Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona28szalona

+100 potrzebuje kompanki

Polecane posty

Gość ona28szalona

HEJ, jest ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 176
hej:) Ja sie jakos codziennie zbieram do diety i średnio mi to wychodzi...:( może w końcu dostane jakiegoś kopa w dupę i sie rusze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
ja mam podobnie, może zaczniemy razem, napisz ile masz wzrostu, wage i pomyslimy nad jakas dietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 176
U mnie masakra...waga ciężka:( mam 176cm i ważę coś ok. 95kg, koszmar. w listopadzie kończe 26 lat i chciałabym do tego czasu osiągnąć wymarzony cel 65kg...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 176
a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 176
co do dietki to u mnie zdecydowanie tylko mz bo nie umiem trzymać sie konkretnej diety. Muszę wyeliminować przede wszystkim słodycze, napoje gazowane i tłuste potrawy bo to mnie gubi. Muszę przestawić sie na warzywa, owoce, białko i wode której piję bardzo mało:( a i zapomniałam o ruchu....:( od soboty mam urlop i siedze całe dnie w domu, zero ruchu. muszę zacząć ćwiczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
Witaj bella, przepraszam ze ci wczoraj nie odpisałam, ale mam nadzieje ze nie zrezygnowalas. Ja waze sporo wiecej 102 kg,mam 164 i 27 lat. Od dzis stosuje dietke atkinsa i zaczynam cwiczyc.A jak u ciebie dzionek sie zaczal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaraiaaaaa
u mnie mz to wz zadna dieta mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaraiaaaaa
po czym macie taka nadwage ja poz zarciu fast fodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 176
Hej U mnie z wagą było różnie...:( w ciązy przytyłam do 95kg, potem schudłam i znów przytyłam i tak w kółko. nigdy nie osiągnelam wagi z przed ciąży czyli 67kg, najmniej wazyłam 72kg ale potem były święta i zaczełam żreć i waga wróciła z nawiązką:( co do dziś to dzień zaczełam w miare ok:) na śniadanko zjadłam 2 jaja sadzone z kromka piewczywa, na obiad koło godz 12.00 zjem 2 gołabki z jednym ziemniaczkiem. potem jade do pracy na 2 godzinki i z synkiem do siostry wiec nie bede miała czasu na myślenie o jedzeniu:) w domku bedziemy koło 17.00-18.00 więc zrobię sobie kolacyjkę:) myślę o jakichś owocach zmiksowanych z kefirem:) co do ćwiczeń to poćwicze dopiero kolo 20 jak synka wykąpie i położę do łóżka, wtedy będe miała chwilkę dla siebie:). włacze sobie "na wspólnej" i będe pedałowała:D a jak tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
ja na ta wage pracowalam ok 3 lat, nigdy nie bylam chudzielcem bo wazylam cos ok 70 kg, ale zby az tak sie zapusci, powiem szczerze ze nie wiem jak to sie stalo. na sniadanko pije kawke a na obiad jeszcze nie wem co zjem, mam zamiar pocwiczyc ale mam bole plecow i brzucha- okres i narazie jest to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 176
ona28 jak Ci idzie??? mi średnio...:( siorka robila frytki i niestety troche mi wcisneła i zjadłam, przecież jak by mogło być inaczej....! chyba nigdy nie powstrzymam sie od niezdrowego jedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
bella mi tez wlasciwie nie idzie dobrze, myslalam ze dostane okresu wszystko na to wskazuje jestem strasznie wsciekla i glodna,wszystko mnie boli, zawsze tak mam przed@, no cóż jutro też jest dzień. Mam nadzieje ze w koncu nam sie uda, nie ma co sie zalamywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 176
Kurcze ja muszę coś w końcu ze sobą zrobć. Ile mozna sie nad soba użalać. w maju mam komunie chrześnicy a pod koniec lipca jedziemy z mężem i synkiem na urlop nad morze więc nie wiem jak ja sie znów tam pokarzę..:( w tamtym roku byłam nad morzem i tak sie zajebiście krępowałam na plaży i wychodzi na to że w tym roku bedzie powtórka z rozrywki! jak można sie tak zapaś i nic z tym nie robić no jak?? nie moge na siebie patrzeć a co dopiero maż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
obiecajmy sobie, ze od jutra dieta, chocby sie paliło, waliło nie ma zadnych wymowek, co ty na to? przeciez glupie jedzenie nie bedzie mialo nad nami przewagi, musimy cos z tym w koncu zrobic.Napisz o ktorej jutro bedziesz to sobie popiszemy na bieżąco, ja moge juz od 10. I wypadaloby sie tez przedstawic:), ja mam na imie Ewelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 176
