Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

e, a ja nikogo nie namawiam :) uciekam spac, narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam , wyjde jeszcze z potworkami i klade sie spac:) Dobranoc kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co Joanna ???????????????
Temat "żyje" bez ciebie :). I całkiem tutaj sympatycznie. Musi być ci bardzo przykro, ale najpewniej zawiść cię zżera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upallaa
op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie dzisiejszego dnia
Jak nie ma Joanny to nie ma zawiści, awantur, kłamstw i bezsensownych wypowiedzi. Podsumowując dzisiejszy dzień: Joanno0709 nie wracaj tutaj do nas bo jest nam tu bez Ciebie całkiem dobrze i wcale za Tobą nie tęsknimy, wbrew temu co Ci się wydaje i co próbujesz wmówić takiej sobie, która w końcu bez Ciebie zaczyna normalnieć. Proszę Cię nie kasuj mojego wpisu. Twoja koleżanka z topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnicza B. - no koniec majówki, to i nie dziw, że pogrzebowe ciuchy przywdziałaś:P A u mnie słońce walczy z chmurami i wszystko wskazuje na to, że chyba w końcu wygra;) Może chociaż na koniec urlopu machnę jakiegoś grilla w ramach obiadu - tak na poprawę nastroju po tygodniowym "płaczliwym" urlopie, który zniechęcał do tego, aby chociaż nos poza okno wystawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja pogzebowe bo wprowadzono cholerny dress code :/ ani ta sieciowka elegancka ani nic a wszystko idealnie czarne ma byc, ze nie wspomne jakie wymogi sa odnosnie butow mejkapu czy pazorkow :) tyle dobrze ze mam te swoje plomiennie rude wlosy to jakis kolor jest :) zapisalam sie dzis na manicure japonski :) xxx Zazdroszcze Tobie sloneczka, podeslij troche na lubelszczyzne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos zakosil slonko i przy okazji wylaczyl ogrzewanie. :-O Jak mnie przewialo :-O:-O:-O chyba napale w kominku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie przywitam spedzilam 3 godziny na kapaniu moich potworow, ehhh rece i plecy mi odpadna zaraz. sunia lubi kapanie ale jej maz jest straszny do kapania, szkoda gadac chlapie woda wyrywa sie parska prycha i co tylko. No coz ale mus to mus:) Witaj kotka , jak samopoczucie? Mam wielka nadzieje , ze z dnia na dzien jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnicza b Za konsultacja z weterynarzem uzywam tylko i wylacznie szamponu johnson&johnson dla dzieci, moje potwory po psich szamponach chcialy sie zadrapac na smierc. wyskakiwaly takie krostki gdzieniegdzie, weterynarz nakazal probowac innych i co mi do glowy przyszlo szampon do dzieci ktorego sama uzywam, od momentu umycia potworow w tym szamponie nie ma sladu drapania pokapielowego czy nawet krostek:) a i pachna przepieknie po nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grammma - a gdzie ty kąpiesz tak wielkie stwory? W domu? W łazience? Zastanawiam się jak musi Wasza łazienka po takiej kąpieli wyglądać:P Czy też masz możliwość kąpieli na świeżym powietrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie ja Maz w piwnicy zrobil specjalna ,,pralnie,, dla psow, maja taki ala brodzik niewysoki, wlaza tam i jest latwo umyc i pozniej splukac, w naszej lazience nie ma mowy, wgladaloby jak po 2 wojnie swiatowej zapewne, zwlaszcza po panu przywodcy hehehe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grammma - pytam, bo ja mam takie kochane cudo: http://www.ecorazzi.com/2012/10/22/pit-bull-hate-walk-scheduled-for-national-pit-bull-awareness-day/ odrobinę może ciemniejszego jak na tej fotce. I kąpiemy go w łazience. Ale mam sporą łazienkę, poza tym nasz potwór wygląda jak wygląda, ale ogólnie jest słodki i kąpiele powiedzmy toleruje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie, ja lazienke mam wielka , maz sam projektowal, on ogolnie lubi przestrzen, ale szkodaby mi bylo ja zafajdac, a potworki jak potworki, roznie sie