Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Nie przekladaj, kochana odprezysz sie tam i odpoczniesz. Zbieraj sily, bo nie dlugo beda podwojne obowiazki. Teraz ci sie nie chce, ale jak juz tam pojedziesz nie bedziesz zalowac. Zazdroszcze ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, ale tragiczne...:O przewietrze mieszkanie i ide na zakupy, moze pozniej da sie siedziec bez maski gazowej :D no to moj bedzie mogl mowic ze mial niezly czad w urodziny heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona skoro ona takie baki puszcza to zmien jej dietę:) koty tak maja zwykle po podrobach, ugotuj jej pierś z kurczaka może pomoże:) jak nie to kup coś co ma bakterie kwasu mlekowego w aptece na uregulowanie pracy jelit:) bo to może trwać cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka, ona i tak nic nie je od wczoraj jak ja przywiezli, ma naszykowane ale nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma dobra karme, z tych lepszych, mysle ze to tez ze stresu, zreszta juz nic nie czuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę głos oddany :) takie piękne słoneczko, a tak zimno :) pomóż wiośnie , jedz śnieg :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa_zolta
22:36 [zgłoś do usunięcia] DO JOANNYO7O9 JOANNA0709 - PRZYSIĘGNIJ NA ZDROWIE WŁASNE I WŁASNYCH DZIECI, ŻE TE OSTATNIE POMARAŃCZOWE WPISY NA TUTEJSZYM WĄTKU NIE SĄ TWEGO AUTORSTWA. PODEJMIESZ WYZWANIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Zima nie chce odpuscic, spodobalo jej sie. Jestem dorosla i zabawe w przysieganie mam juz za soba. Tu nie mam potrzeby zeby ci sie zwierzac. przysieganie to klamanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a kotek sie juz oswoil, siedzi mi wlasnie na kolanach i grucha :D cale popoludnie bawila sie z moim, a jak poszlam sie kapac to zaczela miauczyc i zwiala pod lozko. ja sie klade, o ona wysunela ta swoja mala glowke, zobaczyla ze to ja i myk pod koldre do mnie. Cala noc spala na poduszce obok mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko sie do ciebie przywiazala, a synus jeszcze nie wie.? Nie pamietam, zeby w swieta wielkanocne byl snieg. Dziwne beda te swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wczoraj moj dal jej pare kawaleczkow szynki, a ja dzisiaj nalozylam jej mokrego i tez zjadla, w nocy byla w kuwecie :D no prawie jak z dzieckiem hehe, moj ja nosil na rekach wczoraj, podszedl z nia w przedpokoju do lustra i mowi "a popatrz kto to tam jest"????? hehehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jutro szkoła i wolne, muszę już dzieciakom paczki przygotować na zająca. Czy wy też swoim chowacie jajka ? ja tak i jest świetna zabawa :) :) jak za długo szukają to troszkę im podpowiadam, a w tym roku najmłodszy też będzie szukał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z was używała może płynna keratynę do prostowania włosów ? chcę się skusić , ale nie wiem jakie są długie efekty takiego zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie prostuje wlosow wiec Ci nie doradze raczej.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile to u Ciebie w mieście kosztuje, ale to jest dosyć drogi zabieg. W salonach liczą sobie nawet do 1000zl choć na allegro ponoć idzie kupić zestaw za 400zl ale nie wiem czy to prawda. Doliczyć do tego trzeba szampon i odżywke potrzebne do pielęgnacji włosów po tym zabiegu a to łączny koszt około 150zl. Ja mam długie proste naturalnie włosy , szkoda by mi było kasy na to :D wolę kupić za to coś dla małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile to u Ciebie w mieście kosztuje, ale to jest dosyć drogi zabieg. W salonach liczą sobie nawet do 1000zl choć na allegro ponoć idzie kupić zestaw za 400zl ale nie wiem czy to prawda. Doliczyć do tego trzeba szampon i odżywke potrzebne do pielęgnacji włosów po tym zabiegu a to łączny koszt około 150zl. Ja mam długie proste naturalnie włosy , szkoda by mi było kasy na to :D wolę kupić za to coś dla małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a+joasi+wcale
nie szkoda! dzieci niech se radzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×