haha dobre:) Ja też mam na imie Ewelina:D Nie no ja sie nie poddałam..:) mimo tych grzeszków zaraz wsiadam na rowerek i ćwiczę:) Damy radę:) Ja mam teraz urlop więc mogę wpasć w każdej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
tak wiec kolezanko Ewelinko:):):) umowmy sie na 10.30, pzdrawiam cie cieplutko i ladnie pedaluj ogladajac wspolnote:) ja zaczne pedalowac jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 176
oki:) miłego wieczoru:) uciekam ćwiczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28szalona
Dziendoberek Ewelajna, bardzo cie prosze o przelozenie naszych pogaduszek na 14, oczywiscie jesli bedziesz mogla, wczoraj wieczorem dowiedzialam sie ze chca dzis do mnie wtargnac goscie:) i musze im jakąś pasze :)naszykowac a teraz ide na zakupy. T ak więc pokornie rzucam sie do twych stóp, prosząc o wybaczenie:) jezeli nie odpowiada ci godzina podana przezemnie wyzej, napisz dogodna dla siebie, gosci spodziewam sie na 20, tak wiec moze sie jakos dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 176
Hej:) no nic trudno:) nie wiem czy bede w domku koło 14.00 ale może jakoś sie zgadamy przypadkiem :) ja jak mam chwile to często tu zaglądam. zważyłam sie dziś i waga pokazała 93,4kg...:) ale to było na czczo więc dlatego jest mniej:) a wogole to poćwiczyłam wczoraj 30 minut i taka byłam zadowolona ale maż popsuł moje plany:( przyjechał z pracy koło 21.00 i przywiózł burgery z McDonald's i piwo...:( ja nie mam wogóle silnej woli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 176
hej duzozaduza:) napisz ile wazysz i jaki masz wzrost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka1122
Hej! moge siE dolaczyc? 16 mies temu urodzilam synka do porodu szlam z waga 93 kg jak wrocilam do domu bylo 86-7 synek malutki bo tylko 2890gr. wiec w tej chwili waze 70.60 bo rano na czczo zawsze sie waze i od 2 dni jestem na diecie i nie cwicze bo i tak pol dnia latam za dzieckiem. Wiec dziewczyny moja dieta nie jest zdrowa ale dziala bo kiedys juz na niej schudlam sporo. Wiec rano albo platki z otrebami i mlekiem albo 2 -4 tosty z ciemnego pieczywa tylko z maslem. na obiad okolo 14-16 ryz caly worek +duzo surowki+ mieso gotowane lub grilowane i potem juz nic no chyba ze zassie mnie to jablko no i tak 2 litry minimum wody codziennie. Chcialabym wazyc 6o kg zobaczymy ale nie poddaje sie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka1122
moje wymiary-pomiary he he he 168cm 70.60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 176
kobietki:) teraz jest nasz czas na dietkę:) nie możemy sie poddać! w końcu trzeba coś ze sobą zrobić bo za pare lat już pewnie nic z tym nie zrobimy! nie dosyć że bedziemy sie starzeć to jeszcze bedziemy pomarszczone i grube! Koszmar. Musimy schudnac dla nas, dla zdrowia i dla męża (faceta) bo faceci to wzrokowcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka1122
No wlasnie wiecie co mi pomaga trzymac sie na diecie? mysle ze juz za 3-4 miesiace zacznie sie robic cieplej wiec kupie sobie fajnie ciuszki pojde do fryzjera na solarium zrobie pazurki i cede zupelnie inaczej wygladala! marze o krotkich spodenkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chce sie przylaczyc juz kiedys sie odchudzalam z forum i powiem duzo mi to dalo mieszkam na stale w niemczech ..odchudzam sie teraz 2 tyg nie jem chleba , makaronow , ziemniakow... robie male ustepstwa ...bo czasem brak czasu na gotowanie ale tak same warzywka owoce , miesko z piersi kurczaka , i bialka typu jogirty serki .... czuje ze spodnie mam luzniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chce sie przylaczyc juz kiedys sie odchudzalam z forum i powiem duzo mi to dalo mieszkam na stale w niemczech ..odchudzam sie teraz 2 tyg nie jem chleba , makaronow , ziemniakow... robie male ustepstwa ...bo czasem brak czasu na gotowanie ale tak same warzywka owoce , miesko z piersi kurczaka , i bialka typu jogirty serki .... czuje ze spodnie mam luzniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×