Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Ponura,szara,smutna niedziela...

Polecane posty

Ike,przestań tak po niej jeździć!Starasz się Żelkowi pokazać,że królowa bezwzględności jest tylko jedna?Ano fakt: Ty jedyna nie popełniłaś grzechu próby odejścia z Kafe,więc nie boisz się lecącego kamienia :P Nawet po mnie tak nikt nie jechał,jak wtedy podjąłem nieudaną próbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, akurat teraz ike jest bardzo miła, moim zdaniem! Ale mam pytanie: czy komuś kiedykolwiek udało się ją przegadać??? z czystej ciekawości pytam? (i to moje ostatnie pytanie w tym ostatnim z najostatniejszych postów :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikuś coś wybiórczo podchodzisz do zagadnienia gębnej cholewatości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike jest jak miłość: ­ cierpliwa jest, wszystko znosi, wszystko przetrzyma, nigdy nie ustaje ­ ike kocha nas jak matka i dlatego napomina :classic_cool: ­ z racji swego sędziwego wieku nabyła pewne prawa w tej kwestii i jak człowiek zrobi błąd, to hyc go laseczką przez ucho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere fere....
kuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omaszbuu
ku ku strzela zaba z luku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelek bądź bardziej konsekwentna:P skoro z racji sędziwego wieku to jak babka:P x iftar oczywiście, że jest wybiórcza jak ktoś sobie życzy bezstronności to musi zacząć mi płacić w innym przypadku piszę i zauważam co mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890finish
g lt bd z at hi eferotoh shenalH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa a co do Xx nie było mnie na kafe ładnych parę miesięcy nie miałam ochoty to nie wchodziłam nie żegnałam się szlochając tylko po to by za parę godzin wrócić :P rozumiem, że dziewczynę poniosły emocje ale wystarczyło napisać "przespałam się z tym i w sumie to pierdolę:P zostaję " zamiast pisać te swoje ostatnie najostatniejsze posty i szukać durnych usprawiedliwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale babka poważniej brzmi :P jak prawdziwa nestorka kafeteryjnego rodu:P nie znasz się gówniaro to milcz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię być nazywana gówniarą. wtedy mimo swych wielu już lat czuję się znowu młoda :P ­ a tak btw. historii ivo io iksa ­ pamiętacie, jak publicznie napierdzielali się sami i alter? :P ­ to było dopiero jechanie prywatą. to tutaj to przedszkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....napisała ta, która nie urządzała tu prywat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za melepeta
"Ale mam pytanie: czy komuś kiedykolwiek udało się ją przegadać??? z czystej ciekawości pytam?" zawsze szczeremu za każdym razem :classic_cool: odrazu widać żeś nowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeszłamzKafebezpozegnania:O
pamiętacie, jak publicznie napierdzielali się sami i alter? nie pamiętamy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz jakaś faneczka ZS:) jeszcze poklaskaj uszami i zakręć się w kółko wtedy każdy uwierzy jak to ZS mnie strrrasznie przegadywał no ale rozumiem koszula bliższa ciału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"apisała ta, która nie urządzała tu prywat" ­ no dobra, a tak właściwie to co wiecie o nas z tej prywaty? :D ­ oprócz tajnego i trzymanego w wielkiej tajemnicy faktu, że oboje piszemy na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za takie informacje się płacić żelek jak chcesz się czegoś dowiedzieć o sobie to płacz i płać :P nic za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam tam to jest jakaś mikro cząstka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed pierwszym odwykiem zgwałciłam moderację, żeby mi wszystkie posty żelka usunęli. poszli na łatwiznę i poleciały kultowe prawicze topiki z moim udziałem :o eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeszłamzKafebezpozegnania:O
ale swinia z ciebie zelek :P zaraz zacznę odkopywać twoje posty jak sie kłóciłaś z ofermą (tak,to ja):classic_cool: hej ike,iftar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć duchu samicy, której tu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz w sumie wiem, kto tak przed chwilą ZSa faworyzował :classic_cool: dobrze trafiłam, że fanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaraz zacznę odkopywać twoje posty jak sie kłóciłaś z ofermą (tak,to ja)" ­ nie musisz, my się kłócimy non stop - taka specyfika naszej kafe znajomości :D ­ po co odkopywać stare, gdy mamy tony świeżynek :D ­ ale szukaj, powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×