Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Dzień dobry :) jaka tu miła konwersacja panuje :P Kochane polećcie mi jakieś fajne jeziorko :) może jakaś agroturystyka nad jeziorkiem ? szukam czegoś ciekawego w necie i wszystko na jeden bat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja specjalnie dla ciebie sie zalogowałam zebys przestala aśkę obwiniac za wszystko i za to ze sa osoby ktore cie niecierpia i twoje dokarmianie wlasnego EGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja ze mną pisalaś o swoim bękarcie nie z aską . :D Od kilku miesiecy bawilam sie toba i twoim z probowki niesamowicie. to że twoj maz dobiera sie do twojego bachora to tez ja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia tyle razy ci pisalam ze nie warto z taka osba dyskutowac. bo po pierwsze nie potrafi. wychowała sie w slamsach i mysli ze jak ma sie wiecej niz 2 dzieci to patologia :D tak po prostu ja stara wywloka wychowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Jeżeli poczułaś się lepiej po swoich ostatnich wpisach, to nie żałuj sobie - ulżyj sobie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dziunia i tak jest ze to ja pisze, wiec ty tez nie musisz sie tlumaczyc., jezeli ktos ma obsesje to i tak w nic nie uwierzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asiunia, pakuj walizki dla trojki dzieci i meza alkoholika, najlepsze hotele po tysiac zloty na dobe na was czekaja a ty tu tracisz czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, wyslij nam z apartamentow ... torunskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy tu zdjęć z wakacji nie wstawiałam i nie mam zamiaru :) możesz sobie pooglądać na moim fb :) o ile masz do nich dostęp :) a ty musisz gnić tyłek na kafe tak mi przykro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aska a gdzie ty gnijesz swoj tylek ze tak ci przykro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po dwoch miesiacach malzenswta dostane rozwod ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 03.07.13 XXXXXXXXXX Spytaj Anitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszlam za maz - zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp*****l sie, lepszego zycia nie masz i z tej zazdrosci sie do niej przypierdalasz. zrób se drugiego bachora ze szklanej probówki i sie nim zajmij , bo ten przedszkolny to tatusiem sie zajmuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanno Piskorska moja droga
Otóż oświadczam Ci, że nieudolnie kłamiesz. Nie masz na FB żadnych zdjęć dostępnych wyłącznie dla znajomych. Jeżeli ktoś blokuje jakiekolwiek zdjęcia, czy cokolwiek, wówczas na jego profilu pojawia się komentarz: "Aby móc zobaczyć, co ona udostępnia znajomym, wyślij jej zaproszenie do grona znajomych." U Ciebie Asieńko niestety tego nie ma, więc racz nie p*******ć, że masz tam zdjęcia ze swoich hawajskich wakacji z Dąbek. Ty w życiu żadnego stroju kąpielowego na to swoje tłuste d*psko nie założysz:P ani nikomu się tym d*pskiem nie pochwalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże hahah wyślij mi zaproszenie na fb a zobaczysz moje zdjęcia z hawajskich Dąbek :) ale cię musi roznosić w środku, że z tej bezradności musisz podać moje dane. tylko, że mnie to nie rusza :P i to cię jeszcze bardziej dobija :P hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona poprostu nie może zniesc twojej zaradnosci pomimo jakichkolwiek problemow, zrobilas jeden kurs, drugi kurs. jezdzisz na wakacje a ona gnije z bekartem d*pe na kafe i dycha przed monitorem jak jej maz syna dyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz taka sobie ja opowiedz nam jaka ty traume przezylas w dziecinstwie ? pomozemy i tobie i twojemu szklankowemu bekartowi. :D tu nic nie wyjdzie na jaw :D kazdy tu kazdego wspiera :D czy maz przychodzi jeszcze w nocy do twojego dziecka ? czy zrobil juz badania na ojcostwo ? czy lekarz, ktory przeprowadzal zabieg in vitro nie dal ci swojego nasienia ? czy dla pewnosci przynioslas je w zebach ? jestesmy ciekawi twojej opinii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanno Piskorska moja droga
Niniejszym stwierdzam, że Ty normalna nie jesteś. Wstydzę się, że tu kiedyś pisałam i Ciebie broniłam przed atakami pomarańczek. Twoja była koleżanka z tutejszego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga pomarańczo i szarańczo a może się zalogujesz ? boisz się ? łajza bękartowa szklanego ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu jak zwała :D inaczej dziecko poczęte nie umie wyrazić frustracji jak rzucać danymi :D ciekawe ile ci zeszlo tego bólu ? lekarz od in vitro się nie sprawdził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×