Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

szybko w tym roku Wielkanoc.... no ale szybciej juz bedzie "po"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, dopiero co było Boże Narodzenie a już Wielkanoc, ale tak jak napisałaś szybciej będzie z głowy :) Uciekam już, trzymajcie się Dziewczyny:) Dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż chciałby się zjeść a do do kąpieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszy rzut oka jak do jedzenia :) musze mojemu pokazac jak zakopiemy topor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, wiecie co? ja przez te oststnie ogladanie tych stron z prodktami niebezp. mam jakies skrzywienie, np. zachwycilam sie linkiem Teqi, ale za moment mi sie przypomnialao ze jest zakaz sprzedazy produktow o ksztalcie sugerujacym inne zastosowanie niz jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kuchnia juz lsni, porzadki wiosenne rozpoczete. Moze uda mi sie jeszcze pomyc okna w pokojach. Dziewczyny a jakie dania wielkanocne goszcza w swieta na wasxym stole, w tym roku pierwszy raz bede w swieta w domu, wiec potrzebuje wsparcia hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja porządki tylko w weekend robię :) na mycie okien trochę jeszcze za zimno ale generalnie nie chce mi się za sprzątanie wziąć:) ja na święta potraw nie szykuje ale w ubiegłym roku robiłam szynkę pieczona, plastry przekładałam taka pasta m.in. Z jajek, chrzan i szczypiorek. Dokładniejszy przepis Jeśli chcesz mogę podać jak w domu będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mimi :) jeśli można to poproszę przepisik :) babki na pewno nie będę piec, wolę sernik Krople Rosy :) może mi mazurek wyjdzie haha kiedyś robiłam i dupcia nie wyszedł :( a co do porządków pomyłam wszystkie kwiatki :) wsadziłam je pod prysznic :) one to bardzo lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z kwiatkami porządek w niedzielę zrobiliśmy. przepis wrzuce . Moja rodzina prosi żebym mazurka nie robiła :) próbowałam raz i do rozbijania ścian wyłącznie się nadawał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihhi mi też jakiś twardy wtedy wyszedł i taki mdły w smaku jakby same masło było haha , może ktoś wrzuci sprawdzony przepis na mazurka ,on musi też trochę poleżakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy wam się nie wydaję może dziwne, że w szkole czy w przedszkolu dają wypłatę do ręki ? tak jak anitce ? weszłam dziś na jej wątek i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to, to że ktoś ją pytał o konto w banku. w tych czasach tak już nie ma w dużych instytucjach :) to przedszkole może nie jest duże , ale na pewno niema wypłat do ręki :) wszystko odbywa się na postawie przelewów , bo sam dyrektor tego nie robi ! a jeśli tym bardziej to przedszkole jest państwowe !!!! co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucam przepis, zaczerpnięty z takiego dodatku z przepisami, który jest wczepiany w program tv biedronki:) Jednak był to schab a nie szynka :) 800 g schabu bez kości natrzeć przyprawami - sól, pieprz,czosnek, przyprawa do schabu, włożyć w rękaw do pieczenia i piec przez 1h w temp 180 stopni. Ostudzić i pokroić w plastry. 4 jajka ugotować na twardo, zetrzeć na tarce, dodać 1 łyżeczkę chrzanu i majonez. Mięso układać na półmisku przekładając farszem jajecznym, posypać szczypiorkiem Ja generalnie mięso sobie marynuję dzień wcześniej i dodaję przyprawy, które mi pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałam Twojego posta, nie wiem jak to jest w przedszkolu, wiem że są miejsca - wcale nie prywatnie i nie bez umowy - w każdym bądź razie wypłacaja do ręki ale jest kasa w tym miejscu i wypłata do ręki też nie bardzo pasuje pracodawcy. Wypłaca tak dosłownie kilku osobom. Ale jak przedszkole jest miejski to kto wynagrodzenie wypłaca? Albo gminne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje chodziły do państwowego i w nich nie ma wypłat do rąk :) ale anitka chyba pisała, że to jest jedyne przedszkole , więc można sądzić,że państwowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na necie jakiś regulamin wynagradzania (nauczycieli) w przedszkolu publicznym w jakiejś miejscowości i tam jest zapisane że może być do ręki więc myślę że osoba pracująca na kuchni tym bardziej może dostać do ręki i to zależy od ustaleń w konkretnym przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwantaramenaaa
joanna - no już widzę jak przepytywałaś wszystkie wychowawczynie, kucharki i sprzątaczki w przedszkolu swojego synka czy dostają wynagrodzenie na konto czy do ręki. Nie zmyślaj, co? Zaprzątnij sobie lepiej głowę tym co się będzie z tobą niedługo działo i z twoimi dzieciakami, bo dojenie męża na dłuższą metę ci się raczej nie powiedzie. Może będzie chciał założyć sobie inną rodzinę i skoro teraz ty się wypięłaś, wówczas może nastąpić zasłużony rewanż. Piszę to zupełnie życzliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ci zupełnie życzliwie odpowiadam, że moje dzieci od 2 lat nie chodzą do przedszkola i nie wiem jak możesz myśleć, że ktoś kogoś przepytuje :) :) a jeśli chodzi o moją sytuację życiową no cóż , jest moja :) :) mam nadzieję, że masz ciekawszą :) życzę miłego wieczorku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwantaramenaaa
szanowna joanno - tak więc życzliwie nadmieniam, iż napisałaś: "moje chodziły do państwowego i w nich nie ma wypłat do rąk" co pozwoliło mi mieć przypuszczenia iż używając czasu teraźniejszego znasz doskonale sytuację i obecną formę wypłaty wynagrodzenia wszystkim pracownikom przedszkola twoich dzieci, ponieważ w przeciwnym wypadku nie twierdziłabyś definitywnie, że jedyną dopuszczalną formą wypłat są przelewy i brak konta u anitki stanowi dziw albo wręcz jest kolejnym objawem prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje chodzily to tryb terazniejszy? Gratulacje. Poza tym wychowawca w przedszkolu mojego syna byla moja kolezanka z podstawowki, kilka razy to nadmienialam stad mam takie wiadomosci. Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwantaramenaaa
Szanowna Pani Joanno - pisząc o czasie teraźniejszym nie miałam na myśli fragmentu: "moje chodziły do państwowego", ale fragment:" w nich nie ma wypłat do rąk". Nie przypuszczam, aby w Pani szkole program przewidywał zapoznanie Państwa z poszczególnymi czasami w języku polskim, ale nie wiedząc o czym piszę nie należy się "wykazywać", a wystarczy napisać, że nie bardzo Pani moje słowa rozumie. Poza tym wydaje mi się bardzo niestosowne informowanie przez przedszkolankę osób postronnych (mam na myśli Panią) o sprawach pracowniczych bezpośrednio Pani nie dotyczących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwantaramenaaa
poza tym Szanowna Pani Joanno - w języku polskim TRYBY są 3: oznajmujący, rozkazujący oraz przypuszczający. A TERAŹNIEJSZY może być co najwyżej czas. Proszę zapytać wychowawczyni synka - w szkole powinna już to wiedzieć. Dobranoc Pani Joanno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×