Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

Ja wczoraj próbowalam go przyrządzic ale chyba mi nie wyszlo i to mieso tłuste bylo, zjadlam tylko troche, a co dokladnie jesz z tego kurczaka i jak go przyrządzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smarze filet z kurczaka połówkę w ziołach prowansalskich najpierw dobrze zarumienie potem dusze jeszcze chwile szału nie ma ale idzie się przyzwyczaić. dodałam troche masełka i jakoś mi to nie zaszkodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
Dzień 7:) zamiast herbaty z cytryną wypiłam jednak kawę i zjadłam 2kromki chrupkiego pieczywa, nie mam zamiaru umartwiać się aż tak... do obiadu jeszcze trochę a dziś same owoce,. owoce kocham więc ciesze się bardziej niż na stek :) ja kurczaka smażę ale w folii, przyprawiam odrobina soli, pieprzu i curry i jest ok , ale każdy robi jak lubi :) powodzenia i wytrwałości dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monzi dzieki za wsparcie:-) ja wlasnie tez mam zamiar w foli zrobic. Ile juz schudlas przez ten tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
Karina nie wiem nie mam wagi. jutro będę miała to dokonam ważenia :) schudłam na pewno bo po ubraniach widzę, w sumie mnie każdy kilogram usatysfakcjonuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monzi dzieki za wsparcie:-) ja wlasnie tez mam zamiar w foli zrobic. Ile juz schudlas przez ten tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) ja też kurczaka jem bo steka nie lubie;) i pije codzinnie Yerba Mate;) jest dobra na odchudzanie;) Smakuje jak zielona herbata z 50 torebek:) Smacznego obiadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giemonia
18.02.2013 167 na 73,7 19.02.2013 167 na 73,0 chyba się uśmiechnę i zjem śniadanko :D juupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że chudniemy podobnie i na kurczaku nie? super że jesteście razem łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
ale się napakowałam tymi owocami uff- mix cutrusowy 7 dzień mija sobie dosyc szybko i nawet nie odczułam braku buły na śniadnie:) Monzi zważ się pliss, ja jutro też wejdę na wagę porównamy efekty choć ty pewnie będziesz miała fajniejsze a od jutra tydzień od nowa...a wszystkim nowym dietowiczką życzę wytrwania i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
Kolieta obiecuje jutro rano się zważyć :)nie ma bata... sama jestem ciekawa, moją wagę wyjściowa też podałam na oko, więc trudno będzie ustalić konkretny spadek wagi, ale od jutra zaczynam się ważyć codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kurczak:) ja zjadłam pół sałatki bo całej nie mogłam:) 1 jabłko, 1 kiwi, 1 banan i 1 pomarańcza:) za duzo jak na raz;) a ja sobie zrobiłam taki zeszyt w którym codziennie rano zapisuje : wage, cm w tali, biodrach, i pupie;P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1993r
Witam przy kawce i bule w dniu drugim ;) Po pierwszym dniu na wadze -1,2 kilo czyli 58,7 kg cialka ze mna. ;)) tak mnie to zmotywowalo, ze chyba jeszcze od dzis zaczne cwiczc. Cwiczyla ktoras z was z Mel B? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka niezły wynik jak na pierwszy dzień gratuluje, ja po 2 dniach -1kg ale to dlatego ze pozwalam sobie zjesc troche wiecej bo jestem strasznie oslabiona i jeszcze do tego mam gorączke- cholerna grypa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
Hejka :)dzień 8:) ja dopiero dziś rano poczułam osłabienie, wypiłam kawę zjadłam dwie kromki chrupkiego pieczywa, teraz obiad- jajka, powinny być ze szpinakiem ale zjadłam z pomidorem i serkiem wiejskim lekkim :) lepiej się poczułam :) na kolację wsunę rybkę i sałatę i owoce :) super :) kolieta a ty jak tam?dajesz rade ? znowu się nie zważyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
pandziora a jak była twoja waga wyjściowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
no witam wszystkich, niestety nie mam dobrych wieści Monzi zważyłam się tak jak podejrzewałam zobaczyłam +1 kg przez ten grzeszny weekend, teraz musze odpokutować....dzisiaj i jutro fitnesik i basen , ale ogólnie nie poddaję się bo i tak od początku diety jest -1,8 kg z czego się cieszę i dietkuję dalej...już po obiedzie szpinakowym bo bardzo akurat szpinak lubię a czemu ty dziś rybkę a nie kurczaczka na kolację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
nie chce mi się już kurczaka :) ja się aż tak nie umartwiam :) no i rybkę lubię mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
Ok zrozumiałe ja właśnie tez się aż tak nie umartwiam i restrykcyjnie stosuję do diety...a zjadłam właśnie oststni posiłek czyli można nazwać kolację kurczak + sałata + grejfrut + kiwi i czuje się napchana jak nie wiem co..... jeszcze godzina w pracy i śmigam na fitness...Monzi czekam wciąż na twój wynik wagowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny podziwiam was że wytrwałyście ja po trzech dniach musiałam zrezygnować bardzo bolała mnie głowa i zaczęłam inną dietę poprostu ograniczam spożywane posiłki jem 5 razy dziennie małe posiłki i nie czuję głodu rano na śniadanie np. dwie kromki chleba razowego z plasterkiem chudej wędliny z pomidorkiem ogórkiem i np sałatą lub z twarożkiem po 2-3 godzinach jabłko na obiad np duszone mięso z sałatą lub jakąś inną surówką później znowu jabłko lub inny owoc który ma mało cukru i na kolację o 18 2 kromki chleba razowego podobnie jak na śniadanie i powiem wam że już to stuję 10 dni i mam 3 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mderrrita
gratuluje ;) 3 kg w 10 dni , super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×