Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość ładowarka do samsunga
który śledzi topik miało być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty pomarańczko powyżej - ciiiiiiiiiiichoooooo - nie psuj zabawy:P Joasię nawet jej koleżanki olały i mają już jej dosyć, to przynajmniej niech popisze tutaj sama do siebie pod jakimkolwiek nickiem, przynajmniej stron topikowi przybędzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija1
Oczywiscie ze to kolejny nick asi.a czemu to wiem? aska zawsze w podszywach udaje faceta,poza tym okazuje sie ze sledzi biernie i topik asi i anitki :D wczoraj asia pisala z komorki,bez polskich znakow :P ten marny jej podszyw tez polskich znakow nie uzywal.i kolejna rzecz ktora zawsze aske zdradzi: wulgarny jezyk ! ale taki specyficzny! jak kogos wyzywa od razu wiem ze to ona! Od razu! Jestes zalosna aska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry the party rockin
och zdemaskowalas mnie! prosze uczepilyscie sie aski a robicie z siebie idiotki jakich malo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry the party rockin
to jestes lepsza niz pies tropiciel a raczej suka ;) jednak sie pomylilas ale takiej osobie prymitywnej jak ty nic sie nie przetlumaczy jak w kazdym topkiu widzisz asie ;) sugerowalbym wizyte u psychiatry;) dla twojego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija1
Dobrze Asiu,wierzymy Ci :P Juz widze jak facet pisze takim jezykiem,asia prosze Cie,bo smiech mnie ogarnia z zalosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry the party rockin
moze i jestem kobieta ale nie Asia i jakbys posiadala troszke inteligencji to bys wiedziala kim, masz jakas obsesje na punkcie Asi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój nick właśnie pokazałaś jaka z Ciebie tropicielka doskonała i jak aśke wyczuwasz:) ośmieszyłaś się po całości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.i kolejna rzecz ktora zawsze aske zdradzi: wulgarny jezyk ! ale taki specyficzny! jak kogos wyzywa od razu wiem ze to ona! Od razu! Jestes zalosna aska! Normalnie dusze się ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiszony ogorek czerwony
Joanna i co twoja banda cię opuściła, już nikt nie pisze, znalazłam butelkę wina na faceboku! Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upallaa
Kiszony jakas podpowiedz w jaki sposób mozna namierzyc butelkę?:P poprzez koleżanki ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiszony ogórek czerwony
Szukaj JOANNY tak ma na imię, muszę przyznać że pani doktorowa jest bardzo urodziwa kobieta , joanna wrocław 29 lat czarne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiszony ogórek czerwony
Ha ha bone i aske też mam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upallaa
No ja aske i bone to juz dawno ale butelki jakos nie mogę dorwać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana;;;;
podajcie wiecej namiarow jak znalezc joanne na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się zrobił bałagan na tym topiku choć tak naprawdę inne słowo na b ciśnie się na klawiaturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się zrobił bałagan na tym topiku choć tak naprawdę inne słowo na b ciśnie się na klawiaturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililulalila
za dużo Joasiek na fb, a jakiś więcej szczegółow co do butli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija1
A z jakiego miasta jest butla? Six - nie wierze ze od poczatku bylas the rockin party.nie sciemnija kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę ściemniać mam jeszcze inne nicki podyktować Ci? Za to Ty się na maksa ośmieszyłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farest,lolapolazza,sontags,soucess,sources,sashastrynin,samasalcia,szynalllka, to tez moje tak na wszelki wypadek jakbys znowu tam Joanne wyczuła Scherlocku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija1
:D kochana nie znasz mnie,wiec sie nie osmieszam.joanna przedstawila tu calke swoje zycie wiec ona sie osmiesza. Nadal nie wierze ze to aska nie byla na poczatku,gadaj sobie co chcesz :D aska sie wypiera,a ja sie upieram.mam swiete prawo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
six/at/me - cóż - no właśnie tak jak mówisz: niektórzy ludzie nie potrafią znieść porażki:D Dawszy dupy pod swoim czarnym nickiem i odniósłszy diametralną porażkę w walce na chamskie argumenty na anitki topiku piszesz sama ze sobą na pomarańczowo i jeszcze twój jeden pomarańczowy nick nawet ośmielił się ciebie pochwalić w jednym z wpisów:P Patrz wpis: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5428445&start=23700 z godziny 20:00 - pozwolę sobie zacytować: (...) six tez madra babka tak jak joanna i inne (...) :P jakie to dojrzałe:) Prawda? Nawet jeśli nie jesteś Aśką, to robisz dokładnie to samo co ona - ona też cierpi na rozdwojenie jaźni i w delirce rozmawia sama ze sobą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija1
Dlatego kojarzy mi sie z aska :D Ja tam nie wiem,ale to nie zaden strach przed porazka ale smierdzi mni to aska.moze potem przejelas ten nick,cholera wie. Zreszta moze six to tez aska. Asia nie ma juz swoich kokezanek wiecv szuka innyuch,a glupio tak pod swoim nickiem wiec udaje ze ma zycie,ze maz sie stara i zmienila nick i w najlepsze dalej tu pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i jestem podobna do Asi ale nią nie jestem, mówcie co chcecie trzeba być chorym żeby poważnie traktować to forum narka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogóreczku czerwony
daj jeszcze jedną podpowiedź co do butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Postanowilismy miec kolejne dziecko, mielismy jeszcze troche poczekac, ale w sumie na co. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej butelka Czytalas pomaranczowa taka sobie ja? Pisze sama ze soba i szuka nas na fb i ciebie tez. To juz jest takie smiesxne, ze nawet nie trzeba duzo pisac, rzucisz jej jakies ochlapy i od razu sie na nie rzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×