Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
tryt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmma
Skoro moj nik nie dziala musze pisac w taki sposob. Smutny dzien dzis dla mnie:( Dzien matki, kurcze mimo tylu lat serce nadal boli. Tak bardzo chcialabym ja przytulic, porozmawiac, powiedziec , ze kocham................... ah przepraszam , ze wam truje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grammma - naprawdę Ci współczuję:( W takich dniach pamięta się o tych, którzy odeszli. Ja pamiętam o moich bliskich cały czas, ale w te dni, w które obchodziliby oni urodziny i imieniny - jakoś tak bardziej:( Nie można już iść do nich, złożyć życzeń...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmma
taka sobie masz racje, ja pamietam caly czas, to juz ponad 10 lat, czasami czuje jakby to bylo wczoraj. Ale wiem , ze im tam gdzies jest dobrze sa razem i to sie liczy, jestem pewna ze sa szczesliwi bo razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramma Twoje aniołki są z Tobą i pilnują, żeby już nic złego Cię nie spotkało. Czy u was w mieście jest może sklep Sinsay? szukam jednych sandałków które wpadły mi w oku, niestety nawet na allegro ich nie mogę znaleźć. U mnie nie ma tego sklepu. Czy któraś wie może czy ten sklep prowadzi też sklep internetowy? ja nic nie mogę znaleźć :P http://avanti24.pl/moda/Sanda%C5%82y%20Sinsay/164451227/p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmma
oanna o moich aniolkach pamietam zawsze, ja pisalam o mamie mojej, pisalam wczesniej ze 10 lat temu zginela z moim tata w wypadku. a dzis dzien matki i tak smutno, ze nie moge do niej isc i tak poprostu napic sie kawki czy herbatki i porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sally32
Ja też nie mam mamy, zmarła 5 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grammma przepraszam nie doczytalam. Ja dzis z tesciem i szwagierka po obiedzie pojechalismy na cmentarz do tesciowej, zapalilismy znicze i wsadzilismy do wazonu bez , tesciowa lubila te kwiaty. Do mojej mamy nie jechalam bo dodatkowe nadgodziny w pracy miala i musiala isc w niedziele do roboty i z racji ze tesc na obiedzie byl, pozniej nie jechalam, zyczenia zlozylam tylko telefonicznie. Gramma a masz mozliwosc isc na grob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sally wspolczuje. Nie wiem jak to jest nie miec juz mamy, ale napewno nikt tej pustki nie zastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Moi rodzice tez juz odeszli, mama miala zaledwie 47 lat. A wczoraj zamiast sie dolowac ze tata mlodego mnie tak zalatwil wzielismy z moim wedki i popjechalismy nad Kanal Azotowy . Co minute wyciagalismy malutkie okonie, jednego wzielismy do domu i kot sie nim bawil w misce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzis sloneczko moze bedzie cieplej. Boona to kot mial rozrywke. zachlapal pewnie cala lazienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie bylo popatrzec jak kot ktory pazurka by nie umoczyl wkladal cale lapy do wody. A jak juz ja zlapala w pyszczek to pod lozko z nia.... Ostatecznie ryba zostala potraktowana nozem (nie ruszyla jej nawet) a kot wykapany ;) u mnie dzisiaj zimno i wietrznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjedliście tą rybkę ? ja nie lubię żadnych ryb, za to dzieciaki tak :P co dziś na obiad robisz? mi zostały od wczoraj gołąbki, zrazy zeszły na momencie :P to moje popisowe danie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki :) Krem wyszedł pyszny i na stałe zagości w moim "kulinarnym kajeciku" :).Dzwoniłam z życzeniami do Mamy i się biedna całkiem rozkleiła bo Babcia zmarła niecały miesiąc temu...Strasznie za Nią tęsknimy,wciąż nie mogę uwierzyć,że już Jej z nami nie ma.Nie chcę się rozklejać..ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Teqi :) niestety każdy odejdzie z tego świata, tylko te momenty są nieodpowiednie :( Cieszę się że krem smakował :) u mnie też często gości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba byla mniejsza od dloni, raz nam sie udalo zlowic wieksza ploc, ale i tak wszystko wypuszczamy. My lowimy na takie chinskie wedki hehe. Kupuje w sklepie zoo pudeleczko robakow bialych, w sklepie kukurydze ktora mieszam z czosnkiem i na to lowimy. Zaraz wrzuce fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po zebraniu w szkole :) znowu zostałam wybrana do pieczenia ciast na festyn szkolny :P nie wiem czy się cieszyć hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) u mnie leje i wieje, zaledwie 9 stopni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się ciemno zrobiło i pewnie zaraz zacznie padać :( i jak zwykle nic nie obejrzę w telewizji a rano zawsze oglądam DDTVN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbieralas poczte? Wyslalam Ci wiadomosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×