Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Wiecie co, mam taka niezreczna sytuacje na youtube, komentowalam popularny ostatnio utwor i w komentarzu wpisalam zla ilosc wyswietlen ( 9 tys zamiast 90 tys) i uzytkownik ktory zamiescil klip (znana firma) napisala ze pisze nieprawde i takie tam bleble, na co oczywiscie napisalam sprostowanie na stronie, ale kurde, tak mi glupoi ze hej, najgorsze ze ten wlasciciel klipu nie zabieral w ogole udzialu w komentarzach , dopiero ustosunkowal sie do mojej wypowiedzi i jak byk na glownej stronie wywalona jest nasza pogawedka. I to z moja fotka (avatar) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie znika, bo sa trzy ramki- I to komentarze przesylajacego (i tam moja dyskusja z wlascicielem), II ramka to najlepsze komentarze a III to reszta (czyli 1600 komentarzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby... :O nie lubie takich sytuacji, jak moglam sie tak pomylic ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tegi :) ja juz ogolnie jak rano tu wchodze to sie witam, wiec mam nadzieje ze nikt nie poczuje sie dotkniety jak nie odpisze na powitanie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie mam takiej mozliwosci, nie jestem biegla w koncie na youtube...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usunelam fotke, ale w komentarzach sie nie zmienila, trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona nie przejmuj się :) oj dziś na zebraniu w szkole będzie się działo :) a nie długo do lekarza jeszcze muszę iść z najstarszym, jeszcze dziś zebranie w kościele :) jak to wszystko pogodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona świetny filmik :).Gwałcę replay :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej marzeneczka, dawno Cie nie bylo? :) Tegi, ja juz go widzialam dawno, dawno temu, dzisiaj "odswiezylam" W naszych Kosciolach zorganizowanie takiego czegs byloby niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te bańki pod woda... ciekawe jak\ on to zrobil ze ta glowa mu niby spadla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny tak jakoś wyszło,że mało bywałam w internecie :) widzę,że topik Anitki umarł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiera smiercia naturalna, taka kolej rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelka,dziś rozmawiałam z Mamą o Tobie tzn o imieniu dla Córci.Bardzo jej się spodobało :).Poza tym pozdrawia Was babeczki :).Temat Anity umarł,ponieważ każdy już miał jej dość.Szkoda jej ale niestety ani prośbą ani groźbą do niej nie dociera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×