Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość orkiestra dęta
Że tak wtrace - prawo jazdy po pijaku nie traci się za picie piwka raz na ruski rok. Mam mnóstwo kolegów i młodszych (koło 20) i starszych, którzy nawet po łyku piwa za kierownice nie wsiądą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo dzis
orkiestra deta, akurat utrata prawa jazdy po pijaku nie swiadczy o naduzywaniu alkoholu tylko o tym ze dany czlowiek jest idiota i potencjalnym morderca. Takim to powinno sie dawac dozywotni zakaz posiadania prawa jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo dzis
mamy dziś wszyscy nasrane i to porzadnie i dlatego mi współczujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo dzis
mój ojciec też starcił prawko i nadal z nim jeżdże chociaz wiem ze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie napisałam,że się bawisz w pomarańczki Joanno,więc nie wiem o co Ci chodzi.Nie chcę marudzić ale popijający mąż czy ojciec to również nie jest wzór.oczywiście Butelko,że alkoholik a osoba popijająca to co innego ale po 1 od tego się zaczyna a po 2 popijać i zaniedbywać tym rodzinę to nie jest w porządku.To mi się kojarzy z osobami popalającymi.Przecież popalanie trawki to też nie palenie nałogowe prawda?Ile jednak można krzywdy zrobić.Albo wciąganie amfy od czasu do czasu i tłumaczenie,że to nie nałóg.Ja to właśnie przechodzę z Tomkiem obecnie i spier...mi to życie.No ale jak się okazało on tylko od czasu do czasu,więc nie ma się co martwić tak?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo dzis
Dziewczyny, a kiedy waszym zdaniem jest sie alkoholikiem a kiedy osoba tylko popijajaca? Co to w ogole znaczy popijac? Teqi, przykro mi, ze z Tomkiem tak wyszlo. Co teraz zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo dzis
ale macie zrycie, aska sie wami zabawia, a wy tak wszystko łykacie jak młode pelikany :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o looosie
joanna jaka ty jests glupia kobieto wynierz siedo psychiatry bo masz rozdzwojenie jazni chyba. Na jakiej podstawie ludzie oceniaja twoje zycie?? Na takiej ze piszesz o sobie wiele, a jak to co piszesz nie jest prawda to i tak jests zdrowo jebmieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o looosie
A moze? ZAJMIJ SIE SWOJA RODZINA ZACZNIJ ROZMAWIAC Z DZIECMI! ZAJMIJ SIE SWOIM MALZENSTWE! ZAMIAST SIEDZIEC NA DUPIE CALY BOZY DZIEN NA KAFETERII?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o looosie mój
przednia zabawa nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o looosie moj
Albo za robote sie wez kobieto i tak sie dziwie ze ten twoj maz tylko pije, bo lac ciejeszcze powinien. Siedzisz caly dzien na czacie a twoje dzieci biedne same sobie pogratulowac podejscia do zycia, i metod wychowawczych naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija1
Nie no witki mi opadly po postach aski.aska,jak masz ma ciagi i przez 2 dni nie wraca do domu,to to sie nazywa do kurwy nedzy alkoholizm! Przepraszam ze klne ale tak durnej baby dawno tu nie widzialam.nawet jak ma ciagi co miesiac to to jets alkoholizm,rozumiesz? Za kilka lat przerwy miedzy ciagami zaczna sie skracac.a ty leniwa dupo zamiast isc do pracy i sie usamodzielnic wolisz siedziec na dupie,na necie i robic obiadki alkoholikowi. Szkoda gadac :O Wklejanie zdjec na fb nie sprawi ze bedziesz szczesliwsza Zadziwiajace jest to ze czesto tym,ktorym sie najbardziej powodzi zdjec maja jedno lub dwa,a taka bida z nedza wkleja po 50. Komu chcesz co udowdnic? A maz na kazdym zdj albo spi albo ma mina "za kare tu siedze". Ggratulacje. Rozwiedziesz sie z nim i co? Taka dorad,zyni bylas wielka u anitkowego topiku a sama w zyciu masz wielkie g....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija1
teqi przerabialam ze swoim temat maryski.tez nie jest uzaleznionyy ale palil.bo lubil :O w koncu doszlo do tego ze ja zakazywalam to robil po kryjomu.stary chlop a ogarnac sie nie umial.dalej w glowie siano :O nienawidze uzywek jezeli czlowiek z reguralnoscia nawet raz na tydzien uzywa. Wiec zakonczylam znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie osądzamy Twojego życia dlaczego tak sądzisz?Napisałaś zwyczajnie o problemach w domu,więc nie dziw się,że osoby teraz wysnuwają wnioski,chcą doradzić albo nawet śmieją się z Twoich problemów.Chcesz nagle powiedzieć,że wszystko jest cudownie?Chyba sama wiesz,że to nieprawda...Ja się nie wypowiadam już odnośnie twojego małżeństwa.Chciałam doradzić ale pewnie za chwilkę wpadnę do tego samego wora co inni.Uważam,że facet powinien się ocknąć i powinnaś nim potrząsnąć aby zawalczył o Ciebie(bo chyba po coś chciałaś separacji prawda?).Nie ułatwiasz tego sobie i dzieciom gotując nadal obiady,sprzątając,piorąc itd ale co ja tam wiem... Odnośnie Tomka nie chcę pisać.Mogę tylko powiedzieć,że w wyniku pewnych problemów okazało się,że aby mieć powera w pracy wciąga sobie "białe",po którym mu odbijało i mi przywalił.Poza tym dowiedział się,że właśnie został tatuśkiem z ex panną(zapomniała mu powiedzieć)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakajest
No jaka jest puerwsza litera bo tych joann w toruniu jest w chuj i jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi chyba nie sądzisz, że będę tu pisać teraz co zrobiłam i jak jest w moim życiu? a może napiszesz mi ska wiesz o tych wspaniałych obiadkach ? myślisz, że może powinnam tu teraz pisać o postanowieniach na życie ? ja uważam , że to jest moje i tyle. nie szukałam tu porad a tym bardziej takich !! to jest raczej żałosne i już śmieszne, więc niech się karmią swoją padliną !! ja tu cyrku nie rozkręciłam, pisałam z wami normalnie jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakajest
O ja wapolczuje Tobie Teqi ze tez taka fajna babka musi trafiac na samych idiotow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez komentarza Asiu...Teraz będziesz się również do mnie rzucać?Masakra. Tak-mój były ale co żal to żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakajest
No kutwa NAPISZE MI KTOS PUERWSZA LITERE NAZWISKA SKI BO JEJ ZNALEZC NIE MOGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi nie rzucam się do ciebie :) ale sama sobie odpowiedz czy powinnam teraz wypisywać wszystko ? bo ja uważam że nie i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi silna z ciebie babka poradzisz sobie , nie bedzie latwo ale dasz rade. powazna kobieta z ciebie i wiesz czego w zyciu chcesz. joanna ty jako pierwsza opisalas tu swoje zycie prywatne, ty opisywalas co sie dzieje. nikt tego za ciebie nie napisal wiec teraz nie dziw sie ze ludzie wtracaja sie , smieja i doradzaja. sama jestes sobie winna. wez sie w garsc kobieto bo masz trojke dzieci ktore potrzebuja szczesliwego dziecinstwa bez traumy. pozatym latwo cie na fb znalec nawet ja to zrobilam ale nie mij obaw nawet nie zagladalam, bo i po co nie znam cie osobiscie wiec i nie potrzebuje cie sledzic . ogarnij sie i zachowaj jak prawdziwa matka i kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny :) Asiu-nikt nie chce,żebyś wypisywała przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyonaja
Kurde Teqi jedyna rozsądna jaka ostatnio czytałam a tu taki pech z facetami :O Życzę mimo wszystko spotakania tej prawdziwej i jedynej miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×