Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość room attendant uk...

Praca jako pokojówka w hotelu w UK

Polecane posty

Gość gość
+ jeszcze sie tym szczycic jakie to fajne e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś cos Cie chyba boli I to bardzo ... (nie jestem osoba do ktorej piszesz). A dla twojej wiadomosci, malo ktora sprztaczka zarobi £2,000. wiekszosc ma £1,000-1,300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szał. A pokoj w uk £1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wynajmujemy mieszkanie za 780.mies, a nasz laczny dochod to 3150/netto mies, jakies pytania ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma ma 2.000£ za sprzątanie prywatnych rezydencji i czasem jeszcze napiwki. Wyrabia lekko 2.400£ jak ma dobry miesiąc ale nigdy poniżej 2.000£. Przecież nie po to wyjechała z PL żeby dziadować na obczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... ale nie każdy chce całe życie sprzątać cudze brudy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia ile zarabia. Pokojowka zawsze bedzie białym murzynem. Nikt jej nie bronil sie uczyc w pl i miec normalną prace jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprzątanie to nie jest normalna praca? Co jest dla Was normalna pracą? Tylko biurko i komputer? A nie wpadło wam do tych pustych łbów ze są ludzie którzy nienawidzą biurowej roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzatanie to nie jest normalna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Trzymaj się tego i zajmij się czymś bo chyba masz za dużo wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna praca to pojęcie względne. Moim zdaniem jest to coś, co daje człowiekowi jakąś satysfakcję, spełnienie. Kogoś spełniać może wypełniane tabelek w Excelu, kogoś mycie okien i wycieranie kurzu, kogoś innego zarządzanie ludźmi a innego projektowanie wizytówek, robienie zdjęć niemowlakom itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Tylko w biurze! Kto nie pracuje w biurze jest patologią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt faktem ale na sprzątaniu można nieźle zarobić. Ja zatrudniam polskie sprzątaczki co ani me ani be w i obcym języku i zarabiam na nich 35%. One ryją jak dzikie osły a ja zgarniam kasę i tylko dzwonię ustalać terminy. Interes sam się kręci. Ja mam netto 3.600€ na tym interesie a one wszystko robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3600 to w PL kazdy dzis ma na start po studiach. Ja po wielu latach doswiadczenia w biurze mam 6400 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja wole moje £1430 netto/mies w biurze w Aberdeen, niz nawet 5,000 pln w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolić to sobie mozesz, w PL nie placimy 5000zł nieudacznikom z emigracji. Nie dla psa kielbasa ! Gnij z beżowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - wolic, hahaahahahha co to jest za slowo?? Ty z tych, co mowia "ja lubialem", "poszlem" itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wolić to sobie mozesz, w PL nie placimy 5000zł nieudacznikom z emigracji. Nie dla psa kielbasa ! Gnij z beżowymi. bez obaw, wracac nie zmaierzam !!! a kielbasy nie jadam!! z produktow odzwierzecych spozywam regularnie jajka, indyka, tunczyka, halibuta I czasem - rzadko bardzo - lody I jogurty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kiełbasą nie pogardzam, polska najlepsza, moja ulubiona to śląska oraz mysliwska, a jesienią sami wędzimy na działce i pieknie pachnie w spiżarni :) na zachodzie takich rarytasów nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL mamy wszystko łącznie z pieknymi domami, których wam wyrobnicy w uk brakuje bezustannie. W uk nie macie nic oprócz beżowych, które też nie są wasze. Gnijcie dalej angole stratowane prez nas wschodnich bogaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wschodni bogacz! Ha ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam nędzne polaczki zawsze wiatr w oczy. Jak nie wojna, to zmiana ustroju albo przynajmniej klęski żywiołowe. I zawsze was okradają i cały świat was krzywdzi. A wy jak te barany za/pier/da/lacie w montowniach bez końca i zawsze za bezdurno. Co za naród nieudaczników i przegrańców. Nie macie nic swojego i zawsze robicie na kogoś. Białe murzyny z dorzecza Wisły pokrzywdzone przez historię. Kiedy wreszcie zaczniecie myśleć? Mordy w kubeł i do roboty! Ale to już w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Planuje zacząć prace w Anglii/Holandii/Norwegii jako pokojowka/General assistant/Pomoc kuchenna mam doświdczenie w pracy na kuchni tylko z Mc Donald i sprzatalam w malym jednopietrowym hotelu na czarno, wiec nie mam referencji. Co do wyjazdu to jestem pewna. Czy ktos z was mógłby mi proadzic z jakiej agencji skorzystać, jak wygladaja warunki mieszkaniowe, czy daleko jest miejsce zamieszkania od pracy ( nie mam prawa jazdy)? P.S. Nie mam nikogo na miejscu kto mógłby mi pomoc, nie chce byc mocno oszukana, ani trafić do niewoli. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlegem
a ja mam depresję z powodu słabej pracy w UK, co z tego, że pieniądze mogą być, napiwki jak czuję się jak g****o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci firme Cekal praca w Anglii mają zawsze jakieś oferty w hotelach w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
littlegem wczoraj a ja mam depresję z powodu słabej pracy w UK, co z tego, że pieniądze mogą być, napiwki jak czuję się jak g****o? a probowalas, robilas COKOLWIEK b yto zmienic/ w sensie zmienic prace? jakies kurdy, wolontariaty? nie ma ot, tak. trzeba miec BARDZO DOBRY jezyk , sile przebicia I jakis pomysl na siebie. ja w Uk sprzatalam prawie 5 lat. bardzo dlugo. potem powoli byl okres przejsciowy, ze tak to ujme, a od prawie 3 lat pracuje umyslowo, najpierw w biurze na pol etatu zwykla praca, obsluga ksero, zaklejanie kopert, maile , torche proof reading male zero telefonow; poza swietnym angielskim , dobrym pakietem Office I paroma soft skills nie trzbea miec super wiedzy by to robic!! a potem I obecnie w biurze agencji nieruchomosci caly etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba od depresji chyba nie odpisze ... A w UK wcale nie jest trudno wyrwać się z kręgu sprzątania - TRZEBA CHCIEĆ I BYĆ KONSEKWENTNYM. plus mieć b. dobry angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz w planach wyjazd to polecam nabyc dodatkowo karty kolekcjonerskie z dokumencika, fajna jakosc a sie przydaja. NO i nie są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shhssa

Polecam ci firme Cekal praca w Anglii mają zawsze jakieś oferty w hotelach w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×