Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Kocie faworki masz z piekarni i smaka nam tu robisz.:DIde pałaszować pączusie szkoda ze nie na dwóch nogach są:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co dałem się skusicz na te wielgachne pączki?Kto będzie teraz jadł obiad?:O:(Trzeba bedzie na jutro odstawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwy Stefan
paskudny bedzie ten tort aska, taki odpustowy:) Myslisz ze jak bedziesz mnie zglaszac to stad pojde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze marzylam bedac dzieckiem aby miec "zywa" lalke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto cię żabciu zgłasza ? mi nie przeszkadzasz :) a mojemu synkowi się będzie podobać, nam nie musi :) to dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwy Stefan--słuchaj no kmiocie,nikt się z tobą użerac nie będzie.Więc z łaski swojej zamknij twarz.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym na odpustach dzieciakom wszystko się podoba :) moi nie mają takich wymagań , grunt, że będzie pomagał przy ozdabianiu i bedzie mu smakował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz przyznać się ile do tej pory zjedliście pączków ? ja 3 i mam styke na cały dzień , już nic nie jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz spałaszowalem 3 paczek.Jeszcze czekają mnie nastepne tortury jak siora się zjawi nieco póżniej.Jakoś to zapewne przetrzymam:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno szczyl ma szczęście że obyczaje na cafe sie zmieniły.Ongiś bywało że autor tematu mógł upierdliwego intruza zbanować i zablokować wejscie .Teraz tylko pozostaje ignorować aż sam się troll swoją głupotą udławi.Mówię Ci joanno bardziej skuteczna teraz metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwy Stefan
duch bujaj wrotki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak mi nie bedzie pasowal to bez zalu go komus dam, i tak jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna- nic im nie odpisuj, wiesz z doswiadczenia ze lepiej miec na nich olewke, zaraz sie znudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona nie stac Cie na nie wiec sepisz darmowe probki? przeciez mozna kupic mniejsza pojemnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam olać ich :) boona a czytałaś komentarz? mamo gdzie schowałaś cukierki ? ja od dawna używam tylko jednych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czytalam, ja lubie wlasnie takie slodkie :) jak mi probka sie spodoba to moze sie skusze :) po to sa probki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona ales Ty durna :) xxx Timon cieszę się ze masz takie samo zdanie :) jak boona chce pachniec niczym rozkladajaca sie dziewoja zalana serowatymi uplawami to na pewno je kupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna i bona grzecznie zadane pytanie, ciekawi mnie bo tyle czasu tu spedzacie i ciekawe jest gdzie i kiedy macie czas na obowiazki domowe, wy kazde odmienne zdanie bierzecie jako atak, tak bardzo lubicie sbie slodzic, a za plecami jedna druga obgaduje, a na temacie wielkie obronczynie wzajemnego uwielbienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie joanna czy nie zamowic tej drugiej tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×