Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Boona teraz mnóstwo przepisów na necie jesli chodzi o sałatki :) Ja to mam tak , ze jak mnie najdzie chcica na salatke to biore makaron, i warzywa jakie mam (ogórek świezy pomidor, papryka:) doprawie dopieprze i jem:) kiedys u znajomych jadłam dobra z selerem i koperkiem, ale jak ja sie robi to pojecia nie mam... Gyros jest dobra, albo z zupek chinskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi racja, jednak fryzjer to fryzjer, ja też wole odłozyć pare groszy i iść zrobic profesjonalnie zwłaszcza kolor :) a Ty na jaki kolorek farbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - takiego chlewu jaki ty wczoraj zrobiłaś - pełnego kurw, dziwek, chujów itp to nawet my wszystkie razem nigdy nie zrobiłyśmy:P Spływa po tobie? Mi się wydaje że jednak chyba nie. Widziałaś wczoraj z czym kojarzy mi się twoja postawa na tutejszym topiku? Zajrzyj tutaj - to dokładnie odzwierciedla Twoją osobowość: http://images.wikia.com/nonsensopedia/images/1/14/Informatyk_w_pracy.gif Zajrzę później, jak Synuś pójdzie spać, a mąż wyjdzie do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowa dziwka nie uzywam. To masz problem bo dokladnie ja ciebie tak widze z racji chociaxby twojego rzekomego zawdu . Rowniez goraco cie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemny blond, zwykle farbowałam u fryzjera na jasny:) ostatnio zmieniłam kolor na ciemny i na farbę z pudełka ale krócej się trzyma, nie złapała mi ostatnim razem odrostów dobrze i kolor też tym razem mi się nie podoba, byłam obciąć włosy i od razu zapisałam się na farbowanie na przyszły tydzień Ja bym zjadła sałatkę z brokułów:) ale ja dziś na kanapkach, mój coś w kuchni kombinuje więc pewnie kolejne kanapki będą :) nie mam dziś siły zupełnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlew zobila
chlew to zrobila gruba aska i teraz stara sie wymigac ahahaha a wy jeszcze jej przytakujcie bo to wasza przyjacioleczka tak samo jestescie jebniete jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co sie martwicie, ze Teqi tu nie zaglada. Przeciez Joanna chwalilas sie, ze macie kontakty do siebie poza kafeteria, wiec jak to nie wiecie co u niej slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie zas dzieje z tym kafe. Ostatni post jaki widzialam to byl ten o chlewie, a tu az tyle tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Ale dzisiaj nerwowa pewnie chodzilas :) swierzbily Cie paluszki pewnie zeby cos napisac,ale chcialas pokazac ze zajmujesz sie dziecmi i przynajmniej one skorzystaly na mamie :) Asiu skoro tu na forum zachowiujesz sie jak schizfreniczka mysle ze w zyciu codziennym tez bywasz taka niebezpieczna. Bijesz dzieci jak Ci przeszkadzaja w zyciu? Nie wierze ze jestes taka perfect women.wszytko to gra! Nieudolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona, Ty chyba jasnowidzka jestes, bo ja mam wlasnie wypieki na twarzy, ale to dlatego, ze wlasnie sprzatac skonczylam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodna jestem :) uwielbiam ciasto francuskie, ale mam z nim taki problem że mój nie lubi a dla mnie samej za dużo więc albo jak mam ochotę zjeść to nie mam w lodówce albo jak już kupię to nie mam czasu zrobić i data ważności się kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba francuskie mozna mrozic? na opak.mojego pisalo ze mozna. Kuzwa, cos nie rosna, schrzanic gotowe ciasto francuskie to moge chyba tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się, wiem że są takie mrożone ale to takie gotowe prostokąty a ja wolę te zawijane i tego nie mrożę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mialam w lodowce takie normalne, w podluznej paczce, ale tez juz sie termin gonil wiec pieke, no zobaczymy, cosik sie rozwarstwia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sama troszkę z włosami improwizowałam, ale dałam spokój :) lepiej iść do fryzjera , bo jednak glowa to głowa nie ukryjesz:D Nie uważam , że jestem poje... Jestem na tym topiku bo lubie dziewczyny, czasami podkradnę jakiś przepis, a czasem też poradzę sie w jakiejś sprawie :) A wy naprawdę chyba nie macie innego zajecia wieczorami jak wchodzic na forum i obrażać.. tak , bo prowokujecie kłótnie . Chyba to sie zawiść nazywa :) Jeżeli osoba Joanny tak Was drażni to po prostu nie wchodzcie na ten topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srednio :P wlasnie jemy, troche sie z dolu przypieklo. Dlatego nie lubie piec ciast, no nie mam do tego reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdrowie troszkę lepiej:) powoli wracam do świata żywych:) ja myślę , że te kochane pomarańczki nie mają co robić i w rzeczywistości próbują zapełnić te pustkę w swoim życiu wyzywaniem na forum, tutaj choć ktoś zwraca na nich uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka - no to wyobraź sobie, że pisanie z Aśką to jest dla mnie jedna z form rozrywki - bawi mnie ona, więc nie zrezygnuję z takiej zabawy. A wiesz dlaczego, bo wyżywała się ona niegdyś na zbyt wielu osobach, wywyższając się, poniżając inne osoby i naśmiewając się z nich. Dlatego ujawnienie jej prawdziwego oblicza osobom poniżanym wcześniej przez Aśkę sprawia mi mega satysfakcję. Wcale moja opinia po niej nie spływa - nie zgłaszałaby ona w amoku wczoraj i dzisiaj połowy postów do kasacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mi sie wydawalo czy forum wisialo ponad godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×