Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Dobra okazja aby olewać na troli ciepło-zimnym moczem i iść dalej do szykowania jutrzejszego obiadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Timon oczywiście, że tak. Joanna ma trójkę dzieci i zamiast szykować obiad to siedzi na kafe wpierd***jac paczki. A ta druga nie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo duch robi obiad raz w tygodniu w wielkim kotle a potem siedzac 24h na dobe na kafe zazera owy obiad przed kompem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona a jakie drugie/?? duchu a co dziś przyrządzasz ? ja w końcu te roladki pieczone :) boona co dziś w garze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa noga
Ja w swoim czasie pisałam do różnych firm kosmetycznych o próbki, chyba tylko dwie przysłały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko nie rozumiem tego kolka uwielbienia, a jak ktos sie grzecznie zapyta to odrazu, ze trolluje. to juz pytania zadac nie mozna. czuja sie jak wlascicielki forum, a tak naprawde wlasnie dyskusja polega na pytaniach , odpowiedziach i konwersacji, jakby nie wiedzialy, no ale chyba zostalo uderzone w czuly punkt, zal mi tylko tych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tam masz joanna do wyboru dwa- one milion i lady milion ja dzisiaj przaśnie- ziemniaki , mizeria i jajko sadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa noga
Obawiam się boona, że ta próbka to może być taki wacik nasączony perfumą, czasem tak robią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj czesto wysyla wlasnie o probki elektroniczne, jakies takie male cos do montazu na plytkach- i dostaje to, czesto z USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...poklocili sie, co za osły hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrt.
ja bym sie nie chwalila ze jestem maturzystka bo matura to teraz gowno dla polmozgow a nie matura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak inni , ale nie da się siedzieć przed monitorem na 4 literkach cały dzień , przecież nikt tu nie ma wpisów w każdej minucie, mając 3 dzieci , jestem tak zorganizowana, że mam na wszystko czas , obiad już przygotowany od rana, jakby ktoś nie zauważył wstaję raniutko :) i nie włączam od razu kompa :) myję, sprzątam , wpiszę zdanie , robię wiele innych rzeczy i w między czasie podejdę przeczytam i coś napiszę :) tylko ci którzy nie potrafią sobie zorganizować czasu tego nie rozumieją i nie będę tłumaczyć , ja sprzątam codziennie , moje dzieci nie bałaganią , a jeżeli to po sobie sprzątają np zabawki :) pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja uciekam dziewczyny, bede potem, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna, nawet jakbys miala sluzbe to sie do czegos dopiepsza- jeszcze troche a ferie sie skoncza, spokojnie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa noga
Joanna czytałam, że skusiłaś się na to serum, i jak?:) I ciwkawa jestem jak te ampułki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna tak się tlumacz :D obiad od rana? A pozniej taki smierdzacy spalenizna odgrzewany dasz dzieciom? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×