Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

kochaniutka dziveczko będę sobie zaglądała, gdyż kocham cię tak, że muszę być pewna, że nikt cię nie oszuka i że na pewno ci to twoje prawko wydadzą. Ponadto grubasku mój ty uroczy, z cudownym czerwoniutkim kartofelkowym noseczkiem i tłuściutką d*peczką uwielbiam dotrzymywać ci tutaj towarzystwa i czytać twoje wypociny, które ośmieszają cię przed calusieńkim Toruniem. Niedługo tłuścioszku zostaniesz lokalną celebrytką! Ach jakże ci tego zazdroszczę, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aska ty masz kuku w glowie rodzice cie chyba nie kochali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to to było dobre:D Już lepszej suki do warowania na topiku nie ma od ciebie! Gnijesz w domu aż śmierdzi, otwierasz tu na kafe dzień i zamykasz. Obnażasz się ze swoim życiem jak podleśna dzivka! I jeszcze śmiesz oceniać innych:O Lepszego widowiska nie widziałam! Dobranoc mopsik! Teraz wystrój się w pomarańczową miniówę i poszczerz ząbki w moją stronę. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty gadasz ubierasz na noc miniówkę pomarańczowa ! o szok ! waruj waruj, zostań do końca :D nie opuszczaj stanowiska bo kości nie dostaniesz. aport !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noc jak nos ale te niskie zawieszenie z nogami krotkimi od kaczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nogi nie dość że krótkie to jeszcze krzywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie kacze tylko krzywe, sama pisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaczuszki mają krótkie ale proste nóżki, a ty nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale padaczki dostajesz taka sobie ja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzivka z niedorobionym i niedor****nym bekartem z probówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulzylo ci , w koncu trzeba to gdzies zglosic ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie ludzie porzadnie nasrane, jakim trzeba byc pustakiem zeby podac czyjes dane , bo w inny sposob nie potrafi sobie ulzyc. Sa ludzie i klamki i schizofremicy z porzadnymi fazami i dzieciakiem niedorobionym,i niedoru.chanym bo z probowki, wiec nawet maz nie mial z tym nic wdpolnego. Jakie to musi byc smutne dla faceta nie splodzic syna. Zaloze sie ze w przedsxkolu juz wolaja jak to ojciec nie byl przy jego robirniu. Wyszedl z zamrazalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty sie uwaxasx za zgrabna i powabna, zawsze kazda kobieta mowi ze ma krzywe nogi, ameryke odkrylas. Idz zobacz czy maz nie kladzie sie fo syna do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie mowie ze mam krzywe nogi, bo mam zgrabne aska :) tez nie slyszalam od innych kobiet ktore maja proste nogi by mowily ze maja krzywe. LOL znowu sie popisalas cielna krowo chodzaca na krotkich krzywusach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze kazda kobieta mowi ze ma krzywe nogi xx hahahahahahahahahahahahahaha :D:D:D ZAWSZE i KAZDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Nie masz juz zadnych argumentow to podajesz moje dane. No coz prxynajmniej widac jaka bezradna jestes. Hahahah pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe jestem mala z krzywymi nogami mosem ja kartofel aha i jestem gruba, jakos mi to lata. Ciekawe dlaczego ? a przeciez powinnam sie zalamac twoimi ripostami hahahaha. A ja wciaz tu jestem. Nic nowego nie wymyyslisz, zadnych nowych argumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, wciąż tu jesteś jak sukana łańcuchu przy budzie. Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale w wykonaniu tego skrzypka, zaraz znajde "orginał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak do filmu zdecydowanie pasuje oryginalna wersja, ale do słuchania to w wersji tego skrzypka :) w każdym razie podoba m się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mały jak włączyłam ten kawałek to pyta się czy będą walczyć hahahah po samej muzyce wie o co chodzi hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×