Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

akronim no może nazwijmy to szok :) bo to nie ma być koniec, ma być zimnym prysznicem , chyba że nic z tego nie wyjdzie, nie będzie wniosków, to zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Asia wnioski zawsze są, ale nie zawsze takie jakbyśmy sobie życzyli, wiec warto załączyć obszerne wyjaśnienia - mężczyźni nie funkcjoonują na zasadzie "domyśl się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram końcówkę wypowiedzi Ciacha - jak mówi klasyk dyskorianizmu i street erystyki: warto rozmawiać (co najwyżej niedokończenie, jak mawia jego kolega)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wyjde na wiesniare, ale mozesz po naszemu akronim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
boona h he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubie czytac wypowiedzi akronima :) dobrze ze wujek google dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akronim daj mi linka na darmową próbną wersję polskiego worda, nie mogę znaleźć , albo nie chce sie ściągnąć. Wracając do tematu, dlatego nie pisałam nic wcześniej , bo to moja decyzja i już , nie chodzi o kupe kasy , bo tego to chyba nikt nie ma :) :) po prostu nawet gdy czujemy jeszcze cos do siebie po prostu nasze drogi biegną w inne strony , i już nie mam siły tłumaczyć co powinno być najważniejsze , ale to też inne sprawy się nakładają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna, a nie idzie bez tej "separacji"? moze jakas terapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona dla mnie byłoby to jakieś rozwiązanie , ale nie dla mojego , bo on uważa że nie potrzebuje bo jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, kazdy tak sadzi.... to jest wlasnie to- ZE MNA JEST WSZYSTKO OK A TO TY POWINNAS SIE LECZYC ciekawe ile kobiet to uslyszalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahhahahahahaha
haha napisz do anitki moze ci cos doradzi w sprawie separacji w koncu sama jej to doradzalas piszac jakiego to ty masz cudownego meza hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna w przeciwienstwie do anitki juz ma sprawy zalatwione wiec nie ma powodu do smiechu i drwin, idz sie posmiac idiotko na inny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc butelka :) to problem wielu malzenstw i par, to tez bylo poniekad przyczyna mojego odejscia od bylego. Bo ja rozumiem i jestem w stanie wiele rzeczy zniesc, ale w momencie kiedy zauwazylam ze praca jest tylko pretekstem do tego aby nie siedziec w domu to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po naszemu - faceci oczekują wyjaśnień, a nie "domyśl się", do tego czasem terapia szokowa przynosi skutek odwrotny od zamierzonego: adresat się obraża, zacina, unosi dumą etc. -v- word - nie wiem jaką wersje potrzebujesz poszukaj sobie tutaj: http://www.dobreprogramy.pl/Pakiety-biurowe,Kategoria,Windows,5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale snujecie domysły , kurcze piszę że sie kochamy, ale nasze drogi są teraz inne :) on dużo pracuje bo musi i nie chodzi o kase !!!! i nigdzie się nie wyprowadza bo nie chce ,ja nie chce rozwodu !!! kurcze czy wam musi się kojarzyć separacja z rozwodem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie tak kojarzy.... :O skoro mieszkacie nadal razem to po co to zalatwiacie w Sadzie? niech spi osobno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyhhhhhhhhhyyyyy
a gdzie PAJAC duch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie Butelka dobrze napisala u mnie bylo tak ze jak wracal z pracy to gadal o pracy (kierownik), zalatwial sprawy non stop przez telefon, nawet lunatykowal, np. wchodzil do szafy a na moje pytanie co robi- mowil- musze zadzwonic do biura w waznej sprawie. Kuzwa, jakby 5 tys firma miala bez niego upasc. Ba- nawt wzial na siebie calkoowita prawna odpowiedzialnosc bo postepowal wg. takich troche nie czystych polecen swoich przelozonych i dostal 2 wyroki za to, ale nikogo nie wsypal. Pewnie dostanie pomnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kuzynka miała reparacje z mężem, to on się wyprowadził bo trochę o to chodzi by pobyc bez siebie, zastanowić się nad sobą życiem i samemu w zgodzie z samym sobą podjąć decyzję co dalej. Nie spali razem, nie mieszkali. A będziesz gotować mu dalej obiady?prac itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , to płatny program , kiedyś jak potrzebowałam to miałam taką 30 dniową wersję i nie moe nigdzie znaleźć , a naprawdę potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale skoro ja mialas to juz chyba nie bedzie Ci dzialala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz tu w stopce bo link sie nie wkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra hahah mam w systemie hahha a nie sprawdzałam , bo ktoś mi kiedyś mówił , że nie się tego w systemie tylko trzeba ściągnąć i jak coś maiłam do napisania i wydrukowania to ściągałam hahahaha dobra jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jeden jak pięć? Microsoft Office 2013 Professional Plus 16.11.201215 6308,7testowa (trial) Microsoft Office Home and Business 2010 Wersja polska 15.06.201027 8737,6testowa (trial) Microsoft Office Home and Student 2010 Wersja polska 15.06.201063 7948,5testowa (trial) Microsoft Office Professional 2010 Wersja polska 15.06.201070 5558,6testowa (trial) Microsoft Office Professional Plus 2010 14.0.4760.1000 -v- ja bym się w separacji poczuł wolny i sumienie miałbym czyściutkie w końcu to po to, żeby sprawdzić i przekonać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×