zachowuja, przywodca wariuje , bawi sie chlapie woda jak dziecko, suczka jest spokojna w jakiej pozycji stanie tak stoi i mozna z nia robic co sie chce, a szczeniak hmmm taki jak tatus hehe. A pieska masz slicznego. Prawda to , ze sa takie agresywne jak sie slyszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie jest takie, że charakter zwierza zależy od jego wychowania. Nasz był w domu szybciej niż nasze dziecko i traktowaliśmy go jak dziecko. Nawet właził nam w nocy do łóżka, jak myślał, że go nie widzimy:P Potem jak urodził się synek baliśmy się jak na niego zareaguje, ale jak maluch się bawił - Niko usadawiał się obok niego rozpłaszczony jak naleśnik. Jak synek oglądał bajkę - pies wyciągnięty obok razem z nim (jakby coś akurat rozumiał:P). Pewnie, że nie mam do niego stuprocentowego zaufania, bo to tylko zwierzę. Ale kochane zwierzę. Pomimo wieku nadal zachowuje się jak słodkie szczenię - patrzy się na niego i uśmiech z gęby nie schodzi:D Do innych psów się nie rzuca - pod warunkiem, że się go nie czepiają. Ale nie znosi kotów niestety, więc pomimo że ja je kocham - w domu może być albo jedno albo drugie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tez tak mysle, i duzo zalezy od wychowania przez wlasciciela. Nasze potwory takze uchodza za grozne , dlaczego bo duze. czasami tylko dlatego duze top grozne. A nasze jak anioly, jak sama napisalas jak dzieci. Jesli nam sie uda doczekac potomstwa mysle i mam wielka nadzieje , ze potwory nie beda mialy nic przeciwko. Uwielbiaja dzieci od brata wrecz przepadaja za nimi. Mysle , ze duzo a raczej najwiecej zalezy od wlascicieli. Ah wszyscy sie jeszcze smieja z imion sunia to Stokrotka przywodca to irysek a szczeniak to iti albo jak kto woli Yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grammma - no właśnie - naszemu też wszyscy schodzą z drogi. Z założenia - bo przecież wszystkie pity są ble i fuj i powinno się je poddać eutanazji:O A czemu? Bo potrafi szarpnąć się jak idziemy na spacer a jakiś niespełna rozumu pan albo pani idzie sobie na spacer ze swoim pupilkiem bez kagańca (no jeszcze przeze mnie do zaakceptowania) i bez smyczy, bo piesek nie groźny. A ten niegroźny piesek podlatuje do naszego i drze mordę, próbuje naszego łapnąć itp. Jakby nasze zwierzę nawet na smyczy pokazało mu kto tu rządzi, to by potem po gazetach pisali, że groźny pitbull pogryzł niewinnego kundelka. Ehhh - powinni sypać mandaty takim beztroskim, bezmyślnym właścicielom takie co najmniej jak za jazdę po pijaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pogoda nam dopisala. W kosciele ze wzruszenia zakrecila mi sie lezka jak syn przyjmowal komunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie , masz w 100% racje, ludziom sioe wydaje ze tylko duze psy musza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ucielo mi posta mialam na mysli ze ludzie mysla ze tylko duze psy musza miec kagance a kundle nie. no coz tak juz im sie ubzduralo moje mimo , ze lagodne pieszczochy kagance na spacerze maja zawsze no chyba , ze gdzies w polach czy lasach jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przyznam się chodzi na spacery bez kagańca, za to w kolczatce i tyle. Na polach, bezdrożach albo w lesie - lata luzem, ale pilnuje nas, jakby bał się nas stracić z oczu. Daleko nie odchodzi. A wzrusza mnie jeszcze jak zobaczy, że synek bawi się np. na podłodze na kocu - czołga się powoli, podsuwa się coraz bliżej i bliżej, aż w końcu kładzie łeb tak, że morda leży na krajuszku koca młodego. Genialnie to wygląda:D A obserwacja tych jego podchodów - bezcenna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nietypowy kaganie, niewiem czy widzialas nie moge znalezc zdjecia to jest tylko taki pasek na mordce. Moje maja jesli jestesmy miedzy ludzmi, my wsumie mamy wielki ogrod i one sobie hasaja jak chca i tam im najlepiej. Widok skaradajacego sie potworka musi byc swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×