Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

ja póki co też uciekam, muszę przygotować ciuchy na jutro dla dziecka. Ale kompa nie wyłączam, jeszcze tutaj zajrzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie, co mnie też śledzisz na fb , że wiesz jaką mam dupe? Ty masz widać naprawdę duże kompleksy :) mój mąż lubi bo lubi, twój lubi bo MUSI widać :) weź odczep się od naszych części ciała bo pomyśle że jesteś ukrytą less . . . Pozdrawiam, baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Asiu oczywiscie ze wiem duzo o alkoholowej rodzinie.moja psiapsiolka z takiej wychodzi.moja mama zawsze powtarzala ze nie ma czegos takiego jak jedno piwko dziennie. I moj facet nie pija.okazja zdarza sie kilka razy w roku.jestem uczulona na to I konsekwentna.ale na to stac tylko silne osoby.slabe nic nie mowia a potem placza i zmmieniaja status na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka - nie pochlebiaj sobie! Co ty na siłę szukasz adoratorki? Mam gdzieś twoją dupę i ciebie i twojego męża i tego co on lubi. myśl sobie o mnie co chcesz, tylko uważaj, żebyś nie urodziła przed czasem z podniecenie. Ty mnie nie bawisz - jakoś mało zabawna jesteś i słabo się rozkręcasz:P Jesteś mało twórcza - Aśce lepiej to idzie. Twoje zaczepki są marne, więc daruj sobie - nie chce mi się z tobą pisać. Co to nagle wpadłaś tu dzisiaj i zaczepki na siłę szukasz? Poczytaj sobie swoje ostatnie wpisy. próbujesz prowokować, a potem będziesz jęczała, że cię ktoś obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelka - jeszcze coś - jakbym była less to szukałabym sobie laski w nieco bardziej doborowym towarzystwie. kury domowe z którymi można przez miesiąc gadać na zmianę o roladkach szpinakowych albo o racuchach są po jakimś czasie nudne w związku i potem patrz co się z takimi związkami dzieje (przykład: Aśka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka to joannaaaaaabbb - Aśka nie wie, że istnieją ludzie, którzy nie piją bądź piją okazjonalnie. Kiedyś wyzywała mojego męża od alkoholików, choć on ostatni raz chyba pił szampana na sylwestra, a wcześniej to chyba na weselu mojego brata jakieś 2 lata temu. No to potem zrobiła z niego alfonsa, który mnie zdradza na lewo i prawo. Kolejnym etapem będzie przemianowanie go na psychopatę, albo mordercę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelka nie przejmuj sie, trzeba sie przyzwyczaic do takich osob. Kilka dni temu na fb oglosilam ze jestem szczesliwa , tego nie uuie skomentowac bo nie wie co to znaczy. Pozdrawiam wszystkich goraco. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha:) kto tu mówi o prowokowaniu. Wielka jeczaca baba która wchodzi na forum tylko w jednym celu.wiesz nie każdy rodzi się zdesperowana intrygantka twórczą tylko w umiejętności klapania jezorem i stukania w klawiaturę, uroczo sapiac do monitora:) Joanna ja się tym nie przejmuje, to internet, forum, nie ma co się przejmować CZYMŚ takim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka - o już wyobraźnia zaczyna pracować:P o zakończeniu związku i rozwodzie jest. A co do szczęści? hmmm czy mówisz o tym, że wpisałaś "szczęśliwa matka..."? To wpisałaś nie kilka dni a kilka tygodni temu i dotyczy twoich dzieci a nie twojego życia ani męża. Wpisałaś "szczęśliwa matka itd" a nie coś w stylu "szczęśliwa kobieta" "szczęśliwa mężatka" albo coś w tym stylu - nie znam się na tym, ale z tym twoim ogłaszaniem, jakbyś była szczęśliwa to wszyscy wiedzieli by o tym równie szybko jak o twoim zakończeniu związku i rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka - napisałam ci, że choćbyś srała pod wiatr, to po prostu zwyczajnie nie chce mi się z tobą gadać. Powtarzasz oklepane formułki i wpisy po boonie i Joannie - wysil się na coś swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka - wcześniej jak zgrywałaś szczęśliwą mężatkę to pierdziałaś o tym na lewo i prawo i nawet wierszyk dla mężulka na FB walnęłaś. A teraz gdzie się to wszystko podziewa. Chciałaś komentarz swoich wpisów na FB - to proszę uprzejmie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie- co do srania pod wiatr niestety Bóg nie obdarzył mnie taka cenna umiejętnością, zostawił to dla ciebie byś mogła wygrywać niezliczone ilości papieru toaletowego w swojej wsi:) buziaki mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie- co do srania pod wiatr niestety Bóg nie obdarzył mnie taka cenna umiejętnością, zostawił to dla ciebie byś mogła wygrywać niezliczone ilości papieru toaletowego w swojej wsi:) buziaki mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Hahhahahahhaha boski wiersz :D stoje na ulicy i smieje sie jak durna ;) asia zaczynam watpic ze jestes dorosla kobieta. twoi znajomi pewnie maja z Ciebie niezly ubaw. chwalisz sie statusem na fb. niedawno mowilas ze fb to nie wyrocznia a teraz ze masz status ze jestes szczesliwa.zaaalosc ogarnia mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcxyno teraz widac jak bardzo jestes zdesperowana hahah tyle postow pod rzad to nawet ja nie klepie. Hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabb
Asia maz wczoraj czytal nasz wpisy? Moze stanie sie to rodzinna tradycja. A najlepiej zaloz mu nicka i razem popiszemy ;) Jest tu nawet temat dla niego "czy jest tu jakas alkoholiczka?",faceci tez sie wypowiadaja na nim wiec dont worry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Dzien dobry asiu.dzien z kafe rozpoczety? Napisze wieczore.niektorzy musza pracowac leniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Witam Was kawką :) ale zimnooo u Was też taka zima?:( w lany poniedziałek będziemy sie śnieżkami rzucać hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) no u mnie wczoraj byla prawie wiosna, a dzisiaj od rana leje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, tak gram sobie od tygodnia w tego pasjansa pajaka-systemowego i patrze wlasnie na rekordy innych w sieci. Normalnie na 2 kolorach maja po 170 ruchow, ja wczoraj zrobilam w 117 ruchow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona ja też w to kiedyś grałam :) potem się tym przejadłam :) i gram na kurniku w tysiąca czasem :) :) U mnie jak zwykle biało :) dziś mój syn wraca o 12;30 ze szkoły i lecimy do diecezjalnej zacząć w końcu kupować, garnitur, szatkę , gromnice, medalik i buty hah czy o czymś jeszcze zapomniałam :) Justyna masz rację będziemy rzucać śnieżkami zamiast lać wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka i nie zapomnij o kropidle i wodzie święconej- będzie jak znalazł żeby Złego z ciebie wygonić- jak zaczniemy egzorcyzmy od dzisiejszego wieczoru to do komuni synka powinnaś swobodnie móc już wejść do Kościółka. do zobaczenia wieczorem-muszę nieco popracować:) pamiętasz o mailu do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co taka-sobie? teraz jestes po prostu zlosliwa, i o ile wyipsywalas cos tu aby nam niby udowdnic jaka to nie jest joanna, teraz wychodzi z Ciebie zwykle chamstwo. JOANNA, JAK JUZ WEJDZIESZ DO KOSCIOLA PO EGZORCYZMACH NIE ZAPOMNIJ ZMOWIC PACIOREK ZA NASZA KOLEZANKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuj pracuj, w koncu ktos musi sponsorowac moj zasilek :P a ja sobie pognije jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kotka :) jeszcze nie dzwonilam do schroniska, ale jak tak wlasnie mam, odwlekam wszystko na ostatnia chwile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×