Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Dzien dobry. Boona widze ze nie musicie nastawiac juz budzika, ale moj m to lubi pospac, wiec tez by to doprowadzalo go do szalu. Bylam wczoraj zapisac sie na prawko. Samochod osobowy stoi , bo m jezdzi ciezarowym, a do wakacji zdaze zrobic i jak on bedzie w pracy to ja z chlopakami nad jeziorko. Zrobilam juz badania u nich. Popoludniu ide do wydzialu komunikacji po numer szkoleniowy. I po 5 godz lekcyjnych dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna:-) teoria teoria ale musisz jeszcze egzaminy zdac:-) a to juz roznie... ja za pierwszym razem egzaminatorowi po stopie przejechalam:-P zamiast wsteczny jedynke wcisnelam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Boona a jakie to stanowisko w T mobile? Ja na studiach pracowałam w Orange :) mam nadzieje, że sie odezwą do Ciebie:) Asia 5 godz dziennie?? Ja mialam po godzinie i robilam rok:D ale potrzebne w życiu prawko, masz rację , zrób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka to ja za pierwszym podejsciem zrobilam jeszcze lepiej:D Egzaminator wpisał mi zagrożenie życia, że niby spowodowalam, bo prawie w śmieciarkę wjechałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ciekawe są wasze historie, ciekawe co mnie czeka :) :) Kotka na razie nie myślę o egzaminach, teraz teoria i chce się nauczyć jeździć :) Justyna a po 5 godz. bo szkółkę mam koło siebie i tak mi i instruktorowi pasuje, bo na początku lipca wyjeżdża na wakacje i chce żebym do tego czasu podeszła już do egzaminu :) dostałam książeczki i testy i już kilka mam zaliczonych :) mąż mi dużo tłumaczy, więc myślę albo może mam nadzieję że pójdzie gładko :) ale nie chce mnie uczyć jeździć. mam iść na sucho haha czyli nic nie umieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna 5 godzi lekcyjnych czyli po 45 min :) więc tak dużo nie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorie lubilam, zwlaszcza krzyzowki, przypominaly mi zadania tresciowe a te wrecz zawsze kochalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stanowisko konsultata, juz kiedys pracowalam u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsfh
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cicho ? dość ciekawie było na kursie hah ; rodzaje jezdni , pojazdy samochodowe, wolnobieżne i znaki :) :) mam płytę z nowymi testami, bardzo różnią się od starych. nawet mój m miał problem z niektórymi pytaniami :P :-P :p są bardzo podchwytliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uplla
cicho, bo nikt już nie ma przyjemności z Tobą pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czasem wolę komunikację niż samochód, a odkąd zrobiło się cieplej niestety więcej osób przesiadło się na samochody i jeszcze do pracy w miarę ale wracam ze 20 minut dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) tak pogoda była piękna, ale rano hah :) powiesiłam pranie na ogródku i poszłam do kościoła na biały tydzień , nagle zerwała się wichura , zaczęło lać i pranie trafiło z powrotem do pralki :( Butelka niestety kogoś bardzo interesuje jak to ktoś sobie żyje :) muszę jeszcze dziś jechać kupić sandały chłopakom , więc do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshxhhdhdhdhd
Sandaly chlopakom? beda sie wstydzic chlopaki . Moze jeszcze lakierki im kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asansol
Aska ile placisz za prawko. Chce isc ale sie wacham bo teraz jest ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna - możesz mi pomóc? Jak nie chcesz tutaj to zapraszam na mój topik: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5588219 też jestem z Torunia i szukam jakiejś sprawdzonej i polecanej szkoły jazdy. Muszę zrobić prawko w miarę szybko i bezboleśnie;) Założyłam temat już wczoraj, ale chyba nikt nie chce mi pomóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asansol
Pjbv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Kochana ja ci nie pomoge bo dopiero zaczelam chodzic. Jesli chodzi o opinie to wejdz w google i sprawdz. Ja nie szukalam tam gdzie najlepiej. Poszlam do sasiada i dlatego zaczelam tak szybko kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna - a jesteś z niego zadowolona? Czy dobrze tłumaczy? Jest cierpliwy (bo wiesz ja jestem zupełnym laikiem, nigdy nie jeździłam, mam jedynie kartę rowerową:O)Jeżeli tak to może podpowiedz mi coś więcej. Nie chcę iść do kogoś przypadkowego, jak słucham tych wszystkich opinii i o nich czytam to włos się jeży! Ja MUSZĘ zdać to prawko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja jestem bardzo zadowolona, tym bardziej że to mój sąsiad :) Nie możesz brać tylko jednej opinii pod uwagę, powinnaś przejrzeć większość szkółek i wybrać z większą liczbą pozytywnych opinii, albo popytała znajomych. Ja ci nie napiszę gdzie chodzę :P. Z resztą teorię a kurs chyba prowadzi kto inny :) ja mam tego samego :) Jeśli chodzi o krzyczenie to jak nauczyciel powtarza kilka razy to samo a kursant nie słucha to trzeba krzyknąć żeby zrozumiał haha i dużo zależy od twojego podejścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
aska slaczego twoje ip i kurssantki jest takie samo. I nie mow mi tu ze to dlatego ze w toruniu mieszka ahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×