Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
ale sie blaźnicie same durnoty tu piszecie i kazecie cos komus wymyslac i niby tu pisza dorosle kobiety nawet jedna ponoc z penisem czyzby babochlop ktory lubi dzieci kazda twoj wypowiedz jest chora taka sobie czy taki sobie pedofilu to pewnie ciebie szukaja w bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosze znowu zacieta dyskusja zal mi ciebie taka sobie nie masz co znowu ropnbic z wolnym czasem kliknijcie sobie prawym przyciskiem myszy i zobaczycie jeden szereg cyferek ze to wszystko wysyla jedna osoba z tymi samymi cyferkami jak taka sobie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w bydgoszczy piszesz? no toś asia niedaleko odjechała od domu od torunia, niecale 50kilosów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia pokaż te cyferki:D:D Albo zrób screna:D wiesz że coś dzwoni, ale w którym kościele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka miła konwersacja taka sobie czy ty rzeczywiście nie umiesz odpuścić i życ bez Asi nie możesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aśka pyzaśka siedzisz przed kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asia tesknie za toba! zyc bez ciebie nie moge! wroc tu prosze, napisz mi jakis przepis na jakis pyszny obiad na przyklad na makaron ze serem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej już jestem ;) ugotuj makaron i posyp twarogiem i cukrem smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AC 55
moge do was sie przylaczyc...kocham zycie i uwielbiam lato,daje dobre rady ,i jestem super babka ,acha mam 55lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej hej co dziś macie na obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej hej ja mam dzisiaj na obiadek makaron ze serem tylko asia napisz mi ile czasu gotuje się makaron? i czy lepszy jest twaróg chudy tłusty czy półtłusty? i jeszcze ile łyżek cukru nasypac na wierzch tego co mi wyjdzie żeby dało się to zjeść? pomoż mi asia, ja jestem laik w gotowaniu bo po całych dniach przesiaduję na babskim forum i nie mam czasu na nauki kulinarne, a ty jesteś moim guru i na pewno mi pomożesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam oj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asia nie wierzę że mi nie pomogłas:( trudno, dzisiaj na obiadek były kanapki ze szczypiorkiem, ser z makaronem może będzie jutro o ile napiszesz mi asia przepis na to danie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro tez kanapki beda moze w koncu schudne ,bo twarog jest bardzo tuczacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Tato, kup mi rowerek! - Rowerek... Syneczku, olej rowerek. Poczekaj, niedługo będziesz mógł jeździć na motorowerku, nie wolisz motorowerka? - Jasne, tato! Minęło trochę czasu... - Tato, kup mi motorowerek! - Synu, motorowerki są da wieśniaków, poczekaj roczek, kupimy skuterek, nie wolałbyś skuterka? - Super, tato, jasne, że wolę! Znów minęło trochę czasu... - Tato, kup mi skuterek - Ech, synu, skuterki są dla ciot, poczekaj dwa latka dostaniesz motor! Motor! Nie chcesz motoru? - Tak! Tak! Chcę! Mijają kolejne miesiące... - Tato, co z moim motorem? - Synu, powiem szczerze, jest sens kupować motor skoro za rok będziesz już mógł prowadzić samochód? Prawdziwą brykę! Hę? - Jasne, tato... Minęło trochę czasu... - Tato, kup mi auto... - Auto? Po ch*j ci auto, jak ty nawet na rowerku jeździć nie umiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak odzyskac dlug u kolezanki ? podpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś asię jak asia walnie jej wiązankę to dostaniesz wszystko z powrotem i to z odsetkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie mozesz mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zrobie maniane na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie znowu g****ila bekarta w nocy i nie mogla spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość Anitka wróciła do macierzy. Bezustannie ciągnie pałkę nowego chłoptasia albo nadstawia mu swoje kakao. Jak to ona.... Dlatego nie ma czasu aby odpisywać. v taka sobie dlaczego sie nie logujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marto ulo noskowicz masz fb caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż asia czytam i podziwiam:D i nawet nie chce mi się już tutaj logować. w końcu wymarzony spokój - topik szlag trafił, nie ma ciebie, nie ma twoich kretyńskich pedofilskich tekstów, nie ma prymitywnych odzywek - wystarczyło jedynie z mojej strony nie dać ci się sprowokować przez kilka dni i topik padł z wielkim hukiem. że ja nie wpadłam na to wcześniej - już dawno byś stąd poleciała. teraz siedzisz przed kompem, gapisz się w monitor i odświeżasz swój były topik, a tu? nic. po prostu nic. i oby tak dalej;) jak najdłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka a co stęskniłaś się za mną? Nie chce mi się z tobą gadać, dlatego się tutaj nie loguję. Poza tym chcę aby topik zniknął z powierzchni ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak cie ciagnie i sie wypowiadasz, czyli jednak pasuja ci te teksty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dalaś się sprowokować ? szkoda jesteś słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro tak uważasz, że moja powyższa wypowiedź jest odpowiedzią na twoją genialną prowokację, to oczywiście możesz sobie pogratulować, żeś tak przebiegła i tak chytrze udało ci się mnie podejść. Możesz pękać z dumy i przez tydzień chodzić dumna i blada z tego powodu obmyślając kolejne równie genialne prowokację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak latwo cie sprowokowac, a jak synek? pewnie juz nie moze co? daj se na luz i zainwestuj w siebie moze ty tez bedziesz miec wziecie. nie tylko synek. a ile za godzine przygody placa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy taka sobie ja myśli że topik umrze ?póki go nie usuną będzie go można zawsze reaktywować. Więc taka sobie jeżeli chcesz żeby tu nikt już nie pisał musisz go usunąć a póki co można hasać po topiku do woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×