Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

mój syn ma się dobrze pod władami sąsiada dostaje 50zł za godzinkę i mam tyle szmalu że stać mnie dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie dorastasz mi pięt ;) i nie dorośniesz , zniszczyłam twój topik i ciebie też zniszczę :D jestem pewna że siedzisz i tylko czekasz aż coś napiszę, ale mnie tu już nie uraczysz ;) pozdrawiam cię gorąco. p.s mój synek też cię pozdrawia i sąsiada też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia czemu podszywasz się pod pedra i jego nick? nie stać cię na wymyślenie własnego? Przecież wystarczy porównać pisownię obu nicków i liczbę postów. Żałosna jesteś panienko! Nawet tak piękny słoneczny dzień zmuszona jesteś spędzać przed kompem i szukać zaczepki, żeby móc z kimkolwiek porozmawiać. Czyżby mężulek nawalony nie był w stanie dotrzymać Ci towarzystwa? Pozdrawiam cię smutna kobietko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu i od razu poznać że musi być ci ciężko bez Asi na topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu - taka sobie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK bo Joanna ma milion nicków i milion kont pocztowych. Czyżbyś kiedyś wspominała że jesteś informatykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja jestem Joanna i nie mam innych kont oprócz gościa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAk myślicie czy synek takiej sobie ja jest naprawde molestowany?coś w tym jednak musi być?czy ona coś kiedyś wspominała o tym?może dlatego ktoś się do niej doczepił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz zawsze jest jakies ziarenko prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna w poczuciu własnej bezradności i desperacji zrobisz wszystko i posuniesz się do wszystkiego, aby ktokolwiek poświęcił ci choć odrobinę uwagi, prawda? Udajesz czy też naprawdę nie jesteś w stanie przyswoić niczego więcej niż literaturę o treściach pedofilskich? Z okazji długiego weekendu sprawię ci tę odrobinę radości i poświęcę jakieś 1,5 minuty własnego życia (tyle mniej więcej trwa napisanie tego posta) i wkleję link Zamiast pisać sama do siebie - przeczytaj raz jeszcze: "http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5491671&start=6540" 16.07.13 . To wszystko na dzisiaj smutna panienko. Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty sie znowu. tlumaczysz.nie widzisz ze sama z sibie.robisz idiotke? tylko ty tu zostalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka.sobie.uwazasz.ze.jak.wskoczysz.w.swoj.mundurek.logowy.to.nikt.nie.pozna.jak.piszesz.tu.na.pomaranczowo.?.i.to.sama.ze.soba.?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marto noskowicz.co slychac.jak tam twoj rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież Asia złożyła na policję wniosek o stalkingu, zostawiła tam nawet swego kompa. Ponoć taka sobie ja ma mieć kilka zarzutów. Nie mogę się doczekać co z tego będzie ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okazji kolejnego weekendu kolejny dzień dobroci dla zwierząt:P Aśka, ponieważ podszywasz się pod mojego nicka , rezygnuję z nicka pedro_c, weź go sobie desperatko, od dzisiaj jest on nieaktualny:P Możesz być od dzisiaj nawet pedro_c! Wali mnie to! Oczywiście pozwalam ci wypisywać na mój temat co ci się tylko podoba. Kłam ile wlezie, może ktoś zacznie to na powrót czytać i nastąpi reaktywacja topiku. Bardzo ci się to przyda, dzieciaki za 3 dni do szkoły wracają, to co ty będziesz po całych dniach robiła?:P Aśka jaki stalking? Jaki komputer na policję? A na FB kto dane pozmieniał? Te które pozmieniałaś z komórki - są zaznaczone, że z komórki. Reszta z kompa. Widać, że żal ci d**ę ściska, że wszystkie koleżanki się na ciebie wypięły! A co do policji, to jestem na komendzie niemal codziennie, z racji wykonywanego zawodu. I to, wyobraź sobie, bez wezwania:P Oczywiście pozdrawiam cię serdecznie i do zobaczenia na następny weekend. Zobaczymy do czego zmusi cię desperacja i na co pozwoli marna wyobraźnia. Możesz powozić się po moim nieistniejącym dziecku, po moim nieistniejącym FB, po moim nieistniejącym nicku itp. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta znowu taka sobie ze soba pisze, czy ktos wierzy ze asia tu pisze ? taka sobie -pedro c zakochalas sie w asi ze tak ja tu wzywasz do pisania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak asia, żyć bez ciebie nie mogę, jesteś kobietą mojego życia, marzę wręcz o kobiecie z trójką dzieci, z rozdwojeniem jaźni, kłamiącej na potęgę i uzależnionej od komputera i od męża alkoholika:D Jak widzisz asia, abyś nie miała już nigdy wątpliwości ani możliwości podrobienia - nowy nick - wyłącznie przez i dla ciebie, abyś mogła sobie bez przeszkód poczynać pod pseudo pedro_c. Nie żałuj sobie, wsadzaj spacje gdzie się da i szalej!:P Chcesz o czymś porozmawiać? W sumie nudzi mi się, a ty widać potrzebujesz jakiejś odskoczni od męża, dzieci i garów - właściwie o ile będziesz pisała z sensem i bez kłamstw i oszczerstw, to możemy sobie popisać o czymś - na przykład o realizacji twoich wakacyjnych planów. Miałaś je takie szumne - pochwal się gdzie byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wpychalas juz w syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym popisz poczytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę Aśka, że sobie jednak nie pogadamy. Łudziłem się, ale jednak nie mój poziom. Do pogaduszek o wpychaniu poszukaj sobie towarzystwa na portalach erotycznych. Wydaje ci się, że jesteś tutaj bezkarna zapodając takie pedofilskie teksty? Do czasu panienko! Im więcej takich tekstów piszesz, tym większa szansa, że ktoś ci się w końcu do d**y dobierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boże a ta znowu o d***e i dzieciach idx zwal sobie i skoncz ta pisownie sama ze soba wstydu nie masz za grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie pogodz sie z tym faktem ze topik zdechl. piszesz sama ze soba nie reaktywijesz juz tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy nick a zeby nie było, jaka ty jestes głupia, myslisze ze jak bedziesz tak zaglowac nickami to nikt nie domysli sie że jestes tu sama samusienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asiu za to ty nie jestes fcale głópia, powiec ile błenduf moszna zrobić w jednym krutkim zdanió?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boona - ty suko drazliwa, Marta Noskowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matruniu noskowicz czemu nie masz juz fejsa. Czyzby maz sie o czyms dowiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja Nie kochanie, nie będzie podszywek. A to dlatego, że chcę się ujrzeć koniec tego chorego topikujezyk.gif A przede wszystkim medialny koniec jego psychicznie chorej założycielki. Postanowiłam przez kilka dni tu nie pisać. Wszystkie normalne dziewczyny wreszcie aśkę przejrzały i się na nią wypięły, sama ze sobą też nie będzie gadała w nieskończoność, bo niby o czym? Ja nie będę dolewała oliwy do ognia i zobaczymy, czy te wszystkie rzekome obrończynie "asi" zawsze zwarte i gotowe do jej obrony przed moim atakiem pojawią się tutaj tłumnie ratować topik aśki i gadać z nią o zakupach, ciuchach, kosmetykach i garach, a nie tylko o pedofilii i o innych wszelkiej maści zboczeniach . Mam dziwne wrażenie, że jednak się nie pojawią. Bo przecież aśka nie jest w stanie twórczo sama ze sobą dyskutować choćby przez tydzień. I wreszcie nastanie spokój święty - szlag trafi topik i nibymamuśkę "asię". Sayonara asia!smiech.gif DOKŁADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedział że to koniec? taka sobie czy taki sobie teraz coraz bardziej głośno w mediach o pedofilach , ciekawe za czyją sprawą ? taki sobie czyśbyś był księdzem ? ktoś cię w końcu przejrzał zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie dzis zrobilam bbnany w czekoladzie , pyszne roztopiłam czekoladę ze śmietaną i odbobiną masła i moczyłam w niej kawałki bananów . wow raj w gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×