Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Do Krakowa jeszcze się nie wybrałam :) ale w te wakacje chcę jechać w góry i uda się odwiedzić Kraków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie morze :) my też zawsze wakacje nad morzem , już w zeszłym roku chcieliśmy jechać w góry, ale wózkiem ciężko :) więc odłożyliśmy na ten rok, zobaczymy czy da rade tyle chodzić :) zawsze można podjechać kolejką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Chlopaki do szkoly, a ja na kurs. Wczoraj juz mialam pierwszy test i super. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale piekne slonce u mnie, ptaki spiewaja na calego taka sobie je poogladaj sobie filmy tego goscia od psow , wiele sie od niego nauczylam przy wychowaniu moich potworow, obejzyj wieej filmow ten jest jako przyklad http://www.youtube.com/watch?v=_df15LGYtIQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jakiś ponury dzionek , wieczorem ma padać, może przejdzie ta duchota:) byłam w przedszkolu zobaczyć listę, a szłam z przekonaniem,że syn się nie dostanie, a tu niespodzianka :) :) od września mamy przedszkolaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asansol
Aska to gratulacje moj ma 4 lata i juz drugi rok nigdzie sie nie dostal. Jak mozna isc pracowac jak problem z przedszkolem. Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem medze o tych psach, ale mialysmy temat o tym jak ludzie traktuja psy i ze najgrozniejsze sa takie a takie a tak naprawde to czlowiek robi psa groznego. Taka sobie znalazlam idealny film ,,zaklinacza ,,hihi Ten facet jest niemozliwy http://www.youtube.com/watch?v=-ZSOwMFcUrI Ostatnie wypowiedzi , to czysta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie się zastanawiam czy nie iść, w końcu osobówka stoi na parkingu, bo ciężarowym mąż jeździ :) może kiedyś się wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grammma - nie wiem czy naszego potwora bylibyśmy w stanie jeszcze czegokolwiek nowego nauczyć, on już ma 8 lat:) Staruszek z serduchem szczeniaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie Da sie nauczyc , oczywiscie , ze da tak samo jak i dla ludzi tak i dla zwierzat nigdy nie jest za pozno na nauke. Ja z moimi tez wsumie pozno zaczelam, wlasnie wiedze czerpalam od ,,cezarka,, tak sobie tego zaklinacza nazywam po swojemu. Moje maja sunia 4 lata przywodca 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
zwierzyniec jest na innym dziale i jak mozna pisac do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
pomaranczko tytul tematu jest ZAPRASZAM DO DYSKUSJI a wiec Dyskusja (od łac. discussio, aby to omówić) jeden ze sposobów wymiany poglądów na określony temat, popartych argumentami, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób. Dyskusja może mieć formę ustną (komunikacja werbalna) lub pisemną. W wyniku dyskusji dochodzi do ścierania się różnych poglądów związanych z różnymi punktami widzenia osób prowadzących dyskusję. Określenie zbieżnego (wspólnego) stanowiska, o ile do tego dojdzie, może mieć formę kompromisu lub konsensu. Dyskusja jest jedną z form zapobiegania konfliktom. I nawet jeżeli w wyniku dyskusji nie dochodzi do wypracowania wspólnego stanowiska, dyskusja pomaga w określeniu istniejących rozbieżności. To już daje podstawę do dalszych działań, torujących drogę do godzenia różnych, czasem sprzecznych, poglądów lub interesów. zamknij paszcze i spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby Aśka założyła temat pt.: "zaprAszamy do dyskusji o żarciu i odżywkach do włosów" to mogłaby mieć pretensje o to, że temat zaśmiecany jest treścią niezgodną z założeniem. Natomiast póki co jeżeli mam tutaj z kim wymienić poglądy na jakikolwiek temat, to będę to robiła, czy się to komu podoba czy też nie. Nie moja wina, że Asia nie rozumie o czym piszę i że ma na mnie alergię:P Ja na nią też mam alergię, ponadto doskonale się tutaj bawię, więc dopóki Aśka nie przestanie kłamać w żywe oczy, wywyższać się bezpodstawnie i urządzać jakieś chamskie pyskówki, to niestety ale jesteśmy tutaj chyba na siebie skazane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty.... na gadaniu sie skonczylo, chyba ja musze sie wziasc za to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - poznoś na balkon parę dech, ze dwie rury i pół kilo gwoździ:P Jak Twój facet zorientuje się jak Wasz balkon może wyglądać jak zabierzesz się do dzieła to gwarantuję, że jutro siatka będzie założona:P Wam też posty pokazują się z takim opóźnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale ja wpisuje w pasku adresu zamiast ostatniej cyfry 1 i enter, wtedy pokazuja sie wszystkie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak zrobie, ale i tak ciagle kreci mi ostatnio na wszytko nosem... :O, ot, taki maruda jakis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesilenie wiosenne:P Niby mówią, że trzeba takiego delikwenta dotkniętego tą dolegliwością wystawiać częściej na słonko, to pomoże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Asia, mam problem z tym laptopem, moj mowi ze jest jakis problem z logami plikow systemowych, zrobil jakies kopie ale to i tak nie pomoglo. Popisze pare dni i ktoregos pieknego dnia nie umie go wlaczyc... :O Taka-sobie-ja- no on to duzo przebywa akurat, bo ten rower i ogolnie lubi byc na swiezym powietrzu. Nie bede ukrywac ze od kiedy kot sie pojawil zaczely sie problemy, bo moj ceni nad zycie chyba porzadnie sie wyspac, a kot niezle daje nam popalic w nocy, jak to drapieznik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kotka :) najprostsze rozwiazanie na ta chwile to przeniesienie jej legowiska i wody na noc do przedpokoju. No i ja tez, drzwi zamkniete i spokoj. Ma dostep do kuwety w razie potrzeby. Ona nie jest szczegolnie uciazliwa w nocy, z 2 razy zdazylo jej sie pobiegac a jest tu od konca marca. Ale ma taki kochany zwyczaj ze wstaje o 5 rano, moj ma budzik na 6- a ona przeciaga sie i chodzi wokol naszych glow i gry gry gry. I gilgocze wasami. Jej chodzi o to aby ktos ja wpuscil pod koldre i przytulil, a mojego doprowadza to do szewskiej pasji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha... :-):-):-) to nie pozostaje nic innego jak wpuscic ja pod koldre i spac dalej:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlozylam CV do T-mobile....ciekawe czy sie skontaktuja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×