Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

stracilam w 6 miesiacu. Nie chcemy juz sie starac, nie chce wpedzac sie w nastepny dolek bo z kazdym nastepnym gorzej sie podniesc.to nie znaczy jednak , ze nie myslimy o innym rozwiazaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamenty są wieczne
Przeciez Asia pracuje :) 22.04.2013] 23:48 [zgłoś do usunięcia] joanna0709 Prowadzić komuś księgowość można w domu więc pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi ja mam już 16 lat stażu pracy w tym 9 na wychowawczym i bezpłatnym urlopie :) jak za kilka lat wrócę do pracy , to chyba za starą się nie będę jeszcze uważać :) a zawsze mogę popracować w domu w swoim zawodzie , z resztą jak do tej pory :) mamy rodzinną firmę więc z powrotem nie mam problemu a co będzie za parę lat to zobaczymy :) :) kiedyś też sobie nie wyobrazałam życia bez pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamenty są wieczne
Hm księgowa robi na nocki? od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna to jesteś w innej sytuacji, w sumie to trochę zależy też od tego gdzie się chce pracować i jaki zawód wykonywać, fajnie w sumie mieć komfort wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - znowu kłamiesz. Zaprzeczasz temu co sama o sobie jakiś czas temu pisałaś. Komu mydlisz oczy i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami bym wróciła do pracy , ale zaraz moje myśli uciekają :) tak każdy ma wybór i wybiera to co mu pasuje :) moje dzieci wolą mieć mnie w domu niż tułać się po świetlicach czy chodzić z kluczami na szyi. Mama jest w domu i jak wracają mają od razu np. ciepły obiadek :) Jutro są u nas w przedszkolu wyniki czy mój synuś dostał się do przedszkola :) jak się dostanie to od września mogę wrócić na pół etatu , albo część pracy brać do domu :) z resztą po co teraz gdybać , poczekamy do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie wyobrażasz sobie że będę ci się z mojego życia tłumaczyć hahahahh przecież ty wiesz lepiej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - nie jesteś w stanie się wytłumaczyć, nie wymagam od ciebie czegoś co jest ponad twoje siły i umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwia mnie, że robisz wała z ostatnich dziewczyn, które są jeszcze tobie przychylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nich nigdy w życiu :) tylko z ciebie :) a pudelek to portal plotkarski i tam byś się świetnie nadawała :) zawsze wiesz wszystko najlepiej jak kto żyje hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj taka sobie ja. Wiecie ja tez dlugo siedze w domu i uwazalam ,ze to najlepsze. Jednak ostatnio zrobilam sobie taka jakby analize swojego zycia i stosunkowo moge w zyciu cos osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka tak dla każdego co innego i nikt nie jest w stanie nikogo przekonać do swoich racji :) każdy ma swoje miejsce na tym świecie :) a to że ktoś się z czymś nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana55565
hej mam takie pytanie, pare dni temu kochałam się z moim mężem, od razu po stosunku odczułam silny ból w podbrzuszu, co to może oznaczać ? bóle powtarzają się czasami przy większym wysiłku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana55565
jest tutaj ktoś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć butelka:) Myślę, że praca to mądra decyzja. Wiem,że teraz wydaje Ci się to niemożliwe, ale czas naprawdę leczy rany. Być może dzięki tej pracy z czasem odnajdziesz inny sens życia. A masz kogoś w razie czego do pomocy w opiece nad synkiem? Mukowiscydoza to straszne świństwo, będzie potrzebował Cię coraz częściej. Czy masz może możliwość dostosowania godzin pracy do własnych potrzeb i możliwości? Mogę o coś zapytać? Jak nie chcesz to nie odpowiadaj - który jesteś rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - wiem co to pudelek. Ale wiem, że nazwa ta wywodzi się od nazw piesków, z których zadufane w sobie paniusie na siłę robią śliczne maskotki wbrew ich woli i charakterowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja joanna, uwazam ze kazdy sam wie co dla niego jest najlepsze. Ja nie chce byc zalezna tylko w duzej czesci od meza, choc to ja trzymam reke na koncie. Chce po prostu sprawdzic sie w swoim zawodzie,na studiach szlo mi bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asansol
Butelka z czystym sercem nie podswsj. Znowu namierzyc chce kogos na portalsch i tu wklejac zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka najważniejsze żebyś podjęła decyzję którą w tym momencie uznasz za najlepszą dla siebie, taka-sobie-ja bardzo dobrze to podsumowała, ja zapomniałam o chorobie Twojego synka, ale to Ty najlepiej wiesz czy uda Ci się wszystko pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamenty są wieczne
o Aska pomaranczowa znów atakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - nie zamierzam szukać butelki, robić jej na złość i wklejać jej zdjęcia a pytam, bo prawdopodobnie kończyłyśmy jedną uczelnię i być może pokrewny kierunek. Ty z pewnością nie wiesz o czym piszę. To nie wieczorówka korespondencyjna:P Nie zmuszam butelki do odpowiedzi. Jak nie chce to nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×