Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez pomsyłu

Wasz pomysł: co zamiast kwiatów dla Młodych?

Polecane posty

Gość nawalony
jak para młodych to alkoholicy to wino im się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflezja
"wiecie a teraz doczytałam zaproszenie i co? pisze ładnie o winie z dopiskiem A W KOPERCIE ZNACZEK WODNY" - ja bym z takiego zaproszenia wyczytała (i podejrzewam, że większość tutaj obecnych również), że młodzi życzą sobie wino zamiast kwiatów i kasę w kopercie w ramach prezentu. Autorka uważa, że młodzi zamiast kwiatów chcą wino i pieniądze a dodatkowo prezent...tak przynajmniej wnioskuję z jej wypowiedzi :p Ale dobra...nie ważne. W każdym razie ja kiedyś dałam znajomym właśnie wino, tyle że "personalizowane". O takie jak tutaj: http://www.crazyshop.pl/prod_19958_personalizowane_czerwone_wino_milosc.html Tylko na etykiecie wrzuciłam inny tekst (tutaj jest rocznicowy, ja dałam inny. Młodzi bardzo się ucieszyli, bo i wino dostali, i oryginalnie było, i nawet sobie to wino na sesję zdjęciową zabrali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna878
Szukam chętnych do pisania na forum ślubno weselnym: Adres: www.Wianeczek.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka_lina
uniwersalnym prezentem będzie np dobre wino lub zestaw win, mogę Wam polecić sprawdzony przeze mnie internetowy sklep z winami http://www.winoiprzyjaciele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie dodatki do prezentu zamiast kwiatów to świetna rzecz. Na jednym z ostatnich ślubów na jakim mieliśmy okazję być z mężem, para młoda zażyczyła sobie kubeczków zamiast kwiatów. Coraz więcej pomysłów rodzi się na prezenty zamiast tradycyjnych kwiatów, myślę że to całkiem niezłe rozwiązanie bo wiadome, kwiaty zwiędnął a kubeczki tak jak w przypadku tego ślubu na długo posłużą młodej parze! W ilości takiej jak zaproszonych gości nawet na bardzo długo! Nie przedłużając wypowiedzi.. polecę stronkę na której kubeczki zamawialiśmy... Kubki o tyle ciekawe że mogliśmy sami zaprojektować co ma na nich być, wygrawerowane zostały charakterystyczne obrączki data oraz imiona nowożeńców http://eprezenty.pl/kubek_ceramiczny_z_grawerem_dedykacji_zyczen_,p,12422.html wyszło rewelacyjnie, właściwie można taki kubeczek na wiele innych okazji podarować. Tak na marginesie to muszę przyznać że każdy z gości wziął sobie prośbę do serca i teraz młodzi mają ok 200 kubków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zamiast kwiatow chcielismy kasę i wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zamiast kwiatów prosimy o książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my na kazde wesele chodzimy z bukietem kwiatow. Z tym ze bukiet zrobiony jest z pluszowych slonecznikow. Takich maskotek pluszowych slonecznikow. Kupujemy 5 takich slonecnzikow (na allegro sa po 1zl) w sklepie kupi sie za okolo 3zl sztuka s amneijsze i wieksze. Idziemy potem do kwiaciarni i dokupujemy folie. Pani kwiaciarni aladni ekwiaty uklada i zaklada ta folie pod kolro- kupujemy w kwiaciarni dodatki typu malenkie spinaczyki z biedronkami czy motylkami i wpinamy na te kwaity i tak idziemy... Powiem szczerze zawsz eto jest strzal w dzieciatke - smieszne i zabawne. Iles razy poteem widzielismy nasz bukiet na zdjeciach slubnych - tych robionych przez profesjonalistow. A potem kwity te leza na strychach i mlodzi fajnie je wspominaja. U jednej pary stoja w dyzym pokoju....do dnia dzisiejszego i chwal asie ze to byl ich bukiet slubny a minelo juz 7 lat ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misz masz artystyczny
Wspaniałym i nietypowym pomysłem dla Młodych zamiast kwiatów są ręcznie robione przedmioty. Wykonane specjalnie i tylko dla Pary Młodej, a to jak wiadomo bardzo się ceni. Zajmuję się wypalaniem portretów i dedykacji na szkatułkach (do których można włożyć np słodki upominek), obrazach, wałkach i innych. Każdy przedmiot może mieć wypalone imiona Młodych i datę Ślubu oraz życzenia. moje prace można odnaleźć w sieci po wpisaniu "miszmaszartystyczny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze teraz wiesniactwo w zwyczajach weselnych staje sie norma, zanika piekna tradycja, a zaczyna sie wybrzydzanie i wymaganie od gosci. Nie chcesz kwiatow - napisz w zaproszeniu ze z takich i takich wzgledow prosimy nie przynosic kwiatow. Zadanie czegokolwiek innego to chamstwo. Pisanie ze chce sie pieniadze (zwlaszcza, jesli kogos nie stac na szczerosc i wymysla jakies metafory o znaczkach wodnych) tez powinno byc widziane jako nietakt. Tez nie lubie prezentow na sile, i wolalabym albo cos konkretnego, co wiadomo, ze bedzie mi sie podobac, albo pieniadze. Ale o tym moglabym najwyzej wspomniec o tym na zywo, nigdy w zaproszeniu, a tym bardziej w glupawym wierszyku. A do bidulek, co nie wiedza co zrobic z tymi potwornymi nietrafionymi prezentami: wlasnie oddac, sprzedac, podarowac domom dziecka tak jak te wasza nieszczesna karme zamiast kwiatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlaniderka
nie wiem, mnie jakos osobiście to motyw z tymi kuponami totka wkurza no ale o gustach się nie dyskutuje. a co do tych statuetek to całkiem fajny pomysł. szczerze mówiąc wcześniej nie widziałam czegoś takiego. rozumiem że grawer swój się umieszcza i co się chc? czy tylko jakieś ich "gotowe teksty" do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlodzi chca pieniadze albo wino.po co wymyslac i tak nie bedzie im sie to podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcialabym dostac czegos bezsensownego.statuetka to kicz i nie postawilabym czegos takiego w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilkasssss
Nie oceniałabym z góry, że taka statuetka to kicz. Każdy ma inny gust, każdemu co inngo jest potrzebne, co innego się podoba. To co dla jednego jest kiczem dla drugiego będzie świetnym pomysłem. Ja z kolei mogłabym powiedzieć że dla mnie wino to beznadziejny pomysł. Ale tylko dlatego, że nie lubię alkoholu. Właściwie to nie piję wcale. I teraz co, miałabym się cieszyć np z 50 otrzymanych butelek wina?? :/ A już dla jakiegoś konesera to pewnie byłby wymarzony prezent. Dlatego nie oceniajcie tylko piszcie swoje propozycje, bo tego dotyczy ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dla ciebie statuetka to wymarzony prezent,dla mlodych moze byc niepotrzebny bibelot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jezeli mlodzi dali jasno do zrozumienia ze wola pieniadze albo wino to ty chcedz ich na sile zadowolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilkasssss
A gdzie to napisałam, że chcę kupić coś innego niż to co sobie zażyczyli młodzi?? Czytaj proszę ze zrozumieniem. Pisałam ogólnie o pomysłach na prezent dla młodych zamiast kwiatów. I chyba oczywiste jest to, że jeśli na zaproszeniu pisze, że wolą wino/kupon totka/maskotki dla dzieci z domu dziecka itd to to się im daje i tyle. Ale jeśli młodzi nie sugerowali niczego odnośnie prezentów wtedy mamy właśnie pole do popisu i trzeba ustalić-wybrać coś samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra.to daj w prezencie im ta tandetna figurke czy cos jeszcze gorszego.wspolczuje mlodym ze dostana cos bezsensownego od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilalabym juz nie dostac nic niz taki kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tee gosciu przeczytalam jeszcze raz i napisalas ze wina nie dasz i tego znaczka wodnego tez nie(bo nie wiesz co to jest)tylko wolisz oryginalne prezenty heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień temu byłam na weselu u znajomych i zamiast kwiatów dostali od nas bukiet z cukierków usmiech.gif Jako jedyni daliśmy taki dodatek i przyznam szczerze że zrobił furorę... bo inni dawali maskotki albo wina, a co jak ktoś nie lubi wina a z dziećmi mu się nie spieszy? Cukierki każdy lubi to sobie wyskubią z bukietu jezyk.gif Dokładnie taki bukiet kupiłam http://allegro.pl/slodki-bukiet-z-42-cukierko w-na-walentynki-2014-i3942389838.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytrusowe pyr.taski w smietanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfuzja
dla jednych kicz dla drugich fajny prezent. każdy ma inne upodobania. nie nazywałabym prezentu bezsensownym jeśli nic się nie wie o osobie obdarowywanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge sie domyslic jak macie urzadzane mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak młodzi nic nie pisza w zaproszeniach to ja daję 50 zł więcej do koperty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dostaliśmy taki koszyczek z lizakami zamiast kwiatów + przywiązane były na kokardce dwa smoczki. Świetnie to wyglądało i pozostała nam pamiątka mimo, że od ślubu minęło kilka lat. Poza tym dostaliśmy również nasze zdjęcie wykonane na płótnie też fajny pomysł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my dostaliśmy nasz portret w antyramie, kuzynka sama narysowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×