Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość weronka to joannaaaaaabbb
Dobranoc :) A propo pisalas ze jestes z okolic bony.wiesz ze ja tez? Powinnysmy z bona jakas paczke zalozyc ale ona nas nie lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Spotkajmy sie w opolu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Tak asiiu,ty tez mozesz wpasc ;) Ale ciekawe ile ludzie pisza na takich topikach ze swoimi znajomymi a tak naparwde o tym nie wiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem często w Opolu:) Ale wolałabym nie, bo zaraz znajdzie się jakaś wielbicielka Aśki i też pojawi się na tym spotkaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbc
No wiadomo :) Paaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Pewnie ;) I asia niech wpadnie.zrobimy konfrontacje na zywo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska weronka to joanna
Ja tez,dobranoc wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne- mam pomysl- zrobmy USTAWKE :D stare baby a durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie porobiło :) Sama jestem kobieta , ale nigdy Was nie zrozumiem :) Nie będę bronic Asi, nie jestem w temacie od początku, ale troszkę jej sie nie dziwie, że takie przekleństwa z jej strony poszły... Wyzywacie jej dzieci od bachorów, a męża od alkoholika... Zamiast patrzeć na słownictwo Joanny popatrzcie na swoje... Bo wasze wcale lepsze nie jest, a nazwanie dzieci bachorami i to jeszcze przez kobiety to juz poziom naprawdę poniżej wszelkiej krytyki... Nie bronię Joanny, a uważam , że po to jest forum, żeby pisać swoje zdanie... Wy też macie do tego prawo, tak samo jak Joanna ma prawo sie bronić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegurquad
justyna nie piredol glupot aska jest wstretna obludna baba ktora sama wyzywa inne kobiety a tu udaje swietoszka, i co jej wolno a innym nie prawda zawsze w oczy kole, a ona jest tutaj najglupsza baba jaka widzialam jennyfer do niej to naprawde inteligent aska sie wyzywa pod pomaranczkami a tu bierze czarny nik i jak nigdy pisze slodko az sie rzygac chce. tak najlepiej popierac oblude i falszywosc dla spokoju. ehhhh naprawde coraz czesciej osoby robia cos sprzecznego z samym soba aska jest okopna i zdania nie zmienie , popatrzylam na inne rzeczy inne tematy i wlos sie na glowie jezy jak sie czyta slowa matki 3 dzieci szok szok i jeszcze raz szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwidoczniej lubimy pisac z "takimi" osobami, a Wy skoro juz odkrylyscie "prawdziwa" nature joanny to mozecie w poczuciu spelnienia obowiazku obywatelskiego udac sie na spoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegurquad
boona ja cie ozumiem tak jak inna wczesniej napisala podziwiam cie takze za twoja szczerosc, sama mialas akcje wczesniej i uwazam ze ludzie niepotrzebnie na ciebie wjechali ale teraz mam takie dziwne uczucie ze z litosci bronisz joanne bo z nia pisalyscie wczesniej troszke kloci sie to z twoimi pogladami ale nie wnikam moze masz w tym jakis cel. mam do ciebie szacunek i podziw i fajna szczera babka z ciebie oby takich na tym forum wiecej bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jegu coś tam... Jak powiedziałam każdy ma prawo mieć swoje zdanie :) Tylko ciekawa jestem jak Ty zachowałabyś się gdyby ktoś nazywał Twoje dzieci bachorami, a meża alkoholikiem ... Myśle, ze każdy by zareagował jak Joanna... Mam radę dla Was , skoro Joanna tak Wasz drażni i irytuje to nie wchodzcie tu i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja joanny nie bronie, nigdy nie wnikalam co i po co ona pisze cos na innych topikach, i czy w ogole cos pisze. Ja sie skupiam na tym ze to jest jej topik, i chcialabym aby on byl po to, abysmy pisaly sobie w spokoju a dupie maryni, a tymczasem sluzy on to nie potrzebnych klotni i docinek. Tu joanna niech bedzie "ta" joanna z przepisami i innimi pierdolami, a jak ma ochote to jak dla mnie na innym topiku moze byc nawet ksiezniczka Xena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegurquad
justyna jak ja bym sie zachowala nie musze o tym myslec bo nigdy bym nie udostepnila takich informacji jakie joanna udostepnila, cenie sobie strasznie moja prywatnosc dlatego nigdy na takim forum nie pisalabym o problemach dzieciach i reszcie o ktorej pisala joanna a zwlaszcza nie podawala danych osobowych kazda z nas dobrze wie co to za forum i z czym sie wiaze dla mnie to czysta glupota podawac tak wiele informacji, szczegolow z zycia jak joanna wiec nie musze myslec nad pytaniem jakbym sie zachowala, bo nie dopuszcze do tego by stalo sie tak jak z joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo justyna latwo jej siasc na kogos nie znajac szczegolow-podam Ci przyklad na mojej osobie: co jakis czas pojawiaja sie wpisy ze jestem nierobem na czyim utrzymaniu A prawda jest taka ze majac 34 lata mam przepracowane 13 lat, z czego kilka razy pracowalalam jako nastolatka w Niemczech na zbiorach- czy to truskawek czy rzodkiewki. Pieniadze w wiekszej czesci dawalam mamie do 2005 roku aby mogla sobie wykupic leki na astme bo ojciec przepijal wyplate. Od kilku miesiecy nie pracuje ale nie dlatego ze mi sie nie chce. ale dlatego ze nie moglam. W tej chwili mam jeszcze zasilek z UP, i szukam pracy, byle jakiej, nawet na kase do Biedronki. W ciazy pracowalam prawie do porodu a dziecko poszlo do zlobka abym mogla wrocic do pracy. Wiec ja juz nawet nie reaguje na niektore wpisy i uwazam ze joanna tez nie powinna, bo tlumaczenia jak i po co i dlaczego sa juz bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha- jak maly mial rok gto rownoczenie studiowalam i pracowalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:-) u mnie pada, dosc rzesiscie. macie ozdoby wielkanocne? mnie sie w tym roku nie chce wyciagac... a siejecie rzezuche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kotka :) a u mnie slonecznie i cieplutko :D narazie mysle o urodzinach mojego, chyba dostanie kotka, tylko nie wiem skad go wezme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wzieliscie malego? bo mi zalezy na malym kocie, mam daleko do schroniska, zaraz poszukam numeru i zadzwonie sie dowiedziec chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, maz pojechal i wzial tego kota, ktory meza wybral. 10letni kocur,ktory nikomu nie dal sie poskromic, u meza na rekach zamienil sie w slodkiego kociaka o wadze... 7.5 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej boona jesteś zdecydowana na kota? Ja wybrałabym szczeniaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×