Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Witaj Asiu :) mnie na facebooku już ktoś znalazł. No ale cóż:) zdarza się, to jest dziwne i chore ale każdy ma jakieś zainteresowania.nie rozumiem tego ciągłego wtrącania się i komentowania co kto robi i jak kto żyje. To nie jest normalne i robią tak tylko osoby mające zero zainteresowań i zero własnego życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też :) najzabawniejsze jest to, że ta jedna osoba podszywa się pod pomarańcze i udaje, że znalazła nasze dane hahah, których nie ma :) :) :) były jakieś 30 min po czym zostały skasowane:) no cóż my siedzimy, czytamy i mamy nie zły ubaw :) jeżeli ona ma takie samo podejście w swoim prywatnym życiu jak tu, to bardzo bardzo współczuję :) :) :) chociaż może nie hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
aska jeszcze z 10 sobie narob a pozniej panstwo okradaj hehe zalosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha hihijihihih i huk
To ze ty zyjesz z zasilkow to nie znaczy ze kazdy. Jak masz dzieci placisz wiecej podaktkow i wlasnie to ona utrzymuje panstwo. Coz niektorzy mysla ze np na emeryture sami sobie zarobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzigi łigi
Aska wstrzymaj się. Chcesz do konca zycia siedziec w domu i popadac w depresje? Odchowałas troche dzieci, zajmij sie sobą. poszukaj pracy, wyjdz do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
niestety pomaranczko nie trafilas jestem bezdzietna z wyboru heheheh wiec nie do mnie ze sowimi zalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
rzuciła aśka żeby taka sobie miała żer dla siebie i swoich pomarańczowych odmian. nie sądze ze chce jeszcze jednego bachora do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija1
Ja tez nie wierze,to raczej prowo aski.chyba az taka kretynka nie jest,zeby sobie z pijiusem swiadomie kolejnego bachora robic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po dłuższej przerwie... Aśka powiedz,że żartujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - z booną i butelką ogłosiłyśmy rozejm, więc daruj sobie szukanie w nich sojuszników i dopatrywania się mojej osoby w pomarańczkach. Nie mam zamiaru już im więcej dokuczać. Boonę namierzyłam na FB już dawno temu, dzięki tobie tylko i wyłącznie. Butelki szukać nie zamierzam. Za to tobie seksgwiazdo wytknę każde twoje potknięcie i nie muszę zmieniać nicków i gadać sama do siebie, bo poradzę sobie na czarno i pod jednym nickiem. Prezentujesz tak niski poziom, że nie potrzeba mi wsparcia 5 fikcyjnych pomarańczek we własnym wykonaniu, aby ci ten prymitywizm wytknąć. I wiesz co - również mam nadzieję, podobnie jak Teqi, że żartujesz z tym 4 dzieckiem. Unieszczęśliwisz tylko kolejnego młodego człowieka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Teqi :) :) oczywiście że żartuję :) x taka sobie ja pisz, produkuj się ile chcesz, mnie twoje zdanie zwisa :) zamykam komp i cie nie ma, a ty siedzisz dniami i nocami i wymyślasz jak mi tu przygryźć :) :) :) ubaw po pachy :) :) Twoje marne i żałosne życie zmusza cię do takiej nadprodukcji przygryzania innym tzn Mi :) :) postaram się cie zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka o to chodzi, że ty kompa nie zamykasz:P Siedzisz przed nim od rana do wieczora i meldujesz wszystkim dookoła o swoim cudnym (lub żałosnym - w zależności od dnia i promili) życiu. Dla mnie komp jest odskocznią od pracy i codziennych obowiązków. Dla ciebie obowiązki są odskocznią od komputera i internetu. I choćbyś nie wiem co pisała - taka po prostu jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A proszę uprzejmie, polecam się na przyszłość. Właśnie sobie siedzę i gram w mój stary hicior, więc w międzyczasie mogę i do ciebie zaglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija1
Ja tam mysle ze asia wlasnie nie ma czasu na internet.pogodzila sie z mezem,a wiec skacze wokol niego,gotuje obiadki,podstawia mu pod nis,stara sie go zmusic do zycia rodzinnego i liczy na to,ze za 2 dni nie wpadnie w jakis ciag i wroci do domu O losie jaka naiwna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija1
Aha,Asiu,mysle ze kolezanki rowniez nie maja o Twojej szczesliwej rodzinie dobrego zdania.paytrz jak Teqi zareagowala na twoja wiadomosc o dziecku. Chyba kazda przyklasnelaby ze to juz by byla totalna bzdura w twoim zyciu. Bo nawet jakbys 6 planowala i miala w miare normalna rodzine kazdy by gratulowal.a tu kazdy liczy ze zartujesz. Jestes jak anitka,jak ona by oglosila ze jest w ciazy z misiaczkiem tez by tak reagowali Gratulujemy szczesliwego zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhh
jaka Joanna by nie była straszne z was kurwy ze tak po niej jedziecię odnosnie jej dzieci i meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamija1 - no niejedna już panna robiła sobie dzidziusia w celu ratowania małżeństwa. Cudnie jest być takim dzieckiem:O Nie wyczekanym, wytęsknionym, wypatrywanym z niecierpliwością, tylko plasterkiem na porwane uczucia mamusi i tatusia, kartą przetargową w ich codziennych akcjach i wypatrującym smutnym wzrokiem lepszego jutra. Ona i tak machnie sobie tego malucha, tylko po reakcji teqi już się tutaj nikomu do tego nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhhhhhhh - dowartościowałaś się tym postem, prawda?:P Ale mi pojechałaś. Zaczerwieniłam się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhh
co wam do tego? i każdy mierzy szczęście swoja miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhh
wcale się nie dowartosciowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhh
wychował am się w takim domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhh
i wiem jak to jest być bezradnym, udającym szczescie człowiek usmiechajacym się i cieszącym się z tego co się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija1
Hhhhhhh " ktos jej prawde musi powiedziec,skoro ona tego nie widzi.ma duzych,ladnych synow a marnuje ich zyjac z mezem ktory ma ja gdzies jak wpada w swoje ciagi.jak nie chleje siedzi w pracy. Podejrzewam ze wlasnie taki tatus niedzielny z niego.a ona uzalezniona finansowo tkwi przy nim. I najpierw opowiadala ze ma depresje ze ma dosyc,a nagle 180stopni zmiana! Taka happy,z mezem 2 dni swiat spedzila i szczesliwa rodzina.nic nie mysloi.to takaa anitka 20lat pozniej, a taaaaka madra byla na anitkowym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhh
to się nazywa wspoluzaleznienie i to się leczy terapia pokazaniem jaka ta osoba ma prawdziwa wartość a nie gnojenie jej za jej decyzje bo często te decyzje są dyktowane logika znana tylko wspouzalenionemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhh
ja wiem ze mam racje bo to ja byłam dzieckiem w takiej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhh
nie oceniają kogoś dopuki nie jesteś w jego butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhh
gdyby na ulicy ktoś kopal kaleke reagowalibyscie ale w mecie każdy drugiego poniża. fajna rozrywka. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhh
a i taka sobie ja powinna się zaczerwienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×