Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Duchu bardzo dziękujemy za życzenia :) kwiatki śliczne wsadziłam już do wazonu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ale zima tej wiosny, właśnie widziałam w tv bałwany-zające :) masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smykałakkk
A ja widziałam kosmiczne jajo www.nostresowychswiat.pl/ w świetnie zrobionej kartce na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja też nie pamiętam,żeby na Wielkanoc był jeszcze śnieg :( moi kilka dni temu ulepili bałwana przed domem :) zajaca jeszcze nie lepili, ale wszystko przed nimi :) Dziś upiekłam 64 rogaliki z marmoladką :) kto to będzie jadł hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak będziesz miała chwilę to daj przepis na te rogaliki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1kg mąki cukier waniliowy 4 łyżki cukru 10dak drożdży 1margaryna 3żółtka 1jajko 1szklanka mleka 1duży słoik powideł, marmolady X wszystko razem wyrobić i na pół godz do lodówki . kulę podzielić na 8 części. Ja drożdże rozpuściłam w ciepłym, mleku razem z cukrem :) Piec 10 min w 250 stopni C przed pieczeniem posmaruj białkiem a na koniec do lukru dodaj troszkę olejku waniliowego :) Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z tymi 8 częściami? Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów, dostawca przesympatyczny, wszystko świeże, a specjalnie zamówiłam banany, wędlinę, pomidory po trochu żeby sprawdzić czy warto, serki mają długi termin ważności i mnóstwo torebek, czasem mała rzecz była osobno zapakowana. Dostałam oczywiście kilka zamienników rzeczy których nie było, ale ne musiałam ich wziąć i w sumie zamiennki też mi pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi to super mają podejście do klienta :) dzielisz na 8 częsci i każdą rozwałkowujesz i wykrajasz trójkąty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mimi nie duże takie żebyś ładnie zawinęła rogala , musisz popróbować jakie będą ci pasować :) x x x Wszystkim życzę wesołych Świąt Wielkanocnych :) pogodnych, radosnych i rodzinnych :) :) oraz smacznego jajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Swieta cudne, smaczne i rodzinne. Najwazniejsze tez co sie wydarzylo, to to, ze z mezem sie uklada i dalismy sobie jeszcze szanse. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Asia Asia
A na czym Ta szansa ma polegac? Bo jak on Ci "obiecal" ze bedzie wiecej czasu spedzac w domu,nie bedzie pic to ja Ci od razu mowie ze nic z tego nie wyjdzie. Dawac ktoras z kolei szanse alkoholikowi to tylko krzywda dla dzieci. Wyprowadzasz sie albo on.on idzie na leczenie lub sie zaszywa. I obserwujesz. Czy codziennie u Was jest i w jakim stanie.i trzymac go tak z R miesiace.ale Ty oczywiscie pogrozilas zmiana statusu zwiazku na fb choc wydaje mi sie ze bardziej Tobie zalezzy na tym pogodzeniu bo sama nie dasz sobie rady A i tak bedzie po staremu,wiec robisz duzy blad :( Facet latwo sie nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ciociu dobra rada. Po co zmieniasz nick? Moze wez zatrudnij sie w jakiejs fundacji pomozesz wielu osobom. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Asia Asia
Asia zal mi Ciebie.teraz sie wielce burzysz,facet mial 3 duze szanse na zniane. Nie zmienil sie. Myslisz ze przez swieta bylo fajnie i juz bedzie wszystko dobrze? Swieta trwaly 2 dni a sklepy monopolowe byly zamkniete.trzeba byc twardym. Jak nie dla siebie to dla dzieci byc. Idz do pracy,naucz sie zyc bez niego. I zobaczysz jak Ci jest lepiej. Bo za miesiac znowu zmienisz status na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, joanna Ty najlepiej wiesz jak sytuacja wygląda, fajnie że Ci się układa:) Odczuwacie zmianę czasu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mimi Ja nie odczuwam zminy, zawsze jakos sie dostosuje. Jesli chodzi o ta pania pomaranczowa to nic nie wie o moim malzenstwie, mezu i dzieciach, sytuacji itd. Ale rozumiem, ze ma taka sytuacje jaka opisuje i potrzebuje zrozumienia i przytulenia. Nigdy bym nie dala nikomu swoich dzieci skrzywdzic. Jesli ktos tak twierdzi to pisze z wlasnego doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry the party rockin
bzdura dziewczyny jakas laska bronila anity i zarzucala innej ze na was jechala choc to nie prawda nie przejmujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pani Joanno;) Czytam Panią i czytam i tak się zastanawiam po twoim ostatnim poście - czyżby to oznaczało, że to wszystko co wylewałaś na innych czerpałaś z własnego doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija1
Czesc taka sobie ja :) to ja, weronka ;) Co do asi to dlugo nie potrwalo a zas wkurza :D Maz dwa dni trezwy pochodzil,naobiecywal jak to alkoholik a ta mu szanse daje.:5 Asia powiem szczerze ze patrze na tego Twojego meza i na kazdym zdj wydaje sie jakby byl tam za kare.albo lezy i spi,albo siedzi z faja. Przy dzieciach. Kopnelabys go w zadatek ale tobie sie robic nie chce dlatego wracasz do niego. A krzywdzac dzieci nie trzeba tylko fizycznie.pomysl jaki obraz rodziny im przedstawiasz. Ojciec pije,mama sie z nim rozwodzi na fb,dwa dni sielanki,znowu sie klocicie i tak w kolko :O Az tak wam sie nie powodzo wiec idz do pracy.mialas tyle planow ale mezus znowu zwrocil na ciebie uwage i znowu happy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija1
A sorry the partu rockin to naste wcielenie joanny :D Aska wpadasz za kazdym razem :D I anitkowy topik chcesz skasowac.pamietajk,jak skasujesz to ja zrobie wwszystko zeby twoj tez polecial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech sobie daje mu szansę, ale niech nie wkurza innych swoim wymądrzaniem się. Przyganiał kocioł garnkowi Pani Joanno;) Znowu zaczynasz przeginać - poczytaj raz jeszcze swój ostatni post z 19:44 - ale cały i ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry the party rockin
ty sie powinnas leczyc masz jakas obsesje na punkcie joanny :D w kazdym nicku ją widzisz....to juz zaawansowana psychoza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry the party rockin - no. Dotknęłaś mnie swoim postem - wzięłam sobie go do serca, wzruszyłam się losem Joanny i na pewno po twoim poście dam jej spokój:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry the party rockin
mój post nie był do Ciebie naucz się czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry the party rockin
poa tym jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry the party rockin
nie bylo do ciebie tylko tej pomaranczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładowarka do samsunga
Oczywiście, jesteś facetem, któy slepi topik anity od poczatku i wie, że JOANNA i jej banda obraziły się na nią i już tam nie piszą. Zresztą bona dalej tam pisuje :P I tak sobie wskoczyłeś na topik Joanny. Pliz Aska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×