Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Nie mogę sobie skojarzyć pewnej maśći z Niemiec na Rwę kulszową.Nasza jad żmiji tylko poparżony byłem Ta natomiast była rewelacyjna i od 15 lat żadnej dolegliwości nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta z Niemiec byla dobra? ja ostatnio w Czechach kupilam jakas "konska masc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkazlotopiórka prawdziwa77
Bobas weź ty kurva dorośnij już 😭 nic tylko ciągle o cyckach Kapitanie srającej łajby ,Duchu z piekła rodem i Lucyferze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnościa nie ogladałem. A powiedz mi dlaczego dajesz mi sygnał @ że maila wysyłasz jak nie znasz mojego adresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie dla mnie ta maść bo mnie nic nie dolega tylko do jednej kafeterianki.Końska masć powiadasz??Mam ją w domu.Zapytam czy używała ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi- a wolnego nie mozesz sobie wziasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje @- aby zwrocic sie z slowami do jednej konkretnej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA też ciekawie boona.O tej porze na rower(sic!!):)To musi być u Ciebie ciepełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukochany bum
22:37 [zgłoś do usunięcia]Anitka1987r. Spotkać się z chłopakiem poznanym na kafe ? Pomóżcie! 22:41 [zgłoś do usunięcia]sallinek Anitka1987r. ja tak właśnie poznałam męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tu dreszcze przechodzą po plecach.Uchronilem się całą zimę przed grypą a teraz czuje trzeba czosnek z herbatką zażyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on akurat jezdzi caly rok, takie hobby, ale o tej godzinie to przesada...nie ma sniegu wiec moze byc, jak spadnie to na biegowki, taki typ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę :).Jak jutro będzie dalej tak mi z nosa ciekło to wezmę ten 1 dzień wolnego :).Teraz mało osób książki czyta.Ja osobiście uwielbiam i uważam,że nawet znakomity film książki nie zastąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze są te skoki temperatury.Wyjdzie sie lżej ubrany i już sie przypałeta cokolwiek do ciała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, nie on, juz wiele lat jezdzi i wie jak dopasowac ubior do pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi jak mówiłem też wybiłem sie z rytmu czytania.Od tygodnia ślecze nad TV i taki pożytek mam że zasypiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukochany bum
23:04 [zgłoś do usunięcia]DesperadosKa Hej.Jestem pierwszy raz na tym forum... 1 23:29 [zgłoś do usunięcia]joanna0709 joanna0709@tlen.pl'; ja też od niedawna , może z 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona--mam takiego dobrego kolegi w moim wieku ze jeżdzi też jak Twój men.Całą europę już zjedził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukochany bum-- pomarańczo o co tobie biega z tymi wklejkami.Nie kumam tego zachowania:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukochany bum
5.02.2013] 21:25 [zgłoś do usunięcia]Teqi cześć dziewczyny .Tutaj możemy spokojnie popisać bo odnośnie Anity to mi ręce i nie tylko opadły .Masakra!Tak żałowałam tej dziewczyny,naprawdę chciałam pomóc-nawet Tomkowi ostatnio mówiłam,że moglibyśmy pójść do tego mojego kumpla(adwokata)i jakoś Anitę z nim(chociażby mailowo)skontaktować.A tu się okazuje,że ona perfidnie każdego okłamywała i nadal twierdzi,że nie...Niech sobie wraca do niego.Normalnie aż mnie nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w sumie TV nie oglądam.Książka lub ewentualnie audiobook na mp3.Od czasu do czasu film jakiś na dvd z torrentów :).U mnie w pracy połowa dzieciaków choruje już,Mama moja też "grypowała",więc teraz ja padłam ofiarą.Ja chcę ładnej pogody!Długie spacery,plecak na grzbiet i w góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie moge sie doczekac, rower na plecy i w gory hehe :D duchu- my nasze gory i czeskie- okolice Pradziada- na rowerach. To w dwojke, a on sam to jezdzil juz chyba wszedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :).Fajne przed snem do usypiania tak sobie posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam juz spac, ale najpier pachnaca egzotycznie kapiel, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×