Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

mimi tak zrobiłam polewę z masła , cukru pudru i kakao :) a muszę spróbować zrobić te z ziemniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietne te paczki :) moj dzisiaj kupil chyba z 20, ja zjadlam jednego. I kupil mi taka sol do kapieli- w takich saszetkach, chyba w Biedronce, o zapachu kokosa i ananasa chyba ;) a to PACHNIDLO Eternity znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia- joannie chodzilo o to ze sam pisal z bledem, a teraz poucza Ciebie jak sie pisze hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa joanna :) cos ostatnio malo ze soba rozmawiamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona no właśnie , też to ostatnio zauważyłam i obiecałaś, że będziesz już z nami i co ? hahahahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czytam juz jestem na 251 stronie- a jest 555, wiec bede za pare dni czesciej :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwy Stefan
joanna idz sie schlac tyle ci pozostalo a no i te zasrane paczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pojadłam dziś faworków i 2 pączki :).U mnie promocja dziś była w Biedronce na żele i sole z BeBeauty i kupiłam sobie kilka tak na szybko bo moje ulubione się już kończą pomału a te będą zanim tamte zamówię :).Jeśli chodzi o perfumy to moja słabość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz sprawdzilam co dokladnie moj kupil i to jest puder do kapieli :D fajnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Duchu- wracajac do Twojego pytania - czytam "Nawałnice mieczy- stal i śnieg" jesli ogladales Gre o tron to ta czesc jest aktualnie krecona przez ekipe i bedzie w kwietniu premiera w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja starałam się nie zachorować ale raz na wozie a raz pod wozem i teraz mnie rozłożyło.Katar się zaczął jak Niagara ;).Normalnie woda z nosa.Dobrze,że jutro weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro piatek Teqi..... po 15 weekend :) znam swietne krople, zaraz je Ci wyszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi ja też potwierdzam to co boona napisała o tych kroplach, do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to było przez ostatnie 3 lata w TV to z pewnościa nie ogladałem.Czytałem teraz w gogle, lubisz historyczne ksiazki widze.I jak masz zaciecie do czytania to pochwalam obojętnie co czytasz. hejka Teqi Już na paczki nie mogę patrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Duchu :) Dobranoc Mimi :),Boona to jutro wracając z pracy kupię te krople bo mam tylko jakiś badziewny sztyft.jedyne co mam fajnego to maść majerankowa-wysmaruję sobie nosek na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz bajek dla dzieci chyba z 15 lat juz nic nie czytalam :O ale to mnie wciagnelo po serialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malemu kiedys chyba nia smarowalam- ta mascia majerankowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd przyznać sie jak, nastąpiła era kompa i video skończyły się kochane ksiażki czyli od 1990 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×