Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Hej dziewczynki :) Ale juz święta czuje :):) Asia ja też kiedys myslałam o tym prostowaniu, ale jak Pani w salonie powiedziała mi ile takie cudo kosztuje na moje włosy to zbladłam :D jak sie zdecydujesz to musisz pamiętać, ze potem musisz włoski myc specjalnymi szamponami rzędu 70 zl , jednym słowem droga przyjemność:) a jesli chodzi o efekty to są świetne , kolezanka miala własy rozjaśnione, siano na głowie, a potem piekne proste włoski, tylko ,że ona miala krótsze także jej portfel tego tak nie odczuł hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Boona: a temu Twojemu nie marzy sie dziecko? Bo on bezdzietny tak? Jeszcze taki ostatni dzwonek macie na swoje.nie chcialabys? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest i właśnie się zastanawiam czy np. Spożywcze artykuły zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za darmo jest dojazd? ja raczej nie pisalabym sie na takie cos, hehe, to juz w ogole nie wychodzilabym z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojazd płatny w zależności od terminu dostawy różnie, zastanawiam się nad tymi zakupami mając nadzieję wydać mniej niż w sklepie, no i oszczędność czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wolę ale wtedy zwykle kupię więcej niż miałam w zamiarze:) listy zakupów u mnie nie pomagają, zamówiłam w tym tesco, zobaczę jak dostarczą, rachunek mam połowę niższy niż przy zakupach w sklepie, a dostawa nie całe 5 zł mnie wyniosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Mimi swietny pomysl, jaka oszczednosc czasu i kasy. Musze tez tak sprobowac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry.:-) wiosna idzie!!! dowody? dzisiaj rano idac oporzadzic zwierzaki, znalazlam pasazera na gape:-) owca nam sie ocielila, mamy malutkie jagnie, akurat na wielkanoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No to super kotka :D a ona tak sama, przez noc bez niczyjej pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No swietnie,zawsze to jeden czlonek wiecej. u mnie juz ktorys z rzedu dzien piekne slonce, niech w koncu przegoni ta zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ktorys dzien z rzedu zimno i wietrznie, ja juz druga noc nie spie, bo o ile wczoraj w nocy jakos top przezylam, tak dzisiaj myslalam ze Sisi mnie wykonczy. Jak nie koreczek od wanny to zwiedzanie mebli, to co chwila do nas do lozka aby ja poglaskac, w koncu ja uspilam jak niemowlaka- miedzy nami na plecach glaskajac ja pod broda.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona rozpiescisz ja. Koty szybko przyzwyczajaja sie do dobrego i bedziesz musiala ja glaskac w nocy a nie spac. Zartuje. Moje dzieciaki by kota zaglaskaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, a teraz koniecznie chce isc na balkon, az piszczy. bo ŚNIEG ZACZĄŁ PADAĆ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie słońce rano było i mam wrażenie że jest trochę cieplej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dziś grafik napięty , a właściwie od wczoraj :) wywiadówka , lekarz itd boona jak tam kotek :) mimi zakupy udane ? doszło wszystko to co zamówiłaś ? ja bym się obawiała czy na pewno świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostawę ma na piątek późnym popołudniem to dam znać, ale poczytałam trochę opinii, nawet tu na kafe był temat o tesco i jestem dobrej myśli:) Do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) poczytałam na temat prostowania włosów keratyną i wcale to nie jest drogi zabieg. Można wykonać go w domu :) Zestaw do prostowania można zamówić na allegro już za 150zł i wcale nie potrzebna jest jakaś specjalna pielęgnacja tzn szampony czy odżywki. Najważniejsze, żeby w produktach przeznaczonych do pielęgnacji nie było soli. I tak np w szamponach dla dzieci nie ma soli a kosztują tak samo jak inne. Więc chyba się skusze po świętach. :) :) Ja mam problem z włosami taki,że po umyciu się puszą :( i żeby mieć gładkie prostuję je prostownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfertyuh
ale zauważ, że nawet jeśli zrobisz to trwałe prostowanie to i tak włosy będą rosnąc i przy głowie nie będą już takie fajne. Chyba że chcesz sobie fundować ten zabieg co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) coś słabo piszecie :( rozumiem okres taki, święta już tuż tuż:) heh. Joanna ten zabieg nie sprawi że zawsze gdy umyjesz włosy nie będą się puszyc i będą idealne. Ja słyszałam że zestawy z allegro nie mają takiego działania. Ale nie wiem nie znam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piszę mało, bo synuś najmłodszy chory :( i zaczęło się już pieczenie na święta :) :) O prostowanie chodzi mi,żebym nie musiała tak szczegółowo je prostować :( mam gęste i sztywne włosy i codzienne prostowanie jest męczące :( jak ktos zauważył że włosy odrastają , fakt i to mnie zniechęca trochę,ponieważ mi włosy bardzo szybko rosną :( :) Butelka są dobre zestwy np ENCANTO bardzo polecane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×