście? jak po pierwszym dniu, ja dałam radę nie było źle -1 kg ale to woda, dziś dzień drugi wkońcu jakaś buła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giemonia
ja tam się boje wejść na wage.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×