Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Ponura,szara,smutna niedziela...

Polecane posty

Też uważam, że marnuje swój potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzruszające..." x Dobrze Iftar,Ty wiesz swoje... Naprawdę,nie widzę w tej sytuacji powodu,by sie tłumaczyć i udowadniać,że nie jestem wielbłądem;myślałem po prostu,że tu są jeszcze osoby,z którymi można normalnie pogadać (TYLKO pogadać,jakby ktoś chciał się doszukiwać nieistniejących podtekstów),a widzę ze ich mniej niz pierwotnie myślałem.Tylko ze to nie jest życiowy problem ani nawet poważny problem... To kwestia oczekiwań: im mniej oczekujesz,tym mniej się rozczarujesz.Dotyczy to także Kafe... x A z Krasnala zawsze była złośliwa bestia,jednak on przynajmniej jakiegoś poziomu się trzyma.Może i ja u niego zamówię jakiś rysunek satyryczny?Nie do stopki,rzecz jasna; tak ogólnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STOP Adasiom Miauczyńskim na kafe!!! x x znów nie rozumiesz, czy udajesz bo ego Ci tak nakazuje??? Ja wiem tylko to co przeczytałam. Nic więcej. A to co przeczytałam spod Twojej ręki mi się nie spodobało. Tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Naprawdę,nie widzę w tej sytuacji powodu,by sie tłumaczyć i udowadniać,że nie jestem wielbłądem" ­ jasne, jasne :D ­ to chyba dlatego smarujesz takie długie posty z tłumaczeniami :P ­ u krasnala się rysunków nie zamawia. on robi tylko dla wybranych, kiedy sam ma na to ochotę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv. x ale z żabą też przeginasz. Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,Iv. mnie najzwyczajniej w świecie zmyliła i cholera DAŁEM się zmylić. A Żabie się należało i tego nie cofam.ANI SŁOWA nie cofam! I naprawdę nie obchodzi mnie,czy to tłumaczenie Cię zadowoli,czy nie!Jeśli nie,to tylko TWÓJ problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie potrzebuję Twoich tłumaczeń. Ty ich potrzebujesz, Ty sie tłumaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za nie udane wpisy
noooooooooo zeeeeeeeesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebujesz iks. To tłumaczenie, Twoje tłumaczenie, Twoje prawdy są dla Ciebie jak powietrze. IMO dobrze napisał. Zbudowałeś sobie cokół, a sprawa z Iv tym cokołem zachwiała, strąciła Cię zeń. Na to nie możesz sobie pozwolić. Tacy faceci jak Ty nie istnieją bez cokołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi się należało? chodzi o to załosne, obronne popiskiwanie koleżanki iksowej? :D ­ eeee tam. to, że jakaś kafeteryjna cipeczka próbuje być (dość nieskutecznie) złośliwa, to mnie ani ziębi, ani parzy. ­ co najlepsze, iks nawet nie umie uderzyć tak, żeby zabolało. ale cóż mi może zrobić takie damskie, niewytrenowane w biccepsie ramionko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, mi imuś naskrobał wiele rysunków, z czego większość ze względu na nagromadzenie treści erotycznych nie ma szans na publikację :P ­ a ty fikusiu wszystko masz ładniejsze, tylko jakoś żaden facet tego nie zauważa. przedziwne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak If,dorób mi jeszcze maskę; co z tego,że pasuje jak pięść do nosa,ważne że TY uważasz ze pasuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takrererer
pierdolamento na 20 stron, a nikt nie wie o co naprawdę poszło poza głównymi zainteresowanymi, ale domysły i oceny snuć trzeba. żenada. a autor nie lepszy skoro daje się w to wciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie orange. Dokładnie o TO chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takrererer
ifka - ty również zdajesz się oceniasz postawę autora nie znając sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oceniłam postawę autora w tej jednej kwestii. Nie podoba mi się, że autor dał się wciągnąć w tę grę. To źle o nim świadczy. Nie wiem co zaszło pomiędzy dwojgiem bohaterów i nie uzurpuje sobie ich oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie uzurpuje sobie prawa do ich oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie ciepło z Wami, czytając główny napis ponura szara niedziela... wpadłam z mała propozycją dla tych zanudzonych na smierć . Znalazłam bardzo fajny portal w korym nie masz czasu na nudę. To nowe miejsce i mozna poznać szeroko grono fajnych osób, dyskutujac z nimi w roznych grupach tematycznych dzielac sie albumami i filmikami. Znajdziecie chwilke, obejrzyjcie filmik , a jesli uznacie , że to miejsce jest odpowiednie dla Was , dołączcie. Życze Wam miłego weekendu przy dobrej zabawie:) http://profifile.pl/ http://www.youtube.com/watch?feature=player_e mbedded&v=cHs-MLOq8gc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pomarańczka to nie ja! Ale fakt, tak sobie czytam i czytam, i..... dajcie mu już spokój. Nie znacie sytuacji, a moja wina też w tym jest, bo podpuściłam go i zmanipulowałam - wyżyjcie się też trochę na mnie, żeby było sprawiedliwie. "Idiotka" to trochę mało, ike. X musi ochłonąć i przetrawić, iftar, i wtedy może dotrze. v v v Baj de łej, komuś murzynka? Upiekłam dziś rano nagradzając samą siebie za silną wolę w nie zaglądaniu na Kafe, i już nie mogę. A wyszedł naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×