Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

Filip byl szczepiony pentaximem zadnych dolegliwosci tylko troszke placzu przy wklociu na to bulgotanie kupilam disne mar mam nadzieje ze przejdzie w niedziele konczymy 3 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No póki co gorączka minęła, zobaczymy jak będzie dalej. Gorączka też pojawiła się po około 7,8 godzinach u nas, a w nocy nie było, bo sprawdzałam z 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja miala te na nfz i bez zadnych atrakcji co najwyzej spala wiecej :) a na gile to ja tez sol fizjologiczna, masc majerankowa i czeste odsysanie tym ustrojstwem- nose frida (wg mnie- oprocz zmywarki- wynalazek wszechczasow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wasze malenstwa przy katarze tesz kaszla bo u mnie jest zakaslanie i kichniecie dzwonilam do lekarza powiedzial ze to dlatego kaszle ze mu splywa po gardle a tam w tym gardle to bulgocze galancie kazala podac clemastin psiukac disne marem i klasc na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
mam pytanie z innej beczki:jak Wasze maluchy reaguja na rozszerzania diety?wszyskto ladnie jedza nic sie nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek, to wszystkiego najlepszego dla Twojego Maluszka :) Ja dziś byłam w przychodni na ważeniu i z tymi krostkami na buźce Kacpra... Te krostki to trądzik noworodkowy, więc odetchnęłam z ulgą :) natomiast gorzej z wagą-Mały waży już 4350 kg, a dwa tygodnie temu ważył 3650 kg. Położna się przeraziła, że tak dużo przybrał. Musimy mu zmienić mleko, bo to bebilon comfort jest do kitu-Mały jest po nim głodny co 2 godziny i to nas zgubiło. Wracamy do zwykłego bebilonu i co 3 godziny karmienie. Nie chce Kacpra utuczyć, masakra po prostu. W życiu nie sądziłam, że on już tyle waży. :( Mamucha, też jestem zadowolona z nose frida, supersprawa. Ja też Małemu zakraplam solą fizjologiczną, choć bardzo tego nie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalamburka, dziękujemy:* Nie wydaje mi się, żeby ta waga Twojego maluszka była taka przerażająca, moim zdaniem tragedii nie ma. Twój Kacperek zaczął drugi miesiąc i z tego, co wiem wówczas przybiera się na wadze więcej .A co mówiła/ mówił pediatra? Jestem ciekawa ile mój mały już ważny. Na bank ponad 6 kg, Za 6 dni czeka nas kontrola i szczepienie:)Pamiętam jak w pierwszym miesiącu miałam obsesję na punkcie wagi małego. Najpierw ważyłam siebie, potem wchodziłam z Grześkiem na wagę i dzięki temu w przybliżeniu wiedziałam ile waży. hehe Dzięki Bogu minęło mi to, bo wdziałam jak mały rośnie w oczach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pomidorek to jest pomysł a ja nie wiedziałam jak malego mam zważyć na domowej wadze ;) muszę spróbować :) też jestem ciekawa ile waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha_83 soli fiziologicznej używasz tej w ampułkach czy jest też jakaś inna bo taki ampólki to mam do nebulizatora kupiłam ten aspirator nose frida zobaczymy czy maszyna się zpisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja kalamburka- spoko waga malucha :) znam ten bol przerzucilam mala na mleko Hipp (tansze i lzejsze ale tez b tresciwe) i sie troche z tym ogarnela :) rinoxi- ja zaczelam od marchew/jablko/dynia/ ziemniak- i wszytsko ok i tak caly czas. ostatnio wprowadzilam gluten i balam sie ze bada jazdy ale spoko wszytsko. Teraz juz jej daje praktycznie jak leci (z tych dzieciecych oczywiscie) i sie nie przejmuje za bardzo i malej nic nie jest, dzis na kolacje dostala kaszke manne z bananem i jablkiem - z miseczki, lyzeczka i wciagnela ok 190g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
mamucha_83 fajnie masz ze tak wcina.ja tez zaczelam od jablka,marchew i niestety bolal ja brzuszek bo plakala.potem banany ktore mnie uratowaly bo wcina az sie jej uszy trzesa,potem gruszki tez bol brzuszka,zupka jarzynowa ok tylko problem z kupka,dzisiaj pierwszy raz dostala dynie z ziemniaczkami i ok nawet kupka juz byla:)tak sie rozpisuje bo troche mnie martwi ze mala na niektore dania reaguje bolem brzuszka.niedlugo zaczniemy wprowadzac miesko i rybki i az sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczka, ja używam soli fizjologicznej w ampułkach i zawsze wieczorem wkraplam małemu po dwie kropelki do każdej dziurki noska i co drugi dzień oczyszczam nosek aspiratorem ( mam taki zwykły średniej jakości, ale jak się w końcu zużyje, to kupię ten polecany przez dziewczyny) Póki co mały nie miał jakiegoś mega kataru ( tfu, tfu) ale czasem udaje mi się wyciągnąć sporego gila:D Solą fizjologiczną pielęgnuję i oczyszczam też synka oczka. Kupiłam chyba ze 100 ampułek w aptece DOZ ( zamawiam przez neta i jest dużo taniej) mamucha, a jak Twoja niunia śpi w nocy po tym jedzonku?? lepiej?? Mój mały ( nie chce zapeszać) ale ostatnio zasypia już około 20.20( dostaje 10 min wczesniej mleczko) i budzi się pierwszy raz dopiero po 5 tej rano, dostaje jeść i jeszcze kima prawie dwie h. Oby mu się nie odmieniło. egrewagra, hehe, dumałam i dumałam jak wykorzystać wagę łazienkową do ważenia syna i wydumałam:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głos oddany na małego przystojniaka:):* egrewagra, wklejaj częsciej linka, bo kurcze ja np zapominam o oddawaniu głosów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewoje pomidorek- maly ladnie ci przesypia i oby tak dalej Matyska lepiej po tej kaszce tak mi sie wydaje- od kiedy daje to jest schemat karmienia : 19.30/3.30/8-9 albo 18.30-19/1/7 i mi calkiem pasuja te schemty- wiadommo najchetniej bym chciala wywalic wogole nocne karmienie ale to nie tak laatwo. Aha i po tych kaszkach wogole nie ulewa Matyska kataru wogole nie ma ale czasem i mi uda se cos wygrzebac :) Dzis bedzie mala jadla 1-szy raz miesko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha super sa te kaszki-sloiczki babydream- rossamnowskie- niunia wciaga to rowno oblizuje sie i cmoka, zero problemow z kupa, no i lepiej spi. Poza tym ich cena tez jest spoko bo za 190 ml ostatnio w promocji dalam jakies 2.50pln :) poza tym od dzisiaj jestesmy na pieluchach nr 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję będę częściej linka wstawiała :) punktów można maksymalnie nazbierać 100 można głosować raz dziennie więc nam jeszcze trochę brakuje a z pośród zdjęć które zbiorą najwięcej głosów jury będzie wybierało te najlepsze. WIEC TUTAJ WSTAWIAM PONOWNIE LINK: https://www.bobovita.pl/home/klub/galeria/15028 mamucha ja myślałam nad tymi sloiczkami z babydrem ale kurcze duże są i nie wiem czy Domiś da radę zjeść on zjada maks pół słoiczka na raz takiego malego np z bobovity a co dopiero taki duży a ile po otwarciu mogą być w lodówce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trzymam max 2 dni, tzn jak jednego otworze to nastepnego staram sie wykorzystac. A kto wie moze mu posmakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
mamucha_83 ja tez dzisiaj dalam mojej kaszke z babydreamu nawet jej smakowala no i teraz sa w promocji po 2,99:) probowalas innych smakow z tej firmy ? bo ja pierwszy raz z tej dalam,tak to kupujemy Hipp,bobovita,gerber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam- jablko z bananem, gruszka z pl owsianymi, kaszka manna o smaku wanili, kaszka manna z czymstam jeszcze- wszytskie bardzo smakowaly :) a sloikii kupuje podobne , lubie bardzo te bobovity i hipp a gerber najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
my wlasnie mamy ta kaszke manne o smaku waniliowym.najbardziej lubi dania z Hipp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te kaszki o ktorych piszecir z babydream one sa w sloiczkach gotowe czy sypkie do zrobienia??? bo jak w sloiczkach to raczej nie moge kupowac bo domis ma skaze i nie moze nic na mleku jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak tu cicho?? :) Malakaka, jak tam Twój skarbek po szczepieniu? Sytuacja wróciła do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
te kaszki sa w sloiczkach gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
niestety.ale takie sypkie typu kasza manna blyskawiczna moze prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie wiem czy kasza manna moze byc ale mysle ze tak jak bede u lekarza to zapytam na razie domis je kaszki ryzowe smakowe bezmleczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha, a myślisz, że mam się czym martwić w związku z takim przyrostem wagi? Kurde, Mały ciężko znosi tę zmianę godzin karmienia - wczoraj tak płakał, że dzwoniłam do mojej położnej i ona mówiła, że mam ze spokojem podejść do tego karmienia i jak jest głodny to dawać, nawet jeśli to ma wypadać co dwie godziny. Jestem tak tym zestresowana, że szok :( Nie chcę go utuczyć, a jednocześnie nie chcę aby był głodny. Sama już nie wiem, co robić. Wczoraj mieliśmy pierwsze USG bioderek i wszystko ok. Kontrola za 8 tygodni. Jak myślicie, to się może jeszcze zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalamburka, spokojnie. Nie przejmuj się reakcją połoznej. mi tez w pierwszym miesiącu ciężko było trzymać się sztywno 3 h, czasem dawałam wczesniej małemu jedzenie. Tak naprawde dopiero niedawno wyregulowałam mu ten cykl 3h , a nawet udaje mi się przetrzymać go do 4 h. Ile Twoj Kacperek zjada na jedno posiedzenie?? Kurcze, przeciez to żywe istoty, a nie roboty, które zaprogramujesz na 3 godzinne jedzenie. Tak sie nie da zwyczajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×