Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

albo napisz nam o tym, jak twój wspaniały mąż cię kocha i jak się cudownie nagle zmienił i przestał pić z miłości do ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia 0310 ale zabawa na dobranoc ... tajemnicza była dzi**a tylko na tyle Cie stac marginesie? Uzywac bluzgow to pierwsza ale napisac cos konkretnego to nic. widac zes z aska z jednej gliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz - już lepiej. Staraj się, staraj, bo ci topik pada! Zupełnie nie rozumiem, jak tyle obcych osób, stających w twojej obronie nagle równocześnie przestaje pisać, a jak już piszą jeden przez drugiego, ich posty nawet przypadkiem nie pokryją się co do godziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pewnie odezwie się dziunia, bo musi odpowiedzieć tajemniczej B> :D chyba, że aśka przeczyta najpierw komentarz, to wtedy najpierw odezwie się weronka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie interesuje w jakich ty godzinach piszesz :) ty i twoje kolejne rewelacyjne nicki :P a moje dzieci dobrze , dziękuję :) ps jeszcze nikogo z mopsu nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeżeli nie kłamiesz, to przykre, że nikt się nie zainteresował biednymi dziećmi maltretowanymi przez matkę pedofilkę i ojca alkoholika, a potem będzie następny artykuł o tym, że pod toruniem znaleziono zwłoki dziecka... wszyscy słyszeli o awanturach w patologicznej rodzinie, a jak zwykle nikt nie zareagował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co mam się przelogowywać, skoro nie piszę niczego w swojej obronie, a wszystko co piszę, jest skierowane wyłącznie do jednej wariatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiesz , przeczytają kafeterię i doczytają że wiedziałaś i cię też pociągną do odpowiedzialności hahaha kurcze czasem mnie rozbrajasz haah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pismo tam gdzieś jest. A jeszcze parę twoich pedofilskich tekstów i pójdzie kolejne, a jeszcze kolejne bezpośrednio do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***a ona nic nie wyslala bo od razu sie biora , tym bardziej ze pismo zostalo zlozone a nie zawiadomienie ustne :D wiec klamie suka, a do prokuratury nie wysle bo sama na siebie suka bata nie ukreci, za udostepnianie danych i zdjec jest kara a za te pedofilskie teksty moga mi naskakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może opowiedz nam o tym co czujesz mogąc wyładować się pisząc takie teksty. Sprawia ci to ulgę? Przyjemność? Rozładowuje napięcie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz się zwierzyć? Opowiedz nam tutaj o swoich odczuciach. Co sprawia,że z matki 3 dzieci przeistaczasz się w tak zacietrzewionego, zidiociałego, bezmózgiego ufoludka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pytanie padlo do ciebie i do tej pory nam nie opowiedzialas dlaczego nie pilnujesz syna? dlaczego ta milosc do konkubenta jest silniejsza niz do syna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanno nie widzisz, że ktoś robi z Ciebie głupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego każdy mój tekst, na który nie potrafisz odpowiedzieć, odpierasz tekstami pedofilskimi? Sprawia ci to przyjemność? Co wtedy czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się ze Asia nie chce pisac. taka sobie ja opowiedz czy twoj maz chociaz uzywa jakis nawilzaczy do d*pska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz, czy twój mąż uczestniczy w pisaniu twoich tekstów skierowanych do mnie? Czy obecnie znajduje się on pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających? Czy jemu twoje teksty również sprawiają przyjemność? Opowiedz nam o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy fantazje na temat braku męża są uzupełnieniem twoich fantazji pedofilskich? Stąd się one biorą? Może otworzysz się przed nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, nie poddało się! No to opowiedz nam co widzisz na tych rysunkach... co widzisz na zdjęciach na moim rzekomym fejsie... co chciałabyś na nich jeszcze zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×