Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Cichutko tutaj dziś strasznie :).A mnie na gadu dziś zaczepił jakiś Paweł i myślał,że polecę na jego pracę ochroniarza na dysce :D.W ogóle ostatnio epidemia jakaś haha.A może były się bawi i wypisuje do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi , jeszcze się nie wyleczył , myślisz , że mógłby się tak bawić ? z resztą pisałAś, że jest niezrównoważony emocjonalnie, więc tak całkiem możliwe :) tak dziś wyjątkowo cicho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAlINKAAXX
Jest ktoś ?? Czy wszyscy poszli juz spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAlINKAAXX
DOBRANOC:D KOLOROWYCH SNÓW:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
Ja zaglądam, ale brak konkretnego punktu zaczepienia w rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie biało i ciągle sypie mocno.Poza tym sąsiedzi się nowi wprowadzają,więc klatka woła o pomstę do nieba i mało co się nie zabiłam idąc z psem na spacer bo się komuś jakiś smar czy coś wylał i na schodach można sobie nogi połamać...Siekiera od papierosów taka,że aż mi niedobrze.Zobaczymy chociaż czy okażą się fajni. Nie mam pomysłu na obiad-złapałam dziś lenia jakiegoś ale chyba zrobię mielone,sałatkę z pomidorów i frytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) u mnie padal snieg jakies dwa dni temu no ale juz go nie ma heh. Za to normalnie zwijam sie z bolu drugi dzien ;/ Juz drugi dzien boli mnie zoladek i nawet nie wiem od czego. Poradzicie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajecie dziewczynt :) jak joanna wyszly Ci wlosy? Ja jeszcze nie farbowalam, mam straszne odrosty i siwe wlosy :O nie umiem sie zdecydowac..... juz nawet myslalam o rozjasnianiu u mnie dzisiaj ziemniaczki okraszone smazonym boczkiem z cebulka i kefir- moj jest na diecie wiec sama dla siebie gotowalam bo mlody u taty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Teqi miejmy nadzieję , że przyjemnych będziesz miała sąsiadów :) wie ... nie wiem , ale coś panuje w powietrzu , bo co chwilę szłyszę, że jakieś jelitówki panują :( boona nie wyszły takie jak chciałam , więc zamówiłam sobie farbę kwasową , żeby znowu nie mordować tych włosów :) kolor szok !! koniakowy :) ciekae co mi wyjdzie :) a u mnie laseczki się porobiło , nie chciałam nic pisać , jutro składam papiery o separację :( :(( ach czasem tak jest , na prawdę się kochamy , ale teraz mamy poważny kryzys, mówią że najgorszy jest 9 rok małżeństwa i potem z górki, mam nadzieję , że ta separacja pomoże nam przemyśleć pewne sprawy :( a w tym roku 10 lat miało być hucznie :( :( ale co tam u was ? ka dziś robiłam grochówkę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, wasz wątek rozwija się jak grzybnia w lutym :( ale widzę, że Asia postanowiła pobudzić temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) akronim pocieszasz nas czy siebie ? hahaha brak punktu zaczepienia, już ktoś to napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no akronimie, brakowalo nam Ciebie ;) joasia, jak chcesz to mozesz mi napisac maila, jak mialoby Ci to w czyms pomoc, ulzyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za bardzo rozumiem po co separacja? to jest wymysł dla katolików, jak chcesz "odpocząć", to nie potrzebujesz separacji, jak masz dosyć, to się rozwodzisz, jak masz długi, to ustanawiasz rozdzielność majątkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Juz drugi dzien boli mnie zoladek i nawet nie wiem od czego." to na co czekasz, idź do porządnego lekarza i jak mówi mój kolega: niech wykluczy chorobę nowotworową, a potem niech się konowały bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moj dostal tydzien L4 przez zoladek, naweyt nie wiadomo czy to jelitowka czy co, standardowo- smecta i cos tam jeszcze i dieta... ja na szczescie nawet nie wiem gdzie dokladnie mam zoladek, te niestrawnosci omijaja mnie szerokim lukiem.Dzisiaj np. do tych ziemniakow z boczkiem i cebula WLALAM sobie na srodek kefir i zrobilam "packe". Uwielbiam tak jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligi
Witajcie :D Ja dzisiaj robię makaron ze wspinaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
no to się porobiło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligi
SZPINAK HA HA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akronim , ponieważ jestem wierząca i mój też, więc tylko separacja wchodzi w grę :) ale chodzi o priorytety, dla niego ważna jest praca i mnie to już wnerwia pogoń za kasą , a to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ale przecież separacja (formalna, przez sąd) to w zasadzie fakty, więc poza kwestiami majątkowymi nic nie wnosi, a wymaga pieniędzy i zachodu, chyba że chcesz wywołać "szok" (okrutna kobieto), wtedy to ma jakiś sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligi
A teraz jadę na rowerku stacjonarnym :) trzeba trochę zrